Esileht Pereelu ja suhted Laste vanaema/ämm

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 141 )

Teema: Laste vanaema/ämm

Postitas:
Kägu

Palun lõpeta see lillkapsamuti karjumine igas teemas ära. Tõsiselt närvidele käib juba.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lõpeta see lillkapsamuti karjumine igas teemas ära. Tõsiselt närvidele käib juba.

Kes teise nime annab, see ise seda kannab!

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Palun lõpeta see lillkapsamuti karjumine igas teemas ära. Tõsiselt närvidele käib juba.

Tõesti. Igas suvalises teemas ja alafoorumis see röögatus. Nõme.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lõpeta see lillkapsamuti karjumine igas teemas ära. Tõsiselt närvidele käib juba.

Tõesti. Igas suvalises teemas ja alafoorumis see röögatus. Nõme.

Igas teemas sa ju kirjutad lillkapsamutt, grafomaan

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadmiseks, et mina olen 24/7 oma laste jaoks olemas. Ma jäin nende jaoks isegi koduseks emaks. Pole laste elu ajal töölgi käinud. Laste kasvatus on alati olnud 100% ikka minu kontrolli all ja mulle meeldib nii. Miks selline järeldus?

Ma ei arvaks ka miniast mitte midagi head, kui passib teismeliste laste kõrvalt 15 aastat kodus, mehe kulul, midagi tarka ei tee. Polekski midagi rääkida, päris õudne ju.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadmiseks, et mina olen 24/7 oma laste jaoks olemas. Ma jäin nende jaoks isegi koduseks emaks. Pole laste elu ajal töölgi käinud. Laste kasvatus on alati olnud 100% ikka minu kontrolli all ja mulle meeldib nii. Miks selline järeldus?

Ma ei arvaks ka miniast mitte midagi head, kui passib teismeliste laste kõrvalt 15 aastat kodus, mehe kulul, midagi tarka ei tee. Polekski midagi rääkida, päris õudne ju.

Õudne oled sina lillkapsamutt, aga minial on armastus, oma laste ja mehe vastu mida sinul pole. Sul pole lapsi ega meest olnud, sul on ainult impotentidest 12 cm mehed.

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teadmiseks, et mina olen 24/7 oma laste jaoks olemas. Ma jäin nende jaoks isegi koduseks emaks. Pole laste elu ajal töölgi käinud. Laste kasvatus on alati olnud 100% ikka minu kontrolli all ja mulle meeldib nii. Miks selline järeldus?

Ma ei arvaks ka miniast mitte midagi head, kui passib teismeliste laste kõrvalt 15 aastat kodus, mehe kulul, midagi tarka ei tee. Polekski midagi rääkida, päris õudne ju.

Õudne oled sina lillkapsamutt, aga minial on armastus, oma laste ja mehe vastu mida sinul pole. Sul pole lapsi ega meest olnud, sul on ainult impotentidest 12 cm mehed.

Veider jutt ikka sul, lillkapsatädike. Kui vanaemal pole meest ega lapsi olnud, kuidas saab siis vanaemal minia olla ja minial armastatud mees ja lapsed?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadmiseks, et mina olen 24/7 oma laste jaoks olemas. Ma jäin nende jaoks isegi koduseks emaks. Pole laste elu ajal töölgi käinud. Laste kasvatus on alati olnud 100% ikka minu kontrolli all ja mulle meeldib nii. Miks selline järeldus?

Ma ei arvaks ka miniast mitte midagi head, kui passib teismeliste laste kõrvalt 15 aastat kodus, mehe kulul, midagi tarka ei tee. Polekski midagi rääkida, päris õudne ju.

Õudne oled sina lillkapsamutt, aga minial on armastus, oma laste ja mehe vastu mida sinul pole. Sul pole lapsi ega meest olnud, sul on ainult impotentidest 12 cm mehed.

Veider jutt ikka sul, lillkapsatädike. Kui vanaemal pole meest ega lapsi olnud, kuidas saab siis vanaemal minia olla ja minial armastatud mees ja lapsed?

Sest sul on luulud, sa ei ole vanaema, sul pole lapsi, sul on ainult kotte laksutavad mehed kusagil kambrikorteris. Lillkapsamutt, sa oled täiega vahele jäänud

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teadmiseks, et mina olen 24/7 oma laste jaoks olemas. Ma jäin nende jaoks isegi koduseks emaks. Pole laste elu ajal töölgi käinud. Laste kasvatus on alati olnud 100% ikka minu kontrolli all ja mulle meeldib nii. Miks selline järeldus?

Ma ei arvaks ka miniast mitte midagi head, kui passib teismeliste laste kõrvalt 15 aastat kodus, mehe kulul, midagi tarka ei tee. Polekski midagi rääkida, päris õudne ju.

Õudne oled sina lillkapsamutt, aga minial on armastus, oma laste ja mehe vastu mida sinul pole. Sul pole lapsi ega meest olnud, sul on ainult impotentidest 12 cm mehed.

Veider jutt ikka sul, lillkapsatädike. Kui vanaemal pole meest ega lapsi olnud, kuidas saab siis vanaemal minia olla ja minial armastatud mees ja lapsed?

Sest sul on luulud, sa ei ole vanaema, sul pole lapsi, sul on ainult kotte laksutavad mehed kusagil kambrikorteris. Lillkapsamutt, sa oled täiega vahele jäänud

Miks nii pöördes täna?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mul on ikka väga vedanud ämmaga.

Alati helistab, uurib kuidas läheb ja kuna külla tuleme, ja alati on nõus meid vastu võtma, isegi kui me ilma ette hoiatamata sisse sadame suure kambaga. Lastele ka helistab ja uurib, küsib kuidas läheb ja kuna vanaema juurde tuleme, et ei ole ammu näinud. Lapsed muidugi eriti vaimustuses ei ole, neil on seal igav, aga üldiselt ikka käivad vanaema juures.

Minul on ka väga head suhted ämmaga, isegi kui abikaasa riidu lähme, võtab ta alati minu poole ????

Sadame???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mul on ikka väga vedanud ämmaga.

Alati helistab, uurib kuidas läheb ja kuna külla tuleme, ja alati on nõus meid vastu võtma, isegi kui me ilma ette hoiatamata sisse sadame suure kambaga. Lastele ka helistab ja uurib, küsib kuidas läheb ja kuna vanaema juurde tuleme, et ei ole ammu näinud. Lapsed muidugi eriti vaimustuses ei ole, neil on seal igav, aga üldiselt ikka käivad vanaema juures.

Minul on ka väga head suhted ämmaga, isegi kui abikaasa riidu lähme, võtab ta alati minu poole ????

Kas teavitad ämma, kui lähed mehega riidu? Minu jaoks kummaline, sest kui mehega ongi mingi vaidlus, riid – siis lahendame omavahel ilma, et sinna sekkusid ämmad-äiad.

Keegi vastas minu eest, aga ma siis vastan enda eest ka ????

Ei teavita, aga vahest juhtub et lähme tema juures olles tülli. Ja eks abikaasa ka vahest poetab talle sõna, et näe, jälle tüli majas.

Kahju, et niimoodi pidevalt ja lausa kodust väljas tülitsete. Minu jaoks ennekuulmatu.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadmiseks, et mina olen 24/7 oma laste jaoks olemas. Ma jäin nende jaoks isegi koduseks emaks. Pole laste elu ajal töölgi käinud. Laste kasvatus on alati olnud 100% ikka minu kontrolli all ja mulle meeldib nii. Miks selline järeldus?

Ma ei arvaks ka miniast mitte midagi head, kui passib teismeliste laste kõrvalt 15 aastat kodus, mehe kulul, midagi tarka ei tee. Polekski midagi rääkida, päris õudne ju.

Ja miks sina korraldad oma lapse pere rahaasju või oma nina sinna topid? Paljudel pole vajadust tööl.käia. Passiivne tulu on piisav, mees ettevõtja jne.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadmiseks, et mina olen 24/7 oma laste jaoks olemas. Ma jäin nende jaoks isegi koduseks emaks. Pole laste elu ajal töölgi käinud. Laste kasvatus on alati olnud 100% ikka minu kontrolli all ja mulle meeldib nii. Miks selline järeldus?

Ma ei arvaks ka miniast mitte midagi head, kui passib teismeliste laste kõrvalt 15 aastat kodus, mehe kulul, midagi tarka ei tee. Polekski midagi rääkida, päris õudne ju.

Ja miks sina korraldad oma lapse pere rahaasju või oma nina sinna topid? Paljudel pole vajadust tööl.käia. Passiivne tulu on piisav, mees ettevõtja jne.

Just, mõni siin pole passiivsest tulust vist midagi kuulnud. Mul sõbranna jättis oma neiupõlvekorteri alles, lisaks üüris ta pärast ema lahkumist välja ka tolle korteri kesklinnas. Nüüd saab iga kuu kahte korterit välja üürides sama palju tulu kui ta mees igapäevaselt tööl käies, ja panustab selle pere vajadustesse. Milles probleem?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just, mõni siin pole passiivsest tulust vist midagi kuulnud. Mul sõbranna jättis oma neiupõlvekorteri alles, lisaks üüris ta pärast ema lahkumist välja ka tolle korteri kesklinnas. Nüüd saab iga kuu kahte korterit välja üürides sama palju tulu kui ta mees igapäevaselt tööl käies, ja panustab selle pere vajadustesse. Milles probleem?

😀 Mingi 1200 euro pärast tuli töölt ära? Vaevalt need korterid talle rohkem teenivad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadmiseks, et mina olen 24/7 oma laste jaoks olemas. Ma jäin nende jaoks isegi koduseks emaks. Pole laste elu ajal töölgi käinud. Laste kasvatus on alati olnud 100% ikka minu kontrolli all ja mulle meeldib nii. Miks selline järeldus?

Ma ei arvaks ka miniast mitte midagi head, kui passib teismeliste laste kõrvalt 15 aastat kodus, mehe kulul, midagi tarka ei tee. Polekski midagi rääkida, päris õudne ju.

Ja miks sina korraldad oma lapse pere rahaasju või oma nina sinna topid? Paljudel pole vajadust tööl.käia. Passiivne tulu on piisav, mees ettevõtja jne.

Loe korralikumalt, asi pole rahas, vaid selles, et pole midagi rääkida.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just, mõni siin pole passiivsest tulust vist midagi kuulnud. Mul sõbranna jättis oma neiupõlvekorteri alles, lisaks üüris ta pärast ema lahkumist välja ka tolle korteri kesklinnas. Nüüd saab iga kuu kahte korterit välja üürides sama palju tulu kui ta mees igapäevaselt tööl käies, ja panustab selle pere vajadustesse. Milles probleem?

???? Mingi 1200 euro pärast tuli töölt ära? Vaevalt need korterid talle rohkem teenivad.

Järelikult siis mees teeib oma tööga samamoodi 1200, pool pere sissetulekust on igatahes suur raha. Ise küll päris koduseks ei jääks selle peale.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järelikult siis mees teeib oma tööga samamoodi 1200, pool pere sissetulekust on igatahes suur raha. Ise küll päris koduseks ei jääks selle peale.

Jeerum, selle asemel, et töötades minimaalselt 1500 juurde teenida, jäädakse lihtsalt virelema.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laste kasvatus on alati olnud 100% ikka minu kontrolli all

Laste isa usaldad nendega üksi näiteks ühte tuppa jätta?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järelikult siis mees teeib oma tööga samamoodi 1200, pool pere sissetulekust on igatahes suur raha. Ise küll päris koduseks ei jääks selle peale.

Jeerum, selle asemel, et töötades minimaalselt 1500 juurde teenida, jäädakse lihtsalt virelema.

Ikka kõrge ego sul küll, kui tituleerid passiivsest tulust saadud sissetulekud kohe virelemiseks. Mõni väliselt tööl mittekäiv inimene elab sada korda sisukamat ja huvitavamat elu kui teine, eks oma 8 tagumikutundi täis teeb.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka kõrge ego sul küll, kui tituleerid passiivsest tulust saadud sissetulekud kohe virelemiseks. Mõni väliselt tööl mittekäiv inimene elab sada korda sisukamat ja huvitavamat elu kui teine, eks oma 8 tagumikutundi täis teeb.

Minu passiivne sissetulek on peaaegu 10 000 kuus. Kahest korterist saadav tulu ja selle najal elamine on päris kindlasti koomiline.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära muretse, see on ealine iseärasus. Me käime äial-ämmal üle nädala külas, vahel näeme iga nädal. Aga ikka on vähe ja kui ükskord olime ära ja jäi 2 nädalat vahele, siis äi kaebas sugulastele jt, et juba mitu kuud pole näinud poja peret.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka kõrge ego sul küll, kui tituleerid passiivsest tulust saadud sissetulekud kohe virelemiseks. Mõni väliselt tööl mittekäiv inimene elab sada korda sisukamat ja huvitavamat elu kui teine, eks oma 8 tagumikutundi täis teeb.

Minu passiivne sissetulek on peaaegu 10 000 kuus. Kahest korterist saadav tulu ja selle najal elamine on päris kindlasti koomiline.

Palju õnne, oo vägev kümnetuhandeeurone Perekooli kägu! 😀

Kas said oma päeva paremaks nüüd? Esiteks ei ela ju pere kaugeltki korteriteüürimise tulu peal, kuna majas on töölkäiv mees ka. Teiseks võis sel naisel ja tema mehel olla peale korterite veel teisigi tuluallikaid.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on igatahes õige, et tuleks vanaema ja vanaisa vaadata terviku inimesena. Koos oma heade ja vigadega, suhtlemisega, hobidega ja ellusuhtumisega üldse. Üldiselt vist ei osata seda nagu määrata ega vaadeldagi, äkki siis sellepärast, et ei peeta neid piisavalt tähelepanu väärivaks? Alles siis, kui tekib vajadus lastelastega suhelda või saadaks lapsevanemateks, vaadatakse, mismoodi vanaemana käitutakse. Kuid õige oleks inimest ikka tervikuna võtta. Vanaema roll on üks osa elust. Muul ajal ollakse ka inimene, kellel on ka muu elu olemas, sõbrad ja suhtlus. Ja pange pilt kokku.
Näiteks. Kui enne lapselapsi oli ämm või ema selline, kes muudkui kokkas ja vaaritas, tegi ja valmistas ette ja ladus ette head paremat. Siis see sobis kõigile, sai kaasagi kõik pandud ehk. Kui aga lapselaps sündisid, siis võib arvata, et suurem osa selles eas inimesi teeb samamodi edasi. Kuid nüüd on sellel kaks poolt tekkinud. Üks pool noorest emast mõistab valeks selle, et vanema seda teeb, selle asemel, et tegelegu hoopis lastelastega, teine pool tahab ka head toitu samas saada. Kuid mõlemat ei saa. Olen siitki seda lugenud, et ämm või ema muudkui laseb toa ja köögi vahet, aga lapsi ei hoia. Ka aiatöid ei jäeta laste pärast tegemata, seda enam, et praeguset 30+ inimeste emad ise tegid omal ajal kõike seda oma laste juures ja kõrvalt, lapsed lihtsalt kaasas. Me ei saa keegi väljakujunenud harjumustega ja ise teisti elanud 50+ ja 60+ inimesi panna teismoodi suhtuma ja elama. Kui seda usinasti pöörama hakata võib välja tulla hoopis uus ja veidram pool inimesest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui mage elu, nagu voodihaige elu. 10 000 eurot passiivset tulu kuus ja inimene kaagutab 24/7 perekoolis kui tark ja tubli ta on. Tõesti siis midagi muud elus teha ei oska?

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui mage elu, nagu voodihaige elu. 10 000 eurot passiivset tulu kuus ja inimene kaagutab 24/7 perekoolis kui tark ja tubli ta on. Tõesti siis midagi muud elus teha ei oska?

Ja mis sina siin teed?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks. Kui enne lapselapsi oli ämm või ema selline, kes muudkui kokkas ja vaaritas, tegi ja valmistas ette ja ladus ette head paremat. Siis see sobis kõigile, sai kaasagi kõik pandud ehk. Kui aga lapselaps sündisid, siis võib arvata, et suurem osa selles eas inimesi teeb samamodi edasi. Kuid nüüd on sellel kaks poolt tekkinud. Üks pool noorest emast mõistab valeks selle, et vanema seda teeb, selle asemel, et tegelegu hoopis lastelastega, teine pool tahab ka head toitu samas saada. Kuid mõlemat ei saa. Olen siitki seda lugenud, et ämm või ema muudkui laseb toa ja köögi vahet, aga lapsi ei hoia. Ka aiatöid ei jäeta laste pärast tegemata, seda enam, et praeguset 30+ inimeste emad ise tegid omal ajal kõike seda oma laste juures ja kõrvalt, lapsed lihtsalt kaasas.

Lugesin ja imestasin, et kas tõesti siis “tänapäeva emad” ei teegi süüa ega toimeta nt aias? Pean end samuti tänapäeva emaks, kuid söögid said tehtud ja peenrad rohitud koos lastega. Sellist perioodi elus, kus lapsed on nii väikesed ja abitud, et ema ei saa nende kõrvalt lõunatki tehtud, on ikka väga lühikest aega. Ka praegu on ju loomulik, et lastega kodus viibiv ema teeb söögid, hoiab elamise korras, toimetab aias ja samal ajal hoiab ka lapsi ning tegeleb nendega. Egas hea toit ei tähenda terve päeva pikkust pliidi ees passimist, pealegi saab ka lapsi kaasata toiduvalmistamisse.

Kui ma ise juba vanaema oleksin ja lapsi mitte just iga nädal ei näe, siis teeks neile sellise pidulikuma lapselapse-vanaema päeva. St viiks kuhugi, nt muuseumi ja hiljem sööks kohvikus jäätist, näiteks. Kui aga hoian lapsi pikemalt ja tihedamini, siis elan nendega pigem argielu – teeme koos süüa, toimetame koos aias.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellist perioodi elus, kus lapsed on nii väikesed ja abitud, et ema ei saa nende kõrvalt lõunatki tehtud, on ikka väga lühikest aega.

Samas selline periood, kus vanaema on nii vana ja abitu, et ei suuda korraga lõunat teha ja mudilase ohutust tagada (vaid ehk ainult üht asja korraga), võib olla päris pikk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks. Kui enne lapselapsi oli ämm või ema selline, kes muudkui kokkas ja vaaritas, tegi ja valmistas ette ja ladus ette head paremat. Siis see sobis kõigile, sai kaasagi kõik pandud ehk. Kui aga lapselaps sündisid, siis võib arvata, et suurem osa selles eas inimesi teeb samamodi edasi. Kuid nüüd on sellel kaks poolt tekkinud. Üks pool noorest emast mõistab valeks selle, et vanema seda teeb, selle asemel, et tegelegu hoopis lastelastega, teine pool tahab ka head toitu samas saada. Kuid mõlemat ei saa. Olen siitki seda lugenud, et ämm või ema muudkui laseb toa ja köögi vahet, aga lapsi ei hoia. Ka aiatöid ei jäeta laste pärast tegemata, seda enam, et praeguset 30+ inimeste emad ise tegid omal ajal kõike seda oma laste juures ja kõrvalt, lapsed lihtsalt kaasas.

Lugesin ja imestasin, et kas tõesti siis “tänapäeva emad” ei teegi süüa ega toimeta nt aias? Pean end samuti tänapäeva emaks, kuid söögid said tehtud ja peenrad rohitud koos lastega. Sellist perioodi elus, kus lapsed on nii väikesed ja abitud, et ema ei saa nende kõrvalt lõunatki tehtud, on ikka väga lühikest aega. Ka praegu on ju loomulik, et lastega kodus viibiv ema teeb söögid, hoiab elamise korras, toimetab aias ja samal ajal hoiab ka lapsi ning tegeleb nendega. Egas hea toit ei tähenda terve päeva pikkust pliidi ees passimist, pealegi saab ka lapsi kaasata toiduvalmistamisse.

Kui ma ise juba vanaema oleksin ja lapsi mitte just iga nädal ei näe, siis teeks neile sellise pidulikuma lapselapse-vanaema päeva. St viiks kuhugi, nt muuseumi ja hiljem sööks kohvikus jäätist, näiteks. Kui aga hoian lapsi pikemalt ja tihedamini, siis elan nendega pigem argielu – teeme koos süüa, toimetame koos aias.

Pered on erinevad ja see, kuidas on ühtedel, ei saa ega pea olema teistel. Lugedes seda teemat tean, et pean õigeks seda, et lapselapsed peaksid saama olla osa pereeelust ja et nad teaksid ja näeksid, et igas kodus on tööd ja tegemised, mitte et käib ainult üks lõputu mäng ja trall. Lapsel on voli vabalt ise mängida, kui vanaema toimetab – see ongi lapsepõlv ja normaalsus. Kui lapselaps käib korra kuus ja vabal päeval, ja mingit tööd planeeritud sel päeval ei ole, siis võidakse tõesti minna kuskile ja teha midagi muud. Kuid kui vanaema ei ole muidu elus selline olnud, et niimoodi kohvikus ja muuseumis käib, siis tavaliselt ei tee ta seda ka vanana ja lastelastega. Pealegi ei ela kõik nagunii linnades ega sõida autoga.
Kui nüüd on ka nii, kui ennemalt, siis jutu jätkuks. Kui ma laps olin ja vanaema juures käisin ja oli pühapäev, siis vahel vanaema võttis aiast lille(siis ma ei teadnud, mis lille, aga see oli kas talinelk või jörjen), pani rohelise õrna oksa juurde ja poest või villavahetusest ostetud kampsuni selga, rätiku pähe ja läksime naabritädile külla. Sinna oli 2 km maad minna. Seal sain ma kuivatatud õunu, teed ja mingit küpsist süüa. Ja kuulata, mida räägitakse ja lasta pilguga üle uudistavalt teise inimese kodu, kus oli enamasti palju käsitööd ja ristpistes patju, voodil valge padjakuhi ja valge kate peal. Pärast läksin ise koju, kuhu oli ka 3 km minna. Olin siis 7 aastane. Kui ma peale seda koju ei läinud, siis läksime vanaema juurde tagasi. Ja siis vanaema ütles, et nüüd heidame pikali ja magame natuke. Ootasin, kui vanaema magama jäi ja siis tõusin tavaliselt üles ja mängisin vaikselt köögis või õues. Meil oli väga hea vanaema.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on noor, loll ja laisk ämm. Sai laulva revolutsiooni ajal 16 aastaselt esimese lapse ja see tema elu kõrghetkeks jäigi. Kujutad üldse ette et sul oleks oma vanematega ainult 16 aastat vanusevahet? Õdedel vendadel võib selline vahe olla aga mitte emal ja lapsel.

Oot-oot-oot! Ära tule üldistama ja räuskama.

Minu õde sai esimese lapse paar päeva enne 16. sünnipäeva. 21 saades oli tal juba neli last. Tal on doktorikraad ja lõpmatu hulk teadustöid. Täpselt sama arv lapsi ja sama teaduskraad on muidugi ka tema mehel 🙂 Ja muidugi on nad senini koos.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laste kasvatus on alati olnud 100% ikka minu kontrolli all

Laste isa usaldad nendega üksi näiteks ühte tuppa jätta?

Ei, mitte kunagi. Laste kasvatamine on 100% ainult laste ema kontrolli all. Koolis istub ka kõrvalpingis. 100% on 100% ikkagi!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 141 )


Esileht Pereelu ja suhted Laste vanaema/ämm