Esileht Rasestumine ja lapse ootamine laste vanusevahe 2a3kuud-milline vanker?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: laste vanusevahe 2a3kuud-milline vanker?

Postitas:

mis sõiduriista valite siis? valikuid on vähe. Vanker lisaistmega, tandem või siis seisulaud.
Ma saan aru, et ükski pole ideaalne ja viskan lõpuks kulli ja kirja lihtsalt:)

Neil, kes ütlevad, et vanem laps kõnnib ise, ei ole tarvis kirjutada.
Mina autoga ei sõida ja ma ei näe oma lapses ka potensiaali, et ta hakkaks piisavalt kiires tempos kõndima minu käsu peal, kui vaja ühe bussi pealt teise peale joosta või vaja kiirest poes ära käia, kui beebi juba ärkamas ja nutmas.
Elan Tallinnas servas, kus miski ei ole käe ja jala juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuleb vahe 2,4 aastat ja hetkel siis olen mõelnud, et kas seisulaud (väiksemateks jalutuskäikudeks) või kui talle see ei meeldi siis lisaiste. Laps sünnib augustis, seega mõtlen, et teen proovi juulis. Ta mul selline väga mugav laps ja natuke kardan, et seisulaud ei meeldi. Samas ehk selleks ajaks juba piisavalt suur.
Kaksikutevankrit plaanis soetada ei ole. Lapsel ikkagi vanus olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuleb vanuse vahe 1,6a ja ma ei tea mis vankrit soetada :S.
Ma peaks vist ikka valima kaksikute on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuleb küll 1a ja pea 9 kuud vanusevahe aga suuremale ostan seisulaua. Ega ma eriline kärutaja ei ole siis saan seisulauaga küll hakkama ma arvan.
Eks ma muidugi liigun ka peamiselt autoga aga kui ei liiguks siis tõenäoliselt jah lisaiste või kaksikute vanker

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hetkel valida kahe käru vahel. Vanusevahe 2 a. ja igapäevane autosõitja ei ole.
1, http://www.babyjogger.com/city_select_lp.aspx
2, http://www.kolcraft.com/products/strollers/tandem/149-contours-options-tandem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Contours®
Options® Tandem
http://www.kolcraft.com/submit.php

Viimane Kägu!, kus seda müüakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laste vanusevahe on 1a10k. Kui teine laps oli 1-kuune, soetasin vankrile seisulaua. Väga rahul olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie lastel vahe 1a8k, suurem kolis päevapealt kärust astmelauale ja seda südatalvel ja väga rahul, nüüdseks kasutanud üle aasta juba, seega julgen soovitada. sõbranna ostis tandemi ja jamamist palju rohkem. Astmelaud on superasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seisulaud ja iste ühes oleks hea ja soodsam lahendus kui kahelapsekäru. Kidsit seisulaud ja iste on üks seline väga asjalik asi. Babyjoggeri City Select ja Phil and Teds Verve või Vibe mudelid(ärakäiv teise lapse iste) on samuti suurepärased ,aga muidugi kallimad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine laste vanusevahe 2a3kuud-milline vanker?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.