Esileht Väikelaps Laste WC prilllaud/iste

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Laste WC prilllaud/iste

Postitas:
Kägu

Millist kasutate ja kas tundub mugav?

Kuna laps väiksest potist keeldub, siis prooviks suurele potile panna. Kas pigem pehmenduse ja käepidemega või pole neist lisadest kasu olnud?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisavidinate kohta ei oska kommenteerida. Meil on tavaline Prismast ostetud Karupoeg Puhhi pildiga ja lapsele on meeldinud. Ta pisikesel potil ei hakanudki kunagi käima miskipärast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Parem siis juba selline, mis käib tavalise pril-lauaga ühes tükis, tõstad lasteistme üles, kui suur inimene istub. Need lihtsalt pealepandavad võivad nihkuda ja ära libiseda, kui väikelaps seal peale turnib.

https://www.bauhof.ee/et/prill-laud-soft-junior-lasteistega-vaikselt-sulguv-plastik-valge-571291

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Harjutasime kohe tavalisel. Hoidsin ise last kergelt kinni seni kuni sai ise normaalselt istutud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh kurjam, me oleme jubedalt hädas sellega. Surmani tüdinenud. Mul on kõhn kilu laps. Ta sai just 6, aga ikkagi on tavaline pott liiga suur. Ja ta ka kunagi ei hakanudki seda titepotti kasutama, seega jupsin juba aastaid selle rõngaga. Alguses oli ka see tavaline Puhhi pildiga. Sellega on aga häda, et ees on mingi kõrgem koht. Kuni ise last peale ja maha tõstad, saab hakkama, aga kui ise end potile upitama õpib, siis see kõrgendus jääb ette ja võib korralikult haiget teha kõige õrnemasse kohta. Ja kuidagi see ka põhjustab pritsmeid ja üleujutusi. Lõpuks vahetasin välja, sest krdi iga kord pritsis üle ääre ja kogu aeg pidi seda loputama, edasi-tagasi tõstma jne.

Siis ostsime asemele Yari. See nagu enam-vähem sobib, aga on natuke liiga väike juba, alguses ka pritsis. Lõpuks laps õppis niiviisi istuma, et nüüd ei pritsi enam.

Seda lasteistmega oleme külas proovinud, ka natuke väike.

Nii nõme, suur rõngas on liiga suur ja laste oma liiga väike. Ootan pikisilmi, et lapsel taguots suuremaks kasvaks. Avalikes vetsudes on üldse kamarajura, ma pean lihtsalt kaasa minema ja teda toetama, sest ta vajub tagumik ees potti muidu. Kuna see juhtub, siis kardab ka ja keeldub üksi minemast. Ma saan aru ka, katsu sa ise end ühe käega sisse vajumast hoida ja teisega samal ajal paberit sikutada ja ühtlasi kuidagi ka veel riideid üleval hoida…

+2
-1
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Laste WC prilllaud/iste