Esileht Väikelaps Lasteaed Kivike Tartus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lasteaed Kivike Tartus

Postitas:

Kelle laps käib Kivikese lasteaias, kuidas üldiselt rahul olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas pakuti kohta, või kust see teema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud rahul ja võtsin lapse ära.Ei kahetse lasteaiavahetust mitte grammivõrdki.
Uues aias hakkas laps rõõmsalt käima ja jäi juba kolmandal päeval lõunaund magama.Kusjuures üks õpetaja tuli meiega uude lasteaeda kaasa.
Minu jaoks oli seal õhkkond külm ja kalk.Halb mulje jäi juba esimesel koosolekul juhataja sõnavõtust.Ei tea kas see kõik mõjutas mu suhtumist lasteaeda aga nagu juba ütlesin oli ainuõige otsus vahetada lasteaeda.Lisaks oli seal kaks ja pool aastat tagasi selline kord, et lapsevanemat rühma ei lubatud.Seda siis esimesel päeval.Mu laps oli seal nii stressis, et keeldus söömast.
Kuna uues aias harjus kohe ja probleemideta siis julgen väita, et Kivikeses oli põhjus miks laps ei harjunud.
See siis meie kogemus.Kui kohta pakuti siis olin õnnelik, et üldse koha saime ja selle pärast võtsime ka vastu.Nüüd oleksin targem ja uuriksin enne maad.
PS!Laps oli aeda minnes 3.aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kivikese suurimateks plussideks on huvijuht tädi Vilve ja muusikaõpetajad.
Rühmaruumid on hästi erinevad- mõnel rühmal on eraldi mängu- ja magamistuba, teised on terve päeva ühes ruumis.
Harjutamise ajal tohtisin lausa loomulikult rühmas olla, kõigi 3 lapse puhul.
Arvan, et ühegi lasteaia kohta ei saa öelda, kas see on hea või halb, palju sõltub ikkagi sellest, kas ja kuidas sina ja su laps oma rühma õpetajate ja teiste laste/lapsevanematega klapite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jaa, asukoht on ka üks Kivikese plusse- lapsed jaksavad ise kesklinna õppekäikudele/muuseumi/teatrisse jalutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie laps käis Kivikeses, kuid otsustasime ära vahetada.Samuti oli hea meel, et koha saime, seetõttu sinna panimegi.Just õiged sõnad, et külm ja kalk. rühma õpetajatel ei ole aimugi lapsesõbralikust käitumisest (räägin vaid rühmast kus minu laps käis, muud ei oska kommenteerida).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See rahulolu ikka suuresti rühmaõpetajatest sõltub – minu laps kolmandat aastat Kivikeses ja olen väga rahul, ehkki ma olen üsna kriitiline ja nõudlik. Suhtumine lapsesse väga avatud, soe ja toetav, iga lapse eripäradega arvestatakse rohkem, kui ma loota oleksin osanud jne. Ette heita ei oska mitte midagi. Samas tean, et igas rühmas nii ideaalne õhkkond ei ole, nii et arvan, et tasub võimalusel ikka enne aia ja rühmapersonaliga tutvuda kui koht vastu võtta/ära öelda. Juhataja on tõsine, asjalik ja otsekohene, aga usun, et teeb tööd hingega ja tulemuslikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Lasteaed Kivike Tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.