Esileht Väikelaps Lasteaed – lapsed ei ole riskirühmaski

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Lasteaed – lapsed ei ole riskirühmaski

Postitas:

Koroona ja väikelaps

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 00:25; 23.03 20:47; 24.03 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.tallinn.ee/est/Uudis-ERIOLUKORRA-REEGLID?fbclid=IwAR3FynGxxPW9tzByUV63fiDLqG1P-3CDwdabvnptM5gVoKWKyRDxUs6vzyE

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 18:16; 24.03 16:45; 25.03 15:52; 26.04 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps pole juba mitu nädalat lasteaias käinud praeguse olukorra tõttu ja ma ei saa tööle ka, aga nüüd siis otsustati päeva söögiraha tõsta. Aina absurdsemaks läheb.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 11:17; 20.03 12:00; 25.03 13:31; 25.03 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii, minu teada, Tallinna lapsed ei maksa söögiraha ja praegu ei võeta kohatasu ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps pole juba mitu nädalat lasteaias käinud praeguse olukorra tõttu ja ma ei saa tööle ka, aga nüüd siis otsustati päeva söögiraha tõsta. Aina absurdsemaks läheb.

Aga sa ei maksa ju söögiraha, kui kohal ei käi? Ja kohatasust oled ka prii?
Ja kui sa siiski tunned, et pead oma lapse viima lasteaeda, siis vii. saad ise päeva paar hinge tõmmata ja tööd teha.

Mina sain tööandjalt juba noomida, et pole nii kiire ja motiveeritud, kui vaja. No kuidas sa oled, kui pead selle koduse karjaga jantima. Viin olen 2 päeva aia teenust kasutanud. Ise sain tohutu hulga kuhjunud asju tehtud, laps oluliselt rõõmsam ja kogu kodune kliima paranes. Ei plaani iga päev viia aga mõnel päeval küll.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 14:31; 06.04 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain tööandjalt juba noomida, et pole nii kiire ja motiveeritud, kui vaja. No kuidas sa oled, kui pead selle koduse karjaga jantima. Viin olen 2 päeva aia teenust kasutanud. Ise sain tohutu hulga kuhjunud asju tehtud, laps oluliselt rõõmsam ja kogu kodune kliima paranes. Ei plaani iga päev viia aga mõnel päeval küll.

Tegelikult, kui töötad kodukontoris on ikkagi väga vastutustundetu oma last lasteaeda viia…
Loomulikult on keeruline aeg ja ongi raske tööd teha, kui laps kõrval jaurab, aga meie riigis on ERIOLUKORD! Tuhanded vanemad üle riigi on sinuga samas olukorras ja hoiavad oma lapsi kodus.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 18:16; 24.03 16:45; 25.03 15:52; 26.04 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkeolukorras on tõesti vastutustundetu laps lasteaeda viia kui on kodushoidmise võimalus olemas. Töötan ise lasteaias ja meil on kohal tõepoolest ainult nende ükskivanemate lapsed, kel pole tugivõrgustikku ja kes ise töötavad nö eesliinil ega saa kaugtööd teha. Minu enda lapsed käivad samas lasteaias, aga on teise vanemaga kodus – mitte mingil juhul ei võta ma neid praegu kaasa. Kui laps viiruse koju toob, olete ju mõlemad mingi aeg rivist väljas, lisaks täielik isolatsioon ja palju muud jama, mis sellega kaasneb. Kunagi ei saa kindel olla, et mõni töötaja, kes end näiliselt hästi tunneb, poleks varjatud viirusekandja, või mõni teine laps või vanem. Kuna tegemist on niivõrd problemaatilise nakkusega ja olukorraga riigis üldse, siis enda mugavuse jätan hetkel küll tagaplaanile.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps pole juba mitu nädalat lasteaias käinud praeguse olukorra tõttu ja ma ei saa tööle ka, aga nüüd siis otsustati päeva söögiraha tõsta. Aina absurdsemaks läheb.

Aga sa ei maksa ju söögiraha, kui kohal ei käi? Ja kohatasust oled ka prii?

Ja kui sa siiski tunned, et pead oma lapse viima lasteaeda, siis vii. saad ise päeva paar hinge tõmmata ja tööd teha.

Mina sain tööandjalt juba noomida, et pole nii kiire ja motiveeritud, kui vaja. No kuidas sa oled, kui pead selle koduse karjaga jantima. Viin olen 2 päeva aia teenust kasutanud. Ise sain tohutu hulga kuhjunud asju tehtud, laps oluliselt rõõmsam ja kogu kodune kliima paranes. Ei plaani iga päev viia aga mõnel päeval küll.

Ei ole kohatasust prii. Meie vallas seda ei kaotatud. Ei ela Tallinnas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 11:17; 20.03 12:00; 25.03 13:31; 25.03 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur osa lasteaedu ei võta vastu nende vanemate lapsi, kes tegelikult saavad kodust töötada – ja õigesti teevad. Kogu ülejäänud ühiskonna isolatsioonist ja koolide distantsõppest pole mingit kasu, kui inimesed ikka lapsi kollektiivi viivad.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps pole juba mitu nädalat lasteaias käinud praeguse olukorra tõttu ja ma ei saa tööle ka, aga nüüd siis otsustati päeva söögiraha tõsta. Aina absurdsemaks läheb.

Aga sa ei maksa ju söögiraha, kui kohal ei käi? Ja kohatasust oled ka prii?

Ja kui sa siiski tunned, et pead oma lapse viima lasteaeda, siis vii. saad ise päeva paar hinge tõmmata ja tööd teha.

Mina sain tööandjalt juba noomida, et pole nii kiire ja motiveeritud, kui vaja. No kuidas sa oled, kui pead selle koduse karjaga jantima. Viin olen 2 päeva aia teenust kasutanud. Ise sain tohutu hulga kuhjunud asju tehtud, laps oluliselt rõõmsam ja kogu kodune kliima paranes. Ei plaani iga päev viia aga mõnel päeval küll.

lausloll

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 12:47; 26.03 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandjale tuleks lihtsalt selgitada, et antud olukorras ei ole võimalik sama kiiresti töötada. Tööandja ju peab ka aru saama, et lasteaeda ei saa lapsi viia. Võibolla tööandja ei tea, kellel on lapsed ja kellel mitte ja seetõttu ta ei teagi, kas sa lihtsalt vahid telekat, teed suurpuhastust nagu kõik siin üleskutseid tegid “vaba aja” sisustamiseks või päriselt jagad oma aega.

Meil lasteaias just paar päeva tagasi tuletati meelde, et last tuuakse lasteaeda praegu siis, kui on äärmine vajadus, mitte aga niisama last vahepeal mängima. Ilmselt siis on ka olnud juhtumeid, kus lapsed on toodud lihtsal tvahelduseks. Sellel ei ole ju mõtet – kui nt seal keegi õpetajatest või mõnest lapsest on enda teadmata viiruse kandaj, siis sellest ühest päevast piisab, et tema saab viiruse, toob teile koju ja siis sina viid poodi müüjale vmt

Mis puudutab kohatasu, siis äkki tuleb pöörduda omavalitsuse poole, et kui riik on andnud tungiva soovitus,e pigem lausa kohustuse, lapsi aeda mitte viia, kas on sisi õigustatud, et kohatasu peab maksma. Praegu kehtib reegel, et igaüks kannab ise oma kahjud, osutamata teenuste eest ei maksa ja olgem ausad, lasteaia kohatasu on ikka väge väike osa KOVi tulubaasist. Ja KOVil on tunduvalt lihtsam oma kahjudega toime tulla, kuna tema tulud ei kao täielikult, ainult vähenevad kui töö kaotanud inimestel

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 08:33; 19.03 10:05; 27.03 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps pole juba mitu nädalat lasteaias käinud praeguse olukorra tõttu ja ma ei saa tööle ka, aga nüüd siis otsustati päeva söögiraha tõsta. Aina absurdsemaks läheb.

Aga sa ei maksa ju söögiraha, kui kohal ei käi? Ja kohatasust oled ka prii?

Ja kui sa siiski tunned, et pead oma lapse viima lasteaeda, siis vii. saad ise päeva paar hinge tõmmata ja tööd teha.

Mina sain tööandjalt juba noomida, et pole nii kiire ja motiveeritud, kui vaja. No kuidas sa oled, kui pead selle koduse karjaga jantima. Viin olen 2 päeva aia teenust kasutanud. Ise sain tohutu hulga kuhjunud asju tehtud, laps oluliselt rõõmsam ja kogu kodune kliima paranes. Ei plaani iga päev viia aga mõnel päeval küll.

täisahv ikka

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps pole juba mitu nädalat lasteaias käinud praeguse olukorra tõttu ja ma ei saa tööle ka, aga nüüd siis otsustati päeva söögiraha tõsta. Aina absurdsemaks läheb.

Aga sa ei maksa ju söögiraha, kui kohal ei käi? Ja kohatasust oled ka prii?

Ja kui sa siiski tunned, et pead oma lapse viima lasteaeda, siis vii. saad ise päeva paar hinge tõmmata ja tööd teha.

Mina sain tööandjalt juba noomida, et pole nii kiire ja motiveeritud, kui vaja. No kuidas sa oled, kui pead selle koduse karjaga jantima. Viin olen 2 päeva aia teenust kasutanud. Ise sain tohutu hulga kuhjunud asju tehtud, laps oluliselt rõõmsam ja kogu kodune kliima paranes. Ei plaani iga päev viia aga mõnel päeval küll.

täisahv ikka

Ahv ei ole aga eesliini tööline küll.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 14:31; 06.04 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed nakatuvad ikka küll, ka meil Eestis
https://epl.delfi.ee/uudised/ida-virumaa-suguvosa-nakatunute-hulgas-on-ka-4-ja-6-aastased-lapsed?id=89674263

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 18:16; 24.03 16:45; 25.03 15:52; 26.04 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea millest Eesti uudistes räägitakse, mina jälgin Soome peavoolumeediat.
Soome õhtuleht kajastab artikleid kus Detroitis alles suri koroonaviiruses 5-aastane laps, peaajupõletiku ja aju tursumise tõttu. Veel lugesin artiklid kus laulja Pink 3-aastane laps, ning ta ise, haigestusid raskelt koroonasse.
Oli ka artikkel kus USA arstid teatasid, et osadel noortel ja tervetel koroonahaigetel on tekkinud järsult insult ja nad on selle tõttu surnud. Ehk siis covid-19 võib tekitada tromboosi.
Ja on teisigi lapsi surnud üle maailma.
Ning nüüdseks on Soomes riskigruppi lisatud ka inimesed kelle KMI on 40+. Ning ka noored lapsed, kellel on tugev rasvumine, on rohkem ohus. Ja kaasuvate haigustega lapsed on niigi riskigrupis.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea millest Eesti uudistes räägitakse, mina jälgin Soome peavoolumeediat.

Soome õhtuleht kajastab artikleid kus Detroitis alles suri koroonaviiruses 5-aastane laps, peaajupõletiku ja aju tursumise tõttu. Veel lugesin artiklid kus laulja Pink 3-aastane laps, ning ta ise, haigestusid raskelt koroonasse.

Oli ka artikkel kus USA arstid teatasid, et osadel noortel ja tervetel koroonahaigetel on tekkinud järsult insult ja nad on selle tõttu surnud. Ehk siis covid-19 võib tekitada tromboosi.

Ja on teisigi lapsi surnud üle maailma.

Ning nüüdseks on Soomes riskigruppi lisatud ka inimesed kelle KMI on 40+. Ning ka noored lapsed, kellel on tugev rasvumine, on rohkem ohus. Ja kaasuvate haigustega lapsed on niigi riskigrupis.

Loe jah artikleid, kus miljonitest üks laps saab raskeid tüsistusi. Tavagrippi sureb aastas loomulikul teel kordades rohkem alaealisi.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 07:06; 19.03 09:44; 22.03 19:23; 23.03 08:46; 30.04 05:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Väikelaps Lasteaed – lapsed ei ole riskirühmaski