Esileht Väikelaps Lasteaeda panek

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Lasteaeda panek

Postitas:
Kägu

Tere!
Mõned küsimused lasteaeda paneku osas emadele , kele lapsed juba käivad lasteaias.
×kui Tartu linna ei ole sisse kirjutatud ei ema ega isa, kas siis last lasteaeda panna ei saa Tartusse?
lapse aeda paneku hetkel on laps 2.5 aastane.
Hetkel kuskil järjekorras ta olnud ei ole. Arnost vaadates on kohti küll ja veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saab, kuid alles pärast seda, kui koha on saanud kõik need soovijad, kellel on (vähemalt 1 vanemal) registrijärgne elukoht Tartu linnas.

https://www.riigiteataja.ee/akt/403072015032
Tartu koolieelsetesse munitsipaallasteasutustesse laste vastuvõtu ja sealt väljaarvamise kord
§ 5. Õigus saada koht lasteasutuses
(1) Lasteasutuses on õigus saada kohta lapsel:
1) kes on vanuses üks aasta ja viis kuud kuni seitse aastat või kuni kooliminekuni;
2) kelle enda ja ühe lapsevanema elukoht on rahvastikuregistri andmetel Tartu linnas.

(2) Kui lasteasutuses on koht, mida ei vaja Tartu linna laps, võib lasteasutus kohta pakkuda lapsele, kellel on täitmata käesoleva paragrahvi lõike 1 punktis 2 sätestatud tingimused.

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps Lasteaeda panek