Esileht Koolilaps Lasteaia lõpetamine, õpetaja kingid

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Lasteaia lõpetamine, õpetaja kingid

Postitas:

Rühmas 2 õpetajat-kasvatajat ja 1 söögitädi. Kuna meil liitrühm ja lõpetajaid üks siis peaksin ise neile kingid tegema. Kellel häid ideid mida kinkida neile.
Ise mütlesin kruusi laheda tekstiga või pildiga:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kingi parem ilusad kimbud. sinu jaoks lahe kruus ei pruugi seda saaja jaoks olla, pealegi võib inimestel olla oma lemmikkruus olemas ja järjekordne uus jääb lihtsalt tagumisse riiuliserva. minul näiteks oleks kruusi kui kingituse üle südames väga vähe rõõmu, vimpel ehk teeks veel vähem 🙂 samas lilli on alati rõõm saada ja neid ei saa ka liiast olla kui üks lõpetaja on. lilledele võiks lisada lapse joonistatud-kirjutatud kaardi, mis lisaks isiklikku lähedust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kruusi kinkida küll hea mõte ei ole.Parem siis mõni raamat või CD või raamatupoe kinkekaart.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh, kruus küll hea mõte pole….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 19:50; 23.05 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SPA pakett, reisifirma vautsherid, õhtusöök heas restoranis, need on hetked mis meelde jäävad.
Eriti just restorani kinkekaart.
Aga kruus, on ikka mage mõte küll. Vbl. ehk siis juba põll või köögirätik. Sama nõme idee…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 20:18; 23.05 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahate öelda, et teemaalgataja peaks ÜKSINDA kolmele kasvatajale spapaketid, kinkekaardid või reisid kinkima? natuke ulme ei ole või?
Minu meelest piisab täiesti ilusatest lillekimpudest (kuna rohkem lilli ilmselt tulemas ei ole, siis kimp oleks ju kena)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke lapsega kõigile ilus kaart ja lilled juurde ja on väga armas kink.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kingitakse lillekimbud ja laste joonistustest albumid. Ka liitrühm, lapsi küll veidi rohkem.
Võid ka potilille kinkida või peenraroosi, mõne muu püsiku, kui kasvatajatel aiad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingi midagi isetehtut nt. enda tehtud hoidis (moos/mahl/mesi vms). Purgid saab kenasti kaunistada (kangas üle kaane, ilus pael…), lisada võid hoidise päritolu, aasta ja lapse nime. See on kingitus südamest ja kindlasti õpetajatele meeldiv ja meeldejääv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ka liitrühm, lõpetajaid vist 6 ja sai küll kruusid kingitud. Kaanega teekruusid, laste endi maalitud. Kasvatajad ju ikka lõunapausi ajal joovad teed (mõni ka kohvi) ja loodetavasti kulusid ära. Oli isetehtud ja samas ka mälestuseks. Kevadel vist mullusuvist hoidist ei kingiks, selle iga ainult natuke pikem kui lilledel.
Teise lapse rühmas tehti laste poolt pildid ja lühikesed jutukesed kasvatajate kohta, lõpetajaid oli vist 4-5, need paljundati ja köideti väikesteks raamatukesteks.
Ühel lapsel vähemalt kolmele kasvatajale teha? Kui laps on tubli joonistaja ja kohusetundlik, siis vast jah mingi kaardi igaühele südamliku tekstiga, kui mitte, siis siis võibolla tõesti mingi ema poolt organiseeritud kruus kasvõi, aga pilt ja tekst võiksid olla pigem mitte lahedad (kui saajad just väga noorukesed pole) vaid pigem südamlikud või isiklikud lapse poolt konkreetsele kasvatajale mõeldud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 00:22; 23.05 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas peab õpetajatele just midagi isiklikku tegema. äkki võiks kinkida rühmale midagi, mida õpetajad edaspidi oma töös kasutada saaks – mõni arendav mäng, meisterdamise vahendid vms. ja lilled otse loomulikult kõigile kolmele.
ma usun, et nad ei eeldagi mingeid kalleid kinke, teavad ju, et lõpetajaid vaid üks.
aga need, kes siin spa-pakette, restorani õhtusööke, raha ja kinkekaarte pakkusid – ma loodan, et see oli nali ja ma lihtsalt olen veel liiga unine, et sellest aru saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah rühmale midagi kinkida oleks ka väga hea mõte, aga ega see vist ka väga odav ei tule (mingi arendav mäng, ilus lasteraamat vms)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 00:22; 23.05 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasime Ave Nahkuril teha väga ägedad maalid ( no need Meie küla eided- stiilus) mis õpetajaid ja söögitädi iseloomustasid. Palju lahedam kui mingi kinkekaart või muu selline eluigav asi.
Lisaks siis iga laps ise viis lilled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 09:12; 23.05 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah ma ei pannud tähele,et üks lõpetaja vaid. No sellisel juhul oleks lapse maalitud tass väga hea idee. Või lase lapsel näiteks igale õpetajale/söögitädile Fimo savist kaelaehe meisterdada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 09:12; 23.05 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt tahaks kah oma töö eest saada Spa paketi kinkekaarti või minna restorani gurmeetama…
oeh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 20:18; 23.05 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie lasime Ave Nahkuril teha väga ägedad maalid ( no need Meie küla eided- stiilus) mis õpetajaid ja söögitädi iseloomustasid. Palju lahedam kui mingi kinkekaart või muu selline eluigav asi.
Lisaks siis iga laps ise viis lilled.[/tsitaat]

huvi pärast küsin, et mis see teil maksma läks? Olen ise ka sellele mõelnud, järgmisel aastal lõpetamine ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 19:50; 23.05 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on kruus küll hea mõte (olen kruusisõber). Just kaunis kruus kunstipoest või siis isemaalitud. Spa-paketi fenomenist mina aru ei saa. Mina näiteks vihkan spad :D. Kruusi saad lihtsalt maha kukutada kui ei meeldi (muidugi mitte kinkija ees vaid hiljem üksi olles).
CD ja raamat on täiesti libe jää ju. Seda saab kinkida vaid siis kui tead täpselt, millist muusikat ja kirjandust inimene armastab. Peaksin kõvasti pingutama, et suudaks teha head nägu, kui saaksin Jaan Tätte cd või mingi jubeda elulooraamatu. Pigem kinkida siis juba kinkekaart.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 09:53; 24.05 11:25;
To report this post you need to login first.

[small]creole kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kingi midagi isetehtut nt. enda tehtud hoidis (moos/mahl/mesi vms). Purgid saab kenasti kaunistada (kangas üle kaane, ilus pael…), lisada võid hoidise päritolu, aasta ja lapse nime. See on kingitus südamest ja kindlasti õpetajatele meeldiv ja meeldejääv.[/tsitaat]

Selle peale ütleks, et kui inimene ei ole väga hea käega kokk, leidlik, kes oskab toitu kaunilt valmistada ja pakendada, siis selliste isetehtud söödavate kingitustega on enamasti 100% põrumine.
Kui kinkida moosi või hoidist, siis peab esiteks olema see kenas ja dekoratiivses puhtas purgis. Hoidis ise peab olema huvitav ja isuäratav. Sildid ja muud kaunistused peavad olema tehtud ilusti, korralikult ja kaunilt.
Kui sa aga viid oma aedmaasika- lurri mingis vanas 0,5 l Salvesti Toome salati purgis, siis ma arvan, et see moosipurk rändab esimesse prügikasti, mis saaja koduteele jääb.
Aga…kui on hea käsi, miks mitte, eks. Siis võib teha trühvleid, mingit kooki…mida iganes.

See Nahkuri eide- temaatika on kah nii üle visanud juba. Igale poole seda topitakse. Täiesti ära leierdatud kraam.

Mina isiklikult piiratud eelaeve juures viiksin ainult lillekibud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]creole kirjutas:[/small]

Selle peale ütleks, et kui inimene ei ole väga hea käega kokk, leidlik, kes oskab toitu kaunilt valmistada ja pakendada, siis selliste isetehtud söödavate kingitustega on enamasti 100% põrumine.
Kui kinkida moosi või hoidist, siis peab esiteks olema see kenas ja dekoratiivses puhtas purgis. Hoidis ise peab olema huvitav ja isuäratav. Sildid ja muud kaunistused peavad olema tehtud ilusti, korralikult ja kaunilt.
Kui sa aga viid oma aedmaasika- lurri mingis vanas 0,5 l Salvesti Toome salati purgis, siis ma arvan, et see moosipurk rändab esimesse prügikasti, mis saaja koduteele jääb.
Aga…kui on hea käsi, miks mitte, eks. Siis võib teha trühvleid, mingit kooki…mida iganes.

[/tsitaat]

100% nõus selle moosijutuga. Ma olen saanud ühelt inimeselt sellised hoidised, mis ei rännanud prügikasti. Olid visuaalselt kaunid ja maitsesid hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 09:53; 24.05 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie rühma kasvatajad said padjad kuhu olid kõigi laste nimed peale tikitud ja söögitädi põlle. Teise poisi kasvatajad said roosiistikud kuna kõik nad omasid oma aeda (see oli nendi oma soov).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan lasteaiaõpetajana. Igal aastal loen meelelahutuseks siit neid lõpukingi ja pidude teemasid:)
Kõige rohkem läheb hinge laste kalli ja lillekimp, tänusõna vanematelt- ausalt.
Pole kunagi spa- paketti saanud- imelik oleks. Lapsevanemad saadavad õpetaja puhkama 😀 Puhkan oma reha eest ja kus endale meeldib.

Teiste kinkidega: ehteid ei sooviks, need kallid ja kes mu maitset ikka teab, keraamika jm taieste jaoks on meil kabinetis klaaskapp- kogunevad. Kõik ide lendude pärast on pisar pudenenud, aga asjakesi küll eriti ei vaata- pigem pilte.

Leidke parem aega oma laste jaoks ja tehke lasteaiaga koostööd- sellest on rohkem rõõmu, kui kallist lõpukingist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ausalt tahaks kah oma töö eest saada Spa paketi kinkekaarti või minna restorani gurmeetama…
oeh.[/tsitaat]

Meie ettevõttes käiakse korra aastas spaas, tähistamas edukat aastat ja selle maksab ettevõte kinni. Restoranis käime ka 2 korda aastas firma raha eest – naistepäeval ja jõulude ajal. Nii, et on võimalik, et ka mujal saadakse kingitusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Koolilaps Lasteaia lõpetamine, õpetaja kingid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.