Esileht Koolilaps Lasteaia lõpetamise kingitus?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lasteaia lõpetamise kingitus?

Postitas:

Tere!
Mul laps lõpetamas sel kevadel lasteaeda, ja nüüd siis hakkasin mõtlema, et mida kinkida lasteaiale ja kasvatajadele? Kuna siis juba kõigil see läbitud, siis äkki kellegil on soovitusi või mõtteid? Et siis kinkida terve rühma poolt;)

Tänud kõigile;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lasteaiaõpetaja.Mõned kingid on kohe eriti meeldinud, näiteks imeilus padi, kuhu on peale tikitud lilleõied ja iga lilleõie sees on lapse nimi. Vaagen, kuhu on pressitud vahtralehed ja iga lehe sees lapse nimi. Albumid laste piltide ja mõtetega meeldivad samuti. Mulle meeldib, kui kink jääb meenutama just seda rühma. Kui ma seda diivanipatja vaatan, siis on kohe nii hea tunne südames ja just need lapsed tulevad meelde, kes selle kinkisid. Mulle ei meeldi kinkekaarte saada, nendega on nii, et ostad midagi ära, aga kas mul nüüd meeles on, et see asi on just nende laste kingitud on. Üldiselt on siiski nii, et hea kui meeles peetakse, aga asi ei pea olema kindlasti mitte kallis, vaid südamesse minev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 22:10; 11.03 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lasteaiaõpetaja.Mõned kingid on kohe eriti meeldinud, näiteks imeilus padi, kus on peale tikitud lilleõied ja iga lilleõie sees on lapse nimi. Vaagen, kuhu on pressitud vahtralehed ja iga lehe sees lapse nimi. Albumid laste piltide ja mõtetega meeldivad samuti. Mulle meeldib, kui kink jääb meenutama just seda rühma. Kui ma seda diivanipatja vaatan, siis on kohe nii hea tunne südames ja just need lapsed tulevad meelde, kes selle kinkisid. Mulle ei meeldi kinkekaarte saada, nendega on nii, et ostad midagi ära, aga kas mul nüüd meeles on, et see asi on just nende laste kingitud on. Üldiselt on siiski nii, et hea kui meeles peetakse, aga asi ei pea olema kindlasti mitte kallis, vaid südamesse minev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 22:10; 11.03 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt hakatakse lõpupeo asju ajama juba sygisel.Siis on aega rahasid korjata.
Kingituse tahad sa teha yksinda või ikka terve rühm koos?

Lasteaiale kinkisime puu. Eelmise aasta rühm kinkis ilupõõsad.

Õpetajad said kingi vastavalt oma soovile- kinkekaart. Juurde sai veel üks lõbus foto ühelt viimase aasta ürituselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain kingiks oma esimese rühma poolt kandilise suure vaasi, kus oli nimeline pühendus mulle, mis toob siiani pisara silma ja kõikide laste nimed. Peale oli kirjutatud heledalt, ei torka pühendus ja nimed liiga silma. Vaas oli täis kalevi trühvli komme. Lasteaiale kingiti puu.
Ja tõesti, vaadates vaasi tulevad alati mu esimesed meelde:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka juba hakatud raha koguma, sest peolaud, kink lasteaiale (puu), lilled ja kingid õpetajale maksab omajagu. Õpetajale kingime kunstniku tehtud vaasid ja kinkekaardid, et oleks nö mälestusese kui ka preemia tehtud töö eest. Lapsele kingin Lego koolikoti, ka see sai juba varem Buduaarist ära tellitud, et kulusid jagada erinevate kuude peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka juba hakatud raha koguma, sest peolaud, kink lasteaiale (puu), lilled ja kingid õpetajale maksab omajagu. Õpetajale kingime kunstniku tehtud vaasid ja kinkekaardid, et oleks nö mälestusese kui ka preemia tehtud töö eest. Lapsele kingin Lego koolikoti, ka see sai juba varem Buduaarist ära tellitud, et kulusid jagada erinevate kuude peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kinkisime siidisallid, millel olid lilleõied peal(lasteaia nimi üks lillenimetus) ja iga lille sees oli lapse nimi. Lisaks veel fotoraamat, kus ühel pool oli lapse pilt ja teisel pool lapse enda käega kirjutatud tsitaate ja naljakaid ütlusi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Lasteaia lõpetamise kingitus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.