Esileht Väikelaps Lasteaia lõpukink poisile

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Lasteaia lõpukink poisile

Postitas:

Mida kinkida poisile lasteaia lõpetamise puhul? Tüdruku puhul on lihtne – mingi kaelakee või muu ehe. Aga mis võiks poisile olla?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käekell näiteks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki midagi sellist, mida poiss ise saada soovib? Või raha selle asja ostmise fondi. Pole mõtet kinkida keesid ja kellasid, mida laps ise tahtnud pole. Kena ja soliidne küll, aga üldjuhul jäävad lihtsalt seisma.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks? No ausalt, see on lasteaed?
Osta maja siis või ferrari. Alla selle oleks lame.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks? No ausalt, see on lasteaed?

Osta maja siis või ferrari. Alla selle oleks lame.

Nõus!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida kinkida poisile lasteaia lõpetamise puhul? Tüdruku puhul on lihtne – mingi kaelakee või muu ehe. Aga mis võiks poisile olla?

Väga vale arvamus, et kui on tüdruk, siis kõlbab mingi ehe.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamat, käekell. Raha kusagile “fondi” on minu arvates üks jaburamaid asju kingituseks, eriti lapsele. Kingituse mõte lõpetamise puhul on ikkagi tekitada mälestus sellest hetkest ja kellegi isiklik õnnitlus selle puhul, et oled mingi verstapostini jõudnud, aga raha fondi panek seda ju ei tee. Tulemus oleks lihtsalt lõpuks “kogusin raha ja ostsin omale asja”. Tänapäeva asjade ülekülluses oleme kaotanud kinkimise ja kingituste mõtte. Olen nõus, et mõttetut träni pole vaja, aga sellegi poolest ei saa kõike rahaga asendada ja praktilisust taga ajada hirmus, et äkki jääb seisma. Kingitus on eelkõige hingele ja vaimse sisuga. Ja käekellast- ongi paras aeg üks soliidne komme ka selgeks õppida. Muidu ongi varsti nii nagu Inglismaal juhtus, et õpilased enam muud kella ei tunnegi kui oma telefoni pealt ja seda on ka vaja iga natukese aja tagant vaadata.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamat, käekell.

Lisaksin sellesse nimekirja veel näiteks gloobuse.
Midagi sellist, mis sümboliseeriks üleminekut suuremate laste maailma.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie vanem poeg sai käekella ja noorem gloobuse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

telefoni? raamatu? tahvelarvuti?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sai tüdruk gloobuse. Täitsa roosa-bling-bling tüdruk on, aga armastab väga ka maakaarte uurida ja ise unistas gloobusest juba ammu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps lõpetas see aasta lasteaia. Kingituseks oligi lasteaia lõpupidu. Mingit esemelist kingitust ei teinud.
Kooliminekuks saab ilmselt minu vana telefoni, mis saab uue aku ja läbib laadijapesa remondi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koolikott

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kool on kolinud e-maailma siis ma ilmselt kingiks tahvelarvuti, kui see juba olemas pole.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 08:26; 05.06 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

telefoni? raamatu? tahvelarvuti?

On mõni lasteaialaps, kel pole telefoni või tahvlit?

Aga ma ei saa absoluutselt sest kombest aru – MIKS on vaja lasteaia lõpetamisel midagi kinkida? Saan aru, et ühele osale jääbki see elu ainsaks edukaks lõpetamiseks, aga mõelda võiks ikka positiivselt. Minu meelest kodune pidu hea-paremaga on piisav kink.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

telefoni? raamatu? tahvelarvuti?

On mõni lasteaialaps, kel pole telefoni või tahvlit?

Aga ma ei saa absoluutselt sest kombest aru – MIKS on vaja lasteaia lõpetamisel midagi kinkida? Saan aru, et ühele osale jääbki see elu ainsaks edukaks lõpetamiseks, aga mõelda võiks ikka positiivselt. Minu meelest kodune pidu hea-paremaga on piisav kink.

Jah on 🙂 Pole ei tahvlit ega telefoni. Lõpetas just lasteaeda. Aga jah valetan, otsisin eile välja nuputelefoni talle.
Ja samuti ostsin eile 11a poisile nuputelefoni (tema soovil, kuna ei oska hoida nutikaid ja nupu omal aku n.ö kogu aeg täis)). Kodus olemas läpakad, ja sellest piisab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kingin koolikoti. Kuna juunis on ka sünnipäev, siis mõtlen pigem praktiliselt. Lasteaia lõpp seostub suuresti kooli minekuga, nii, et esimesed koolitarbed on täitsa omal kohal. Vanem laps sai kunagi gloobuse, seda ta soovis ise.
Telefoni lapsel ei ole, hetkel ei näe vajadust, tahvel küll on ja muud mängu vidinad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 14:26; 11.06 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kingin koolikoti. Kuna juunis on ka sünnipäev, siis mõtlen pigem praktiliselt. Lasteaia lõpp seostub suuresti kooli minekuga, nii, et esimesed koolitarbed on täitsa omal kohal. Vanem laps sai kunagi gloobuse, seda ta soovis ise.

Telefoni lapsel ei ole, hetkel ei näe vajadust, tahvel küll on ja muud mängu vidinad.

Mul õel on sünnipäev septembris ja iga aasta sai ta sünnipäeva kingiks midagi praktilist ja kooliks vaja minevat. Ta vihkas seda. Lõpuks ta loobus üldse unistamast ja küsimast, et saaks äkki ka. Midagi sellist, mida ta niisama tahaks.
Sünnipäeva kingitus võiks ikka olla midagi “erilisemat”.
Kui poiss ise aga soovib koolikotti saada, siis muidugi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 08:26; 05.06 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kingin koolikoti. Kuna juunis on ka sünnipäev, siis mõtlen pigem praktiliselt. Lasteaia lõpp seostub suuresti kooli minekuga, nii, et esimesed koolitarbed on täitsa omal kohal. Vanem laps sai kunagi gloobuse, seda ta soovis ise.

Telefoni lapsel ei ole, hetkel ei näe vajadust, tahvel küll on ja muud mängu vidinad.

Mul õel on sünnipäev septembris ja iga aasta sai ta sünnipäeva kingiks midagi praktilist ja kooliks vaja minevat. Ta vihkas seda. Lõpuks ta loobus üldse unistamast ja küsimast, et saaks äkki ka. Midagi sellist, mida ta niisama tahaks.

Sünnipäeva kingitus võiks ikka olla midagi “erilisemat”.

Kui poiss ise aga soovib koolikotti saada, siis muidugi.

Lasteaialõpp ei ole ju sünnipäev. Ja igal aastal ei ole lasteaialõpetamist ka. Sünnipäevakingitustest räägime teises teemas.

Mina kingiks lasteaia lõpetamise puhul raamatu või lauamängu või siis ka midagi praktilist kooliteemalist (eeldab muidugi, et laps ootab kooliminekut õhinaga).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanem laps sai läpaka. Koolis ikkagi vajalik asi. Kui nüüd noorem lõpetas, siis tema sai telefoni, kahh vajalik asi seoses iseseisvumisega. Kumbki ei saanud neid nö lõpukingitusena vaid kuskil lasteaia lõpetamise ja koolis alustamise vahepeal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina lasteaia lõpetasin, siis said kõik lapsed raamatu. Miks ei võiks kooli minevale lapsele raamatu kinkida, nt mõne vahva lasteentsüklopeedia? See oleks ju sümboolne kingitus kooliminekuga seoses ja võib õppimise vastu palju huvi tekitada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lõpetas vanem laps eelmine kevad lasteaia. Me mingit spetsiaalset kinki sel puhul ei teinudki, ta ei osanud oodata ka. Käisime perega väljas söömas ja täistasime tordiga. Telefoni sai suvel veidi enne kooli algust (eelkoolis käies oli kaasas üks minu vana telefon, aga kooli alguseks siis sai päris enda oma ja uue).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ühelegi lapsele lasteaia lõpetamise puhul kingitust teinud, lasteaia lõpupeol said fotoraamatu ja õhtu mängutoas ning hiljem käisime perega väljas söömas. Seoses kooliminekuga on kindlad ostud koolikott ja (nupu)telefon, ma arvan, et sellest piisab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kingin koolikoti. Kuna juunis on ka sünnipäev, siis mõtlen pigem praktiliselt. Lasteaia lõpp seostub suuresti kooli minekuga, nii, et esimesed koolitarbed on täitsa omal kohal. Vanem laps sai kunagi gloobuse, seda ta soovis ise.

Telefoni lapsel ei ole, hetkel ei näe vajadust, tahvel küll on ja muud mängu vidinad.

Mul õel on sünnipäev septembris ja iga aasta sai ta sünnipäeva kingiks midagi praktilist ja kooliks vaja minevat. Ta vihkas seda. Lõpuks ta loobus üldse unistamast ja küsimast, et saaks äkki ka. Midagi sellist, mida ta niisama tahaks.

Sünnipäeva kingitus võiks ikka olla midagi “erilisemat”.

Kui poiss ise aga soovib koolikotti saada, siis muidugi.

Tegelikult teen ikka 2 eraldi kingitust. Koolikott lasteaia lõpupäeval ja sünnipäeval siis see asi mida ta ise soovis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 14:26; 11.06 10:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Väikelaps Lasteaia lõpukink poisile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.