Esileht Väikelaps Lasteaia lõpukink

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Lasteaia lõpukink

Postitas:

Palun ideesid, mida kinkida lasteaiaõpetajatele lõpukinkideks kooliminejate poolt, arvestades, et lapsi on vaid tükki kolm ehk eelarve ei ole suur :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilled

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilled ja siirad tänud tehtud töö eest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 12:23; 10.05 10:00; 11.05 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilled, kaart.
Midagi isetehtut – nt lastega tehtud küpsiseid, muffineid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

küll teil ikka veab, meil on ikka nii kommertsiks aetud, teeme üüratud kinkekaardid, kallid lillekimbud, koosistumised, jumaldamised ja ei tea mida veel.
Mujal ei tehta teistes rühmades, aga meil ikka aktivistid üle pingutanud

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 09:16; 03.05 10:56; 11.05 20:00; 30.05 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub ju ka, milline on iga pere eelarve. Näiteks kui igaüks käib välja 10 eur, saab 30eurose raamatupoe kinkekaardi. 30 euro eest saab korraliku raamatu või kaks 😀 Ka teatri kinkekaart 30 eur on täitsa ok. Ei peagi olema alati 100 eurone kinkekaart. see on umbes sama nagu sõbrannale sünnipäevale minnes – loomulikult 1-2 inimest teevad väiksema kingi kui 10 inimest kamba peale.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 10:46; 03.05 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub ju ka, milline on iga pere eelarve. Näiteks kui igaüks käib välja 10 eur, saab 30eurose raamatupoe kinkekaardi. 30 euro eest saab korraliku raamatu või kaks ???? Ka teatri kinkekaart 30 eur on täitsa ok. Ei peagi olema alati 100 eurone kinkekaart. see on umbes sama nagu sõbrannale sünnipäevale minnes – loomulikult 1-2 inimest teevad väiksema kingi kui 10 inimest kamba peale.

mis see pere eelarve siia puutub ?
Summa pannakse paika ja kõik maksavad, mitte et maksame niipalju kui keegi maksab.
Ikka kindel summa kuulutatakse välja ja kõik. Kahjuks nii on

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 09:16; 03.05 10:56; 11.05 20:00; 30.05 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine aasta võtsin initsiatiivi ja korraldasin lõpu kingi.
Soetasin 5 roosiistikut Põltsamaa roosiaiast ja 5 Apollo 10.- kinkekaarti.
Siinkohal mainin,et lapsevanemaid oli arvestatud 2,aga paraku osales ainult 16.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 11:42; 11.05 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub ju ka, milline on iga pere eelarve. Näiteks kui igaüks käib välja 10 eur, saab 30eurose raamatupoe kinkekaardi. 30 euro eest saab korraliku raamatu või kaks ???? Ka teatri kinkekaart 30 eur on täitsa ok. Ei peagi olema alati 100 eurone kinkekaart. see on umbes sama nagu sõbrannale sünnipäevale minnes – loomulikult 1-2 inimest teevad väiksema kingi kui 10 inimest kamba peale.

mis see pere eelarve siia puutub ?

Summa pannakse paika ja kõik maksavad, mitte et maksame niipalju kui keegi maksab.

Ikka kindel summa kuulutatakse välja ja kõik. Kahjuks nii on

Ei ole nii. Kui sina ütled, et anna 25 eurot, ja mina ütlen, et ei anna – mis siis saab? tuled võtad jõuga? 😀 Meil üritati ka alguses überkalleid kingitusi teha, aga suht kiiresti tehti selgeks, et see, et üks esimesena ütleb n summa, ei tähenda, et see mulle kohustusena kehtib. Ega lapsevanemad pole siin mingid seadusetegijad, kõik on ikka kokkuleppe asi ja ma usun, et kui on 3 pere, siis suudavad nad kokkuleppel leida küll ühise summa, nii et keegi ei pea midagi “paika panema ja nii on ja nii jääb!” Sellest tülid tekivadki, kui üks arvab, et tema sõna on seadus.

Kui sa teeksid suu lahti selle summa paikapanemise ajal, siis ei peaks siin eespool kurtma, et kõik on nii kommertsiks aetud. Õigel ajal tuleb suu lahti teha, et mis on sinu võimalus. Keegi ei tule sult jõuga raha ära võtma, ikka ise oled see, kes ei tee õigel ajal suud lahti.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 10:46; 03.05 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil taheti ka mingeid imeasju kinkiga -sh. mingi ingli maal. Aga siis tegi üks vanem luuret ja sooviti hoopis kinkekaarti – saigi kinkekaart+lilled.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

-sh. mingi ingli maal

Ei kujuta küll ette, et ma paneksin mingil põhjusel ingli omale seina peale, pigem peidaksin kolikambrisse.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub ju ka, milline on iga pere eelarve. Näiteks kui igaüks käib välja 10 eur, saab 30eurose raamatupoe kinkekaardi. 30 euro eest saab korraliku raamatu või kaks ???? Ka teatri kinkekaart 30 eur on täitsa ok. Ei peagi olema alati 100 eurone kinkekaart. see on umbes sama nagu sõbrannale sünnipäevale minnes – loomulikult 1-2 inimest teevad väiksema kingi kui 10 inimest kamba peale.

mis see pere eelarve siia puutub ?

Summa pannakse paika ja kõik maksavad, mitte et maksame niipalju kui keegi maksab.

Ikka kindel summa kuulutatakse välja ja kõik. Kahjuks nii on

Õnneks ikka nii päriselt ei ole. keegi ei otsusta minu rahakoti üle.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine aasta võtsin initsiatiivi ja korraldasin lõpu kingi.

Soetasin 5 roosiistikut Põltsamaa roosiaiast ja 5 Apollo 10.- kinkekaarti.

Siinkohal mainin,et lapsevanemaid oli arvestatud 2,aga paraku osales ainult 16.

Ja siis räägitakse lasteaiaõpetajate imeväikestest palkadest! Teie lasteaias on kõigil õpetajatel lausa oma maja aiaga 😉

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest on kõige lollim see jutt, et aktivistid pingutavad üle. Mina olen ka üks neist aktivistidest, kes lasteaia lõpupidu korraldab. See on õudne, kuidas vanemad üldse kaasa rääkida ei taha! Saadan pidevalt kirju, kus kirjutan, mis plaanis ja palju maksab, küsin teiste arvamust. Tagasisidet 0! Ma saan aru, et keegi teine korraldada ei viitsi, aga no vôiks nii palju kokku võtta ikka, et kui ei sobi, siis vastatagi nii, et mitte pärast kurta, et nii kallis on. Praegu mõtlen, et oleks vast kohe pidanud kirjutama, et tellime kolm tegelast, kaks täispuhutavat batuuti, ilutulestiku, bändi ja muud sellist ja iga pere peab välja käima 150€. Siis vast oleks rohkem tagasisidet tulnud alternatiivsete variantidega ja arutelu elavam kui praegu, mil kõigile näib kõik sobivat, aga maksta nagu ei taha keegi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest on kõige lollim see jutt, et aktivistid pingutavad üle. Mina olen ka üks neist aktivistidest, kes lasteaia lõpupidu korraldab. See on õudne, kuidas vanemad üldse kaasa rääkida ei taha! Saadan pidevalt kirju, kus kirjutan, mis plaanis ja palju maksab, küsin teiste arvamust. Tagasisidet 0!

Sa oled tubli, et oled selle enda peale võtnud (täitsa ilma irooniata, olen meie rühma aktivistidele väga tänulik ja õnneks pole nad ka *liiga* aktiivsed)
Aga kui sa juba seda teed, siis ehk olekski kõige nö valutum valida kesktee – näiteks enamusele pole mingeid variante üldse vaja, piisab ühest variandist ja inimesest, kes raha kogub ja ära korraldab. Et ei peaks mitu korda üle küsima või mingeid nõusolekuid/vastuvaidlemisi ootama, pane lihtsalt ette raha maksmise tähtaeg (ENNE kui oma raha eest ostma hakkad) ja siis kasutadki seda summat, mis reaalselt kogunes. Mis näiteks minu jaoks EI ole oluline, on see, et kulu oleks sendipealt võrdselt jagatud kõigi vanemate vahel (kellest osa käest veel aktivist eraldi seda ehk välja nuiama peab) pigem küsidagi 4 eur 3,38 asemel ja mul pole selle vastu ka midagi, kui ülejäänud sendid/eurod (kui neid peaks jääma) aktivisti rahakotti jäävad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest on kõige lollim see jutt, et aktivistid pingutavad üle. Mina olen ka üks neist aktivistidest, kes lasteaia lõpupidu korraldab. See on õudne, kuidas vanemad üldse kaasa rääkida ei taha! Saadan pidevalt kirju, kus kirjutan, mis plaanis ja palju maksab, küsin teiste arvamust. Tagasisidet 0! Ma saan aru, et keegi teine korraldada ei viitsi, aga no vôiks nii palju kokku võtta ikka, et kui ei sobi, siis vastatagi nii, et mitte pärast kurta, et nii kallis on. Praegu mõtlen, et oleks vast kohe pidanud kirjutama, et tellime kolm tegelast, kaks täispuhutavat batuuti, ilutulestiku, bändi ja muud sellist ja iga pere peab välja käima 150€. Siis vast oleks rohkem tagasisidet tulnud alternatiivsete variantidega ja arutelu elavam kui praegu, mil kõigile näib kõik sobivat, aga maksta nagu ei taha keegi.

Nõustun. Meil ehitatakse lasteaiale uut aeda, kuu aega on juba plakat väljas, kus oodatakse lapsevanemate ideid ja ettepanekuid ja kes talgute korras saavad aia ehitamisel kaasa lüüa ja mis kuupäevad sobivamad on. Senimaani olen saanu 0 maili. Sama selle kohta, et mida lastele põnevat organiseerida eelmise aasta sügismüügist saadud raha eest.

Me siis juhatajaga ise panime kuupäeva paikka. Õnneks kolm isa siiski on otse öelnud, et nemad saavad osaleda.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 12:23; 10.05 10:00; 11.05 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastuvaidlemisi ootama, pane lihtsalt ette raha maksmise tähtaeg (ENNE kui oma raha eest ostma hakkad) ja siis kasutadki seda summat, mis reaalselt kogunes. Mis näiteks minu jaoks EI ole oluline, on see, et kulu oleks sendipealt võrdselt jagatud kõigi vanemate vahel (kellest osa käest veel aktivist eraldi seda ehk välja nuiama peab) pigem küsidagi 4 eur 3,38 asemel ja mul pole selle vas

Samas miks peavad vanemad ehitama lasteaiale aeda, see ikka juhtkonna ja KOV asi korda teha, mitte, et vanemad peavad tulema.
Meil ka igaaasta on nö talgud, kus vaja lilli ja taimi istutada – paljud vanemad ei lähe sinna just sellepärast, et lasteaed peaks olema mängimiseks, mitte, et jälle üks lillepeenar juures, kuhu lapsed astuda ei või millele lindid ümber tõmmatud. Meie rühm näiteks keeldus puu istutamast hoovi, sest hoov niigi väike ja kui sinna veel puid panna, siis ei ole lastel varsti õues üldse ruumi (ka järgmine rühm peale meid läks seda teed).

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me tellisime linnupesa.ee tekstiilkoti laste nimedega, armas personaalne mälestus ja suht odav.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastuvaidlemisi ootama, pane lihtsalt ette raha maksmise tähtaeg (ENNE kui oma raha eest ostma hakkad) ja siis kasutadki seda summat, mis reaalselt kogunes. Mis näiteks minu jaoks EI ole oluline, on see, et kulu oleks sendipealt võrdselt jagatud kõigi vanemate vahel (kellest osa käest veel aktivist eraldi seda ehk välja nuiama peab) pigem küsidagi 4 eur 3,38 asemel ja mul pole selle vas

Samas miks peavad vanemad ehitama lasteaiale aeda, see ikka juhtkonna ja KOV asi korda teha, mitte, et vanemad peavad tulema.

Meil ka igaaasta on nö talgud, kus vaja lilli ja taimi istutada – paljud vanemad ei lähe sinna just sellepärast, et lasteaed peaks olema mängimiseks, mitte, et jälle üks lillepeenar juures, kuhu lapsed astuda ei või millele lindid ümber tõmmatud. Meie rühm näiteks keeldus puu istutamast hoovi, sest hoov niigi väike ja kui sinna veel puid panna, siis ei ole lastel varsti õues üldse ruumi (ka järgmine rühm peale meid läks seda teed).

nõus sinuga. Mingid peaaegu kohustuslikud talgud, mingid mangumised, et tehke seda, toda, tooge seda toda, mingid rahade kogumised kallitele kinkekaartidele, ülepingutatud kinkidele jne. Jätke lapsevanemad rahule. Aeg on kallis ja kallid asjad on kallid ka vanematele, mis saab mitmelastelistest peredest nii ? Kõike tuleks teha säästlikult

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 09:16; 03.05 10:56; 11.05 20:00; 30.05 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastuvaidlemisi ootama, pane lihtsalt ette raha maksmise tähtaeg (ENNE kui oma raha eest ostma hakkad) ja siis kasutadki seda summat, mis reaalselt kogunes. Mis näiteks minu jaoks EI ole oluline, on see, et kulu oleks sendipealt võrdselt jagatud kõigi vanemate vahel (kellest osa käest veel aktivist eraldi seda ehk välja nuiama peab) pigem küsidagi 4 eur 3,38 asemel ja mul pole selle vas

Samas miks peavad vanemad ehitama lasteaiale aeda, see ikka juhtkonna ja KOV asi korda teha, mitte, et vanemad peavad tulema.

Meil ka igaaasta on nö talgud, kus vaja lilli ja taimi istutada – paljud vanemad ei lähe sinna just sellepärast, et lasteaed peaks olema mängimiseks, mitte, et jälle üks lillepeenar juures, kuhu lapsed astuda ei või millele lindid ümber tõmmatud. Meie rühm näiteks keeldus puu istutamast hoovi, sest hoov niigi väike ja kui sinna veel puid panna, siis ei ole lastel varsti õues üldse ruumi (ka järgmine rühm peale meid läks seda teed).

nõus sinuga. Mingid lindid ümber tõmmatud murule, mingid peaaegu kohustuslikud talgud, mingid mangumised, et tehke seda, toda, tooge seda toda, mingid rahade kogumised kallitele kinkekaartidele, ülepingutatud kinkidele jne. Jätke lapsevanemad rahule. Aeg on kallis ja kallid asjad on kallid ka vanematele, eriti veel kui on mitu last peres. Kõike tuleks teha säästlikult

No mul laps on seal samas lasteaias 4.ndat aastat. Senimaani ei ole tehtud ei mingit ühise kingi kogumise raha ega mitte miskit.
Kõik asjad on lasteaia poolt. Eelarve on piisavalt suur, et lastel on olemas kõikvajalikud vahendid ja jõulupakid jms tehakse ka lasteiaia poolt ise.

Talgud ei ole “peaaegu” kohustuslikud. Üldse ei pea osalema kui ei taha. nnekõike on talgute mõte vanemate omavahel tutvumiseks.
Tegemist on eralasteaiaga.

Justnimelt oodatakse lihtsalt vanemate soove, ettepanekuid ja ideid uue aia suhtes, et pärast jääks ära ütlemised, et oleks võinud hoopis nii või naa olla.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.05 12:23; 10.05 10:00; 11.05 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine aasta võtsin initsiatiivi ja korraldasin lõpu kingi.

Soetasin 5 roosiistikut Põltsamaa roosiaiast ja 5 Apollo 10.- kinkekaarti.

Siinkohal mainin,et lapsevanemaid oli arvestatud 2,aga paraku osales ainult 16.

Ja siis räägitakse lasteaiaõpetajate imeväikestest palkadest! Teie lasteaias on kõigil õpetajatel lausa oma maja aiaga ????

Jah ongi, sellepärast saigi igaüks roosi ja kinkekaardi ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 11:42; 11.05 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen õpetaja. Küll koolis aga õpetaja. Neid riidest kotikesi ja siidisalle ja vaagnaid ei ole vaja kinkida. Ausalt. Kinkekaardid on küll vahvad ei vaidle vastu ????. Minu parim kink mis ma saanud olen oli tohutu suur puuviljakorv. Seal oli apelsine, õunu, viinamarju, mahla, subeks grillimissegusid, ananassi, arbius, natuke komme ja imearmas kaart lastepoolt. Ja ausalt see on ainus kingitus mis on meelde jäänud. Aga vahva on küll kui meeles peetakse ????

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen õpetaja. Küll koolis aga õpetaja. Neid riidest kotikesi ja siidisalle ja vaagnaid ei ole vaja kinkida. Ausalt. Kinkekaardid on küll vahvad ei vaidle vastu ????. Minu parim kink mis ma saanud olen oli tohutu suur puuviljakorv. Seal oli apelsine, õunu, viinamarju, mahla, subeks grillimissegusid, ananassi, arbius, natuke komme ja imearmas kaart lastepoolt. Ja ausalt see on ainus kingitus mis on meelde jäänud. Aga vahva on küll kui meeles peetakse ????

Sööge ära või miinustage, aga hirmus hakkab, kui inimene kirjutab, et ta on õpetaja, ja siis tema kirjutises on hulgi kirjavigu.
Ei arvusta üldse sisu, vaid märkan kokku-lahku kirjutamist, komasid jne.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 21:54; 30.05 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen õpetaja. Küll koolis aga õpetaja. Neid riidest kotikesi ja siidisalle ja vaagnaid ei ole vaja kinkida. Ausalt. Kinkekaardid on küll vahvad ei vaidle vastu ????. Minu parim kink mis ma saanud olen oli tohutu suur puuviljakorv. Seal oli apelsine, õunu, viinamarju, mahla, subeks grillimissegusid, ananassi, arbius, natuke komme ja imearmas kaart lastepoolt. Ja ausalt see on ainus kingitus mis on meelde jäänud. Aga vahva on küll kui meeles peetakse ????

Sööge ära või miinustage, aga hirmus hakkab, kui inimene kirjutab, et ta on õpetaja, ja siis tema kirjutises on hulgi kirjavigu.

Ei arvusta üldse sisu, vaid märkan kokku-lahku kirjutamist, komasid jne.

Me ei ole eksamil, vaid tavalises foorumis, kus kirjutatakse vabalt ja ei mõtle komadele, koolonitele, täppidele jne. Aga ikka ilmub tähenärija välja. Võiks ometi vabalt võtta. Hetkel ei ole eesti keele tund. Või jäi sul kommenteerija kirjutisest mingi osa arusaamatuks, et peab norima ? Kirjutas ta hiina keeles ?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 09:16; 03.05 10:56; 11.05 20:00; 30.05 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen õpetaja. Küll koolis aga õpetaja. Neid riidest kotikesi ja siidisalle ja vaagnaid ei ole vaja kinkida. Ausalt. Kinkekaardid on küll vahvad ei vaidle vastu ????. Minu parim kink mis ma saanud olen oli tohutu suur puuviljakorv. Seal oli apelsine, õunu, viinamarju, mahla, subeks grillimissegusid, ananassi, arbius, natuke komme ja imearmas kaart lastepoolt. Ja ausalt see on ainus kingitus mis on meelde jäänud. Aga vahva on küll kui meeles peetakse ????

Sööge ära või miinustage, aga hirmus hakkab, kui inimene kirjutab, et ta on õpetaja, ja siis tema kirjutises on hulgi kirjavigu.

Ei arvusta üldse sisu, vaid märkan kokku-lahku kirjutamist, komasid jne.

Me ei ole eksamil, vaid tavalises foorumis, kus kirjutatakse vabalt ja ei mõtle komadele, koolonitele, täppidele jne. Aga ikka ilmub tähenärija välja. Võiks ometi vabalt võtta. Hetkel ei ole eesti keele tund. Või jäi sul kommenteerija kirjutisest mingi osa arusaamatuks, et peab norima ? Kirjutas ta hiina keeles ?

Ajab muigama, eriti ärritus ja reageering. Ega jah, õigekirja õpetatakse koolis ju niisama. Ennast tavalises foorumis väljendades pole ju ometi vaja ei enda ega teiste suhtes lugupidav olla. Varsti peame normiks ka noorte eneseväljendust lühenditega “mv”, “ms”, “ns” jne samas stiilis.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 21:54; 30.05 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka õpetaja, pool suguvõsa on õpetajad. Kingid ei ole üldse olulised, aga ikka on jutuks tulnud ning eranditult kõik eeldaksid kinkekaarte (lapsevanemana olen näinud ka vanematevahelisi vaidlusi teemal, kuidas kinkekaart on nii isikupäratu ja nö kaelast ära kink, mida ei sobi kinkida). Aga mina õpetajana eelistaksin seda, eelistavad ka paljud teised ning ausalt- ei paista sellisena, nagu mõned kardavad või arvavad. Ka sarnaseid kinkekorve on olnud nagu üks eelpool kõneleja ütles (igaüks toob midagi endale sobivas summas või kodusest hoidiste riiulilt, mitte need poodide kokku pandud korvid). Kui nüüd täiesti avameelne olla, siis võin ka öelda, mida ei soovita (jah, lähedaste inimestega nt emaga on ka see jutuks tulnud). Tasse, vaase, salle, maale jms, mis eeldavad seljas kandmist või kodus kuhugi paigutamist. Kõige absurdsem asi, mida olen siit PK lugenud, oli laste nimedega seinakell. Jah, teie lapsed on armsad, aga see on ikkagi töö koos ka kõikide raskustega ning ei ole need lapsed ainult lust ja lillepidu, mille lausa kodus seinale paneks ja iga hetk neile mõtleks, õpetajatel on (enamasti) ka oma elu ja omad armsad lapsed. Ja siin ülalnimetatud kott- kuhu õpetaja sellega minema peaks, poodi? Nojah, ma eelistaks igal pool mitte kuulutada, et ma õpetaja olen.

Kinkige parem lilli. Sellest on küll mul kahju, et paljudel lastel hakkab kaduma lillede kinkimise komme. Mul ausalt ei ole neid lilli vaja, ma ei hinda selle järgi kellegi tänutunnet vms, kui nüüd seda mõtlete, aga see traditsioon, et esimesel ja viimasel koolipäeval õpetajale mõni lill viia, võiks ikka olla. Mul oma lapsed viivad alati, aga kasvatuse mõttes viivad alati ka õpetajate päeval, naistepäeval lilli ja tihti on nad öelnud, et imelik, et ainult paar last nende klassis viis siis veel lillei.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Väikelaps Lasteaia lõpukink

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.