Esileht Koolilaps Lasteaia lõpupeol õhtujuht

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Lasteaia lõpupeol õhtujuht

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esimese Eliidi Eesti käole 😀
no meil on nii, et tavasünnipäevad lastel on see koht, kuhu Pipi või Lotte või muu stiilipeo teemal tegelased kutsutakse.Need on sellised keskpärased tegelased (minu silmis), sest MEIE lasteaias on latt ilmselgelt selliste tegelaste jaoks liiga kõrgele aetud. Me hindame paremat kvaliteeti kui mingi haltuura-näitleja 2 tunniks. Suhtumise vahe oma lastesse tuleb siinkohal välja. Meie jaoks ei kõlba selline \”käib-kah\” nagu selle ostame-tellime-maksame-käole.
Ma austan oma lapsi rohkem, kuigi sünnipäevajantidel on vahel olnud tõesti tellitud tegelane ja catering. 😀
Seda just siis kui endal oli kiire vastsündinuga ja polnud aega ega energiat ise laste peo korraldamisega jännata. Siis on tõesti kergema vastupanu teed mindud ja pidu raha eest ostetud.

Aga mida keegi väärtustab, on igaühe oma asi.
Lihtsalt selgituseks lopsakalt neegrimutilt EEE käole 😀
[/tsitaat]

Lihtsalt inimlikust uudishimust – kes on siis sobilik õhtujuht TEIE lasteaia lõpupeole, kes selle \”kõrgeks aetud lati\” alt läbi ei jookse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 13:02; 22.01 18:18; 22.01 18:38; 22.01 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peol oli üks teise lasteaja õpetaja, kes väikese tasu eest ise pakkus end Loteks lapsi lõbustama pärast aktust tunnikeseks. Muidu aga oli lastel väga ilus etendus õpitud selgeks, pärast seda kingid ja kõned vanemate, õpetajate ja maja juhtkonna poolt. Siis õues pildistamine, millele järgnes õues väike snäkk. Meie otsustasime lõpuks siiski cateringi teenuse kasuks, kuna see tuli siiski odavam ja meile,vanematele, lihtsam. Ja hirmus, et kõikvõimalike lõpetamiste värk rahakoti pankrotti viib, tasuks sellele mõelda kasvõi paar kuud varem. Sest ega see pidu ju üllatusena tule üleöö. Ja kui kõik asjad rühma vanematega korralikult õigel ajal (pigem tiba varem)läbi arutada, ei vii see ilus päev kedagi pankrotti ja ärge unustage lapsi selle päeva organiseerimisel. Nende jaoks on see väga emotsionaalne ja ärevust täis päev, miks ei tasu ka kogu seda värki hulluks ajada pidustustega-nad lihtsalt on väga väsinud pärast kõigest. Jäägu neile ilus ja südamlik päev meelde, mida naudivad ka kõik kohalolijad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esimese Eliidi Eesti käole 😀
no meil on nii, et tavasünnipäevad lastel on see koht, kuhu Pipi või Lotte või muu stiilipeo teemal tegelased kutsutakse.Need on sellised keskpärased tegelased (minu silmis), sest MEIE lasteaias on latt ilmselgelt selliste tegelaste jaoks liiga kõrgele aetud. Me hindame paremat kvaliteeti kui mingi haltuura-näitleja 2 tunniks. Suhtumise vahe oma lastesse tuleb siinkohal välja. Meie jaoks ei kõlba selline \”käib-kah\” nagu selle ostame-tellime-maksame-käole.
Ma austan oma lapsi rohkem, kuigi sünnipäevajantidel on vahel olnud tõesti tellitud tegelane ja catering. 😀
Seda just siis kui endal oli kiire vastsündinuga ja polnud aega ega energiat ise laste peo korraldamisega jännata. Siis on tõesti kergema vastupanu teed mindud ja pidu raha eest ostetud.

Aga mida keegi väärtustab, on igaühe oma asi.
Lihtsalt selgituseks lopsakalt neegrimutilt EEE käole 😀
[/tsitaat]
anneli peebo äkki?
anna andeks, aga minu arust on su jutt lihtsalt rumal ja üle punnitatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esimese Eliidi Eesti käole 😀
no meil on nii, et tavasünnipäevad lastel on see koht, kuhu Pipi või Lotte või muu stiilipeo teemal tegelased kutsutakse.Need on sellised keskpärased tegelased (minu silmis), sest MEIE lasteaias on latt ilmselgelt selliste tegelaste jaoks liiga kõrgele aetud. Me hindame paremat kvaliteeti kui mingi haltuura-näitleja 2 tunniks. Suhtumise vahe oma lastesse tuleb siinkohal välja. Meie jaoks ei kõlba selline \”käib-kah\” nagu selle ostame-tellime-maksame-käole.
Ma austan oma lapsi rohkem, kuigi sünnipäevajantidel on vahel olnud tõesti tellitud tegelane ja catering. 😀
Seda just siis kui endal oli kiire vastsündinuga ja polnud aega ega energiat ise laste peo korraldamisega jännata. Siis on tõesti kergema vastupanu teed mindud ja pidu raha eest ostetud.

Aga mida keegi väärtustab, on igaühe oma asi.
Lihtsalt selgituseks lopsakalt neegrimutilt EEE käole 😀
[/tsitaat]

Lottet mainis ju teemaalgataja ehk minu arusaamist mööda teise Eesti kägu. Ma pole kusagil maininud, et meie lasteaias Lotted ja Pipid käivad. Meil nimelt tegemist tõesti nn eliitlasteaiaga, kus käib suur hulk Tallinna akadeemiliste teatrite näitlejate lapsi – meil seega väga professionaalsel tasemel üllatuskülalised kõik enda käest võtta. President Ilvese lapsele sobisid need üllatuskülalised küll. Ja muuseas Lottet või ükskõik millist raamatutegelast mängivad heameelega ka professionaalsed näitlejad. Tõesti tahaks suure huviga teada, millega teie oma lapsi lõpupeol üllatate.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.01 00:25; 22.01 10:52; 22.01 12:15; 22.01 12:59; 22.01 13:13; 22.01 13:18; 22.01 17:21; 22.01 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaias on viimasel kevadel reis nt Vembu-Tembu maale.
(Piknik on lastekaitsepäeval kõikidele rühmadele)
Lõpuõhtu päeval lõbutsevad tavapärasest pidulikumas riides lapsed oma rühmas, külastevad teisi rühmi, vaatavad pilte ja videosid oma lasteaiaüritustest, näksivad kaasatoodut ja lasteaia kokkade küpsetatut. Tavaliselt käib korraks külas lasteaia maskott. Lõpuks tulevad vanemad, lapsed panevad peoriided. On aktus, kus lapsed esitavad mõne laulu-tantsu, midagi, mis neile eriti meeldib. Juhataja koos kasvatajatega annab kõigile tunnistuse ja kingituse (raamat või album, kasvataja meisterdatud kaardike), lapsevanemad tänavad kasvatajaid. Pildistamine.
Lapsed ei ootagi mingit erilist üllatust. Nad ootavad seda pidulikku päeva, tunnet, et nemad on selle päeva kangelased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

NB! Ma ei saaks lasteaia LÕPUpeo kogemusi küsida väikelapse foorumist, või mis, sa tark nb-taja?!
Enne mõtle, siis ütle – väga tark vanasõna.[/tsitaat]
sinu loogika järgi võiks siia siis ka raseduse, sünnituse, imetamise jmt teemasid panna, sest me oleme seda kõik kogenud ja oskame arvamust avaldada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 14:32; 22.01 20:42; 22.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See inimene kirjutab vist hoopis enda kohta, et ta on siin vale – tal on ju SUURED lapsed, mitte koolilaps 🙂
[/tsitaat]
jah, suured lapsed, lausa teismelised. võiks ju olla üks nurgake ka meiesuguste jaoks siin. aga ei, mida kevade poole on üle ühe teema koolikatsed ja lasteaia lõpupeod

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 14:32; 22.01 20:42; 22.01 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps lõpetas ca 3 a tagasi lasteaia. meil oli aktus ja peale seda piknik lasteaia hoovis koos vanematega.vanemad tõid suupisted.laps sai pildialbumi ja õpetajad sümboolse kingi. ei mäleta, et oleks ületamatult palju maksnud. 200-300 kr ehk kõik kokku. tegu oli mustamäe lasteaiaga. samas sugulase lapse rühmale korraldati suur pidu koos õhtujuhiga kuskil mängukeskuses.
seega sõltub rahaline panus sellest kui palju lapsevanemad ise otsustavad panustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab alati teisi ja nende valikuid halvustama? Ja miks siin perekoolis halama? Mul 3 last lasteaedades käinud, igat moodi pidusid ja lõpetamisi ja argielu näinud. Ei tule kunagi pähe siin perekoolis hakata lasteaia korda halvustama või teisi emasid maha tegema, kelle lasteaias korraldatakse asjad teisiti. Mina olen alati rahul olnud, mis meie laste kasvatajad on teinud, tublid inimesed kõik ja töö selle lastekambaga pole ka meelakkumine ja väärib igal juhul tunnustust, olgu siis asjad korraldatud nii või teisiti. Ja kui ma ei ole millegagi rahul olnud, siis mul on suu peas ja olen rääkinud kasvatajatega või koosolekul asjast. Aga tänitamisel ja halamisel perekoolis pole minu meelest mingit mõtet ja tulemust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat] sinu loogika järgi võiks siia siis ka raseduse, sünnituse, imetamise jmt teemasid panna, sest me oleme seda kõik kogenud ja oskame arvamust avaldada?[/tsitaat]
[tsitaat] jah, suured lapsed, lausa teismelised. võiks ju olla üks nurgake ka meiesuguste jaoks siin. aga ei, mida kevade poole on üle ühe teema koolikatsed ja lasteaia lõpupeod[/tsitaat]

1 See on foorumite ülesehitaja, mitte kasutajate süü.
Kui soovite täht tähelt, siis nö eelmine jaotus on 1-6 aastased ehk kuni 6 aastased. Seega jäävad ilma oma foorumita üle 6-aastased mittekoolilapsed – just lasteaia lõpp ja koolikatsed!!
Ka seal 1-6 foorumis võiks mõni inimene teoreetiliselt kobiseda, samadel alustel teiega.

2 Ei ole ju mõtet küsida nõu inimestelt, kes seda ei tea, pole teatud olukordi läbi elanud.

3 Arutada omavahel, et siis jagada-korrutada teadmatust – kui kliki kaugusel on kogemused – ei tundu eriti mõistlik

4 Kahju on või? Ja millest – interneti ruumist? Siia mahub palju teemasid 🙂 Ja ei pea ju avama teemasid, mis ei puuduta ja ei huvita, nagu siin tuhandeid kordi kirjutatud on.
Oleks siis kahju ka mõnda raseduse või imetamise küsimust kohata?
Või on kahju, et keegi saab infot? Ma ei suudagi samastuda, miks inimest üks nõu või arvamuse küsimine võiks häirida! Ei taha ka –

5 Ma ei usu, et ise kunagi elus selliseks kitsarinnaliseks muutun.

6 Ei maksa end mingiks emamesilaseks ka kujutada. Siin ei ole hierarhiat, et saaks keelata sisenemist järgmise taseme foorumisse, kui eelnev aste pole läbitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 00:18; 22.01 17:48; 22.01 17:51; 22.01 18:27; 22.01 18:31; 22.01 23:31; 23.01 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jõudu sulle ilma rahata õnnelik olemisel! Loomulikult seinevad õnn ja rõõm muuhulgas ka rahas – selles osas on lausa uuringud korraldatud: loe politoloog Ivi Masso arvamust (http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/masso-vaidlen-siim-kallasele-vastu-palk-on-inimeste-jaoks-tahtis.d?id=63803190). Alles alates 60000 US dollarilist aastapalka saava inimeste puhul ei lisandu kättesaadava rahasumma suurenemisel enam õnnetunne so teeb kuus 3865 eurot.
Soovitan end rohkem selles vallas harida.[/tsitaat]
ja mina soovitan sul ennast tegeliku elu tõsiasjade osas natuke harida. Kui selliste hullumeelsete pidude hullumeelsete summade maksmine paneb mõne lapsevanema järgmiseks kolmeks kuuks kuivikuid närima, siis mis õnn see tema lapsele peaks olema?
Katsuks ikka mõistuse juurde jääda nende eelarvetega.

Ning jah, seda tuleb öelda kõva ja selge häälega kohe alguses, ja siis veel üle korrata: liiga suur summa, see käib üle jõu, mina ei ole sellise summa kulutamisega nõus!

Samas on alati lapsevanemaid, kes lihtsalt EI VIITSI oma lapse peo jaoks natuke ajusid ja käsi liigutada ja need siis ilmselt nõuavadki kõva häälega suurte ekskursioonide ja cateringi tellimist. No ikka mugav, kui ise ei viitsi oma lapsega tegeleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Lottet mainis ju teemaalgataja ehk minu arusaamist mööda teise Eesti kägu. [/tsitaat]
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esimese Eliidi Eesti käole 😀
no meil on nii, et tavasünnipäevad lastel on see koht, kuhu Pipi või Lotte või muu stiilipeo teemal tegelased kutsutakse.Need on sellised keskpärased tegelased (minu silmis), sest MEIE lasteaias on latt ilmselgelt selliste tegelaste jaoks liiga kõrgele aetud.
[/tsitaat]

Oot-oot, hakkate siis Lottet ja Pipit tembeldama teise eesti märkideks. Ei kahtle sel juhul teie kohta kasutamast väljendit – idioodid!

Ma olen hea meelega ükskõik mitmendas Eestis, kui seal on niivõrd suurepärased loojad A.Kivirähk ja A.Lindgern ja nende võrratu looming.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.01 00:18; 22.01 17:48; 22.01 17:51; 22.01 18:27; 22.01 18:31; 22.01 23:31; 23.01 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina pean oma armsate sõpradega pidu, siis ma ei taha mingit õhtujuhti meid segama. Sama ka lasteaias, seal on ju sõbrad, kes peavad veel viimast pidu koos. Minu lapsel oli nii tore ja südamlik lõpupidu, kogu lasteaia meeskond oli kohal, köögitädid, juhataja, teistest rühmadest kasvatajad, natuke kõnesid ja natuke laulu, nii lühike kui see ametlik osa ka oli, kohutavalt läks südamesse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaias on olnud lõpetamistel (olen kahel viibinud) nö õhtujuht näidendiga, lapsed on ise paari laulu-tantsuga esinenud + kõned, tänusõnad. Pärast veel snäkkide ja tordiga pidulaud.
Mulle meeldib, et lapsed ei pea oma lõpupidu ise 100% sisustama.
Õhtujuht, tort ning ühine pildialbum on kõik lasteaia poolt, st lapsevanemad eraldi selle eest pole tasunud (ei ole eralasteaed). Lastevanemad kogusid vaid raha kinkide jaoks personalile ning lõpuraamatu tegemiseks (kokku ca 35 EUR?).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Koolilaps Lasteaia lõpupeol õhtujuht

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.