Esileht Väikelaps Lasteaia lõpupidu- lilled

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lasteaia lõpupidu- lilled

Postitas:

Kindlasti viiakse lilled õpetajatele, söögitädile. Kas lasteaias antakse lilled ka lasteaia lõpetajale või tehakse seda kodus?

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Meie andsime, minu arust andsid kõik. Aga see oli ka juba rohkem kui 10 aastat tagasi, äkki on kombed muutunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetaja abi mitte söögitädi

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka seal. Tavaliselt tehakse ju ühispilt ka koos lilledega ja äkki tuöeb peаle enda pere veel esivanemad või onud tädid õnnitlema. Siis ju lilli terve sületäis ja hea pilti teha. Kodus pole see ikka nii äge!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma annaks kodus. Aktusel tegeleks õpetajatele andmisega. See õnnitlemise osa on enamasti ikka päris lühike, ei ole mõtet kõike üksteise otsa kuhjata. Laps saab ju nagunii diplomi, sellega saabki pilte teha. Kodus on hea rahulik õnnitleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina korjasin kõigile lastele piibelehti ja andsime need paarilisega lastele koos tunnistuse ja lõpuraamatuga üle. Nii oli igal lapsel lõpupildi peal ka väike lillekimbuke käes. Ega lapsed väga lilledest lõpupeol hooli, neil muudki sellel tähtsal päeval teha ja kodus last õnnitledes saab laps personaalset tähelepanu oma kõige kallimatelt, mis lõpupeo saginas võib kaduma minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Lasteaia lõpupidu- lilled