Esileht Väikelaps Lasteaia lõpupidu vabas õhus.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lasteaia lõpupidu vabas õhus.

Postitas:

Meie tütre lasteaia lõpupidu toimub praeguse olukorra tõttu õues ja ainult lastega, lisaks muinasjututegelase kaasjuhtimisel vabas vormis ning ühine tordisöömine. Mure seisneb siis selles, mida selga lapsele panna. Uhket soengut, lõpukleiti ja kingi vist pole mõtet osta?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mure seisneb siis selles, mida selga lapsele panna. Uhket soengut, lõpukleiti ja kingi vist pole mõtet osta?

Ma jätaks uhke soengu ostmata. On muret kohe palju vähem.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub ju mis päeval ja kuidas siis ilm on. Minu enda lõpupidu oli aastakümnete eest ka väljas, mul on siiani peokleit meeles, mis mul seal seljas oli. Kui muidugi on ette näha külma ja sadu, siis last kleidikesega õue ei saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta ei võiks seal õues oma ilusa roosamannakleidiga olla? Neil ju nagunii tehakse pilte ja videosid sellest üritusest, las nad siis olla ilusad, vähemalt niigi palju erilisust sellest päevast neile mälestuseks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli kunagi lasteaia lõpupidu, mis laste eestvedamisel lõppes õues. Kõik lapsed jooksid ringi uhked peoriided seljas ja soengus peas ning olid rõõmsad. Mõni närvilisem lapsevanem keelas oma last ja sundis riideid vahetama. Minu meelest on just lahe nii, mille jaoks need riided muidu on? Jah, minu tütar tegi oma kleidile peale pleki, mis pesus ei tulnudki maha, aga see kleit omandas talle nii suure emotsionaalse väärtuse, et ta terve suvi kõik peod käis sellega läbi. Ise tahtis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poja lasteaia lõpupidu samuti vabas õhus ja ilma vanemateta. Ülikonnaga teda sinna kindlasti ei saada, läheb tumedate teksadega. Pluusi ja jope valik sõltub ilmast.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks õues ei või ilusti riides olla? Peab alati kuskil roomama ja ronima?
Kui on pidu, siis on pidu. Ikka paneks kleidi ja vastavalt ilmale muu juurde.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Lasteaia lõpupidu vabas õhus.