Esileht Beebi ja mitmikud Lasteaiajärjekord Tallinnas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lasteaiajärjekord Tallinnas

Postitas:
Kägu

Tere, kas ma saan õigesti aru, et nüüd saab vaid kolme lasteaeda järjekorda panna, kolme sõime lisaks enam ei saa? Vanemate lastega toimis süsteem nii, et tuli teha avaldus ja see aedadesse saata, nüüd on Tallinna lehel võimalik digitaalselt kõik ära teha, aga sain valida kolm lasteaeda.

Aitäh teadjamatele!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah. Kokku kolm. Seega mõistlik valida selline(sed), kus sõimerühmad ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks oli üllatuseks lasteaia järjekorra koha kadumine kui sõimekoha vastu võtad. Kaotasin nõnda oma koha kodulähedases lasteaias. Ma ei kujuta ette, kuhu karutagumikku lasnamäele ma järgmine sügis lapsele koha saan (elame kesklinnas, Poska lasteaia KÕRVAL).
Pärast selgitati mulle, et just sel põhjusel pannaksegi lapsed erahoidu, et ikka soovitud lasteaeda saaks. Sõimede osas on asukohtade valik kehv ja kui valid sõimega lasteaia, eeldatakse et käidki seal ka lasteaias.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks oli üllatuseks lasteaia järjekorra koha kadumine kui sõimekoha vastu võtad. Kaotasin nõnda oma koha kodulähedases lasteaias. Ma ei kujuta ette, kuhu karutagumikku lasnamäele ma järgmine sügis lapsele koha saan (elame kesklinnas, Poska lasteaia KÕRVAL).

Pärast selgitati mulle, et just sel põhjusel pannaksegi lapsed erahoidu, et ikka soovitud lasteaeda saaks. Sõimede osas on asukohtade valik kehv ja kui valid sõimega lasteaia, eeldatakse et käidki seal ka lasteaias.

See on tõesti natuke jabur süsteem. Mõnikord hoitakse sõimes rohkem kui aasta, st ka üle 3-seid, aga noh neile pole see siis enam nii hea ja arendav keskkond kui oleks aiarühm, sest teised on ju väiksemad ja põhirõhk ongi sel potitamisel ja esmastel oskustel. Samas, ehk satud juhuse tahtel hoopis väga hea rühma otsa nii, seda ei tea. Mu arust on see palju olulisem kui konkreetne lasteaia asukoht.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Beebi ja mitmikud Lasteaiajärjekord Tallinnas