Esileht Väikelaps Lasteaiakoha järjekorrast

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lasteaiakoha järjekorrast

Postitas:

Kirjutasin avalduses, et soovin lasteaia kohta 2020 sügisel, kuid sooviks last veel ühe aasta siiski kodus hoida ja muuta lasteaeda mineku aastale 2021. Kui ma nüüd lähen veebis haridusameti lehel avaldust muutma, kas mind siis paigutatakse 2021 a soovijate nimekirja lõppu või kuidas see on? Jutt on siis Tallinna lasteaia järjekorrast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ei ole mingit vajadust midagi muutma hakata. Sinna on ju veel üle aasta aega, olud ja soovid võivad muutuda. Mina soovisin (Tallinnast käib jutt) oma lapsele kohta sügisest, aga lapselt nägin ja tegelikult teadsin ka ette, et ma 1a6k last aeda ei vii. Niisiis lükkasin kevadel kohapakkumist saades selle aastaks edasi. Jaanuaris tuli uus pakkumine. Nimelt nad peavad pakkuma järjekorras 1. ja sealt edasi igale järgnevale kohta, kui koht vabaneb. Niikaua, kuni keegi koha vastu võtab. Nimekirjast nägin, et toona jaanuaris oli minu laps järjekorras 4. ja koha võttis vastu 13.laps.

Ära muuda. Saad edasi lükata, kohta vastu võtma ei pea, maksma ei pea, oled aga nimekirjas ees ja vajadusel saad kasvõi novembris või veebruaris koha, kui vabu kohti on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekorras ei muutu midagi, laps jääb sellele kohale, kus on. Järjekord jookseb registreerimise alusel, kuupäevaliselt. Muudatused ja täiendused ei muuda seda. Kui aga lapse kustutad (“ei soovi kohta”), kasvõi kogemata, siis kaotad koha.

Muuda ära, siis teatakse arvestada. Pole ju arukas kohapakkumist oodata-saada, kui sa kohta ei soovi veel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuda ära, siis teatakse arvestada. Pole ju arukas kohapakkumist oodata-saada, kui sa kohta ei soovi veel.

Midagi ei juhtu, kui pakutakse kohta, sa vastad eitavalt ja koha saab järgmine. Kui aga muudad ära ja tekib ikkagi vajadus, siis ei paku sulle keegi midagi, ole sa kasvõi järjekorras nr 1.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Lasteaiakoha järjekorrast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.