Esileht Väikelaps Lasteaiakoha nn kinnihoidmine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Lasteaiakoha nn kinnihoidmine

Postitas:

Laps lasteaias ei käi aga kuna koht on saadud, siis peab kohatasu maksma. Väidetavalt makseid peatada ei saa, vaid peaks kohast loobuma. Kohta vb tahan sügisest, vb mitte. vb üldse teises linnajaos. kes on olnud samas olukorras, mis olete teind? või kui tahangi teise linnajaosse, siis olen jälle järjekorra lõpus? või igapäevase pealekäimisega ka saab ka kohe koha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 16:31; 02.02 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb kui oluline see koht teile on, mina maksaksin, kuigi mul pole variantigi, et laps kodus saaks olla, käib erahoius ja maksan end lõhki, aga midagi teha ka ei ole:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina maksin terve õppeaasta. Ideaalis saaks juhataja sõlmida ka mõne teise lapsega aastase kohakasutuslepingu, kuid minu lapse lasteaiajuhataja ei leidnud kedagi, kes oleks sellega nõus (tahetakse ju ikka kindlat kohta, mitte varianti, et vb peab sügisel laps mõnes teises lasteaias otsast alustama). Teine variant oleks olnud kohast loobumine, mis aga minu puhul ei tulnud kõne allagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah oleneb rahakotist. Kui soov ikka riiklikult jätkata, siis peab maksma. Kui variant, et sobib ka erahoid, siis võid ära võtta ja sügisel vaadata, mis saab.
Kuna tundub, et elu segane, kas siia-sinna, siis mis nõu siin oskab ikka võõras anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laps lasteaias ei käi aga kuna koht on saadud, siis peab kohatasu maksma. Väidetavalt makseid peatada ei saa, vaid peaks kohast loobuma. Kohta vb tahan sügisest, vb mitte. vb üldse teises linnajaos. kes on olnud samas olukorras, mis olete teind? või kui tahangi teise linnajaosse, siis olen jälle järjekorra lõpus? või igapäevase pealekäimisega ka saab ka kohe koha?[/tsitaat]

ei tea, kas nii ei saa, et minu laps käiks sinu lapse eest, st. mina maksaks kõik kulud, aga tegelikkuses oleks koht sinu lapse oma? st. nii kui sinu laps tahaks, oleks tal koht olemas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 17:27; 02.02 18:03; 02.02 19:20; 02.02 21:21; 03.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eespool ju kirjutati, et saab küll teha ajutise kohakasutuslepingu, aga selleks peab vastav sooviavaldaja olemas olema. Kontakteeruge omavahel ja helistage nimetet lasteaia juhatajale ja pakkuge variant välja. Hundid söön’d ja lambad terved 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui keegi oleks tõesti oma koha nõus mulle rentima ja nii seaduslikult ka saaks, oleks ikka üliõnnelik:)
kui selliseid heategijaid oleks, siis võiks märku anda: efku343@hot.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 17:27; 02.02 18:03; 02.02 19:20; 02.02 21:21; 03.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle vastas juhataja, et lasteaiatasu maksja isikukood on tulumaksudeklaris ja siis on ka sellest probleem, et mul on koht ja tegelt maksab keegi teine ja mina saab tulumaksutagastust. Et nii ei tohi teha. Ja et kui arved esitatakse mulle ja see inimene, kelle laps käib, pole nii inimlik ja jätab mulle tasumata summad, siis jälle probleem. böö

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 16:31; 02.02 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus kandis otsid kohta?
Minu laps just nii nimekirjas, et kohal ei käi aga kohta vaja hoida, tühja makstud juba 9 kuud.
Tallinnaga tegu.
Igaljuhul on see väga loll süsteem kõigi suhtes, tühja maksjate suhtes ja eelkõige nende suhtes kel kohta vaja oleks!!!
Mina läksin lapst kirja panema 2012 septembriks ja öeldi, et siis kohta ei saa aga üks koht hetkel vaba kui vatsu võtate siis mure lahendatud ju, et järgmiseks aastaks koha enam ei saa aga kuna selleks ajaks järjekorras palju lapsi. Samas kohe teadsin, et enne seda aega ei pane last sinna, aga valikut ju polnud. Arvan, et sama süsteemi järgi meil palju lapsi rühmas, sest olen paaril korral kasvatajaga suhtlemas käinud ja kohal pidi käima meil rühmas vaid 12 last, kirjas 20, aga neid 8. last polevat kasvataja senini isegi mitte näinud.[/tsitaat]

olen ka tallinnas, eriti tore oleks kesklinna piirkond:) selles mõttes, et kui mina maksan ja keegi teine saab tulumaksu tagasi, siis ausalt võib ka sellise kingituse teha. mulle tuleb see ikkagi ju odavam, kui laps eralasteaeda panna ja muud võimalust meil kahjuks praegu pole, kuna olen sunnitud tööle minema. ehk saame sügisest riiklikus koha, aga praegu pole ju seegi kindel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 17:27; 02.02 18:03; 02.02 19:20; 02.02 21:21; 03.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle vastas juhataja, et lasteaiatasu maksja isikukood on tulumaksudeklaris ja siis on ka sellest probleem, et mul on koht ja tegelt maksab keegi teine ja mina saab tulumaksutagastust. Et nii ei tohi teha. Ja et kui arved esitatakse mulle ja see inimene, kelle laps käib, pole nii inimlik ja jätab mulle tasumata summad, siis jälle probleem. böö[/tsitaat]

Juhataja ajas kägujaani sulle.

Tegelt käib see asi ikka nii, et tegeliku kohaomanikuga peatatakse leping mingi kindla tähtajaga. Nt 1a tavaliselt. Koha ajutise kasutajaga teeb lasteaed lepingu, jällegi tähtajaliselt, sama tähtajaga, milleks leping peatatud. Arved esitab lasteaed ikka sellele, kellel aktiivne leping olemas on.

Päris nii ei saa, et üks on koha õige omanik ja kui täna ütleb, et nüüd tahab lapse aeda viia, siis homme viibki tema juba ja ajutiselt kohta kasutav laps lendab päevapealt tänavale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas on õige siis asja uurida haridusametist? Mul see koht kesklinna lähedal suht(balti jaama taga kalamajas)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 21:12; 02.02 23:10; 03.02 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas on õige siis asja uurida haridusametist? Mul see koht kesklinna lähedal suht(balti jaama taga kalamajas)[/tsitaat]

või ehk konkreetse ettepanekuga siiski lasteaia juhatajaga? tegelikult peaks ju tema neid asju ajama

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 17:27; 02.02 18:03; 02.02 19:20; 02.02 21:21; 03.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

juhataja ju ütles, et pole võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 21:12; 02.02 23:10; 03.02 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas on õige siis asja uurida haridusametist? Mul see koht kesklinna lähedal suht(balti jaama taga kalamajas)[/tsitaat]

Kui sa asja ikka tõsiselt mõtled, siis võta ühendust pigem efku343@hot.ee, saaks asja koos edasi ajada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 17:27; 02.02 18:03; 02.02 19:20; 02.02 21:21; 03.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin haridusametisse. eks näis, mis nemad vastavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 21:12; 02.02 23:10; 03.02 15:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Väikelaps Lasteaiakoha nn kinnihoidmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.