Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas alles praegu panid lapse järjekorda? Minu sügiseks 2 a 3 k laps on praegu järjekorras 70. kandis.

Kui lapsel vanemaid õdesid-vendi üheski lasteaias ees ei ole, siis see eriti tõenäoline küll ei tundu ausalt öeldes, sõimekohti ei ole ju siinkandis väga palju. Neis kolmes Sinu nimetatud lasteaias on seni olnud kokku 4 sõimerühma … Samas kunagi ei tea, alati võib ju mingi eriline asjaolu mängu tulla. Sügiseks peaks Pirita Kose lasteaed kõvasti laienema (eks muist tahtjaid läheb sinna, uus ilus maja ju ka) ja olen kuulnud kõlakat, et võib-olla sel sügisel tehakse ka Meriväljal kolm sõimeühma senise kahe asemel — ei tea …

Kaks aastat tagasi mu vanem laps oli järjeordades 60.–70. kohal, siis sai ta kohapakkumised Padrikusse ja Meriväljale kohe mai alguses n-ö esimeselt ringilt ja Piritale mai keskel teiselt ringilt (kui mõned olid esimese ringi pakkumisest loobunud). Ning sõbranna paar kuud noorem laps, kes oli mai alguses 100. koha piirimail, sai soovitud kohapakkumise umbes juuni keskel ei-tea-mitmendalt ringilt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 08:02; 13.04 11:17; 14.04 07:58; 14.04 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap järgmiseks aastaks ikka, aiakohtadega on juba palju lahedam. 🙂 Aga kui tänavu vaja, äkki tasuks Pirita-Kose lasteaiast uurida, mis seis neil seal on? Seal peaks uus maja valmis saama sügiseks ja varaemaga võrreldes kohti juurde tulema. Üldse ma arvan, et kõige asjalikumat infot võiksid saada lasteaedade juhatajaid läbi helistades. Neil on kindlasti pilt olukorrast palju selgem. Meriväljal näiteks on praegu kohati alatäituvus, aga just praeguste 4-5-aastaste rühmades … Seal on ka 3-6-aastaste aiarühmi tehtud, aga päris liitrühmi (et sõimekad ka sees) vist mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 08:02; 13.04 11:17; 14.04 07:58; 14.04 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nad on ju kohustatud võtma, kui laps on septembriks 3 aastane ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 20:49; 14.04 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nad on ju kohustatud võtma, kui laps on septembriks 3 aastane ?

Esiteks sain mina aru, et laps on septembris alles 2,5 a. Aga teiseks, mis mõttes kohustatud? Terve Tallinn on üks n-ö piirkond. Kuskile Lasnamäele võu Mustamäele kindlasti on kohe igas vanuses lapsele võimalik silmapilk aia- või ka sõimekohta pakkuda. Aga ilmselgelt ei hakka Pirital elav inimene reaalselt last iga päev kaks korda tipptunnil läbi ummikute teise linna otsa vedama, kui just töökoht niikuiinii lasteaia juures ei asu.

Tegelikult ma ise mõtlesin vahepeal, et teema autori šansse võib tegelikult oluliselt suurendada ju see, et tema lapsest järjekorras eespool olijatest hästi suur osa peaks olema neid 0- ja 1-aastasi, kes on tänavu veel lasteaia jaoks niikuinii liiga väikesed ja seega praegu konkurentsis niikuinii arvesse ei tule. (Meil sõbrannaga ju seda polnud, sest lapsed said järjekorda pandud kohe pärast sündi, nii et kõik neist nooremad lapsed jäid järjekorras automaatselt tahapoole.) Nii et teema autori lapse seisukohast peaks tema järjekorranumbris tegelikukt kõvasti õhku olema. Kui palju, teavad aga ilmselt kõige paremini lasteaedade juhatajad. Seega tõesti soovitaks helistada ja otse lasteaedadest uurida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 08:02; 13.04 11:17; 14.04 07:58; 14.04 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabandust, kui oleks septembriks 3, siis mina sain aru, et need 3 kohta mis oled valinud, peavad sulle ka koha garanteerima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 20:49; 14.04 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabandust, kui oleks septembriks 3, siis mina sain aru, et need 3 kohta mis oled valinud, peavad sulle ka koha garanteerima.

Ei, sellele küll ei maksa lootma jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 08:02; 13.04 11:17; 14.04 07:58; 14.04 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise järjekorranumbriga lootust siia kanti lasteaeda sel aastal kindlasti pole. Külla aga soovitan direktoritele helistada. Meil paljud lasteaeda koha saanud vaid kõne põhjal. Kurtnud, et kahjuks pole kuidagi võimalus kodune olla jne. Me ise helistasime samuti ja saime koha Piritale. Kuigi jah, direktor sai aru, et me oleks järjekorra alusel nagunii uuel hooajal koha saanud, lihtsalt tema kinnitas meid lasteaeda enne ametlikku kutset.
Piritast veel nii palju, et sel hooajal sõimerühmasid pole. Tehti kaks liitrühma. Tulevat õppeaastat ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )