Esileht Väikelaps Lasteaiakohad Tln kui kolime

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lasteaiakohad Tln kui kolime

Postitas:

Plaanime perega kolida välismaalt Mustamäele, esialgu üürikasse. Sellel sügisel, kõige hiljem talvel. Täpne kuu pole paigas, aga mõtted juba liiguvad kolimise lainel ja küsin seetõttu siit hinnangut, et kui palju peaks arvestama aega kolimisest/sissekirjutusest kuni saan kolmele lapsele lasteaia/hoiu kohad? Lapsed 5a, 3a, 1,5a praegu. Mul oleks võimalik kohe tööle minna muidu. Meediast muud ei kuule, kui et lasteaiakohti pole, aga mis reaalsus on? Ja kas peab arvestama, et lapsi ühte aeda saada on ebareaalne? Lisaks olen kuulnud jutte, et lastega peredele ei taha keegi üürida, kas üürikorteri leidmine võib osutuda probleemiks? Kõik soovitused üürikorteri leidmise ja kohtade osas on oodatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 13:01; 13.08 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaia koha leidmiseks tuleks sul siiski konkreetsest lasteaiast küsida, sest kohti on  neis väga erinevalt. Tallinna haridusasutuste teatmik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 17:42; 13.08 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, oleks pidanud enne teemat uurima rohkem. Ma eeldasin, et on mingi järjekorra süsteem, ülelinnaline. Kas nii ongi, et helistan lasteaeda ja küsin, mis vanuses lastele kohti on? Mitmesse järjekorda saab panna? Eralasteaedadega sama? Mingit koordineeritud süsteemi pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 13:01; 13.08 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas pole üldist järjekorda, see süsteem on Tartus.  Tallinnas on igal lasteaial oma järjekord, teistest sõltumatu.  Saad panna järjekorda 3 lasteaeda ja väiksema lisaks beile kolmele lasteaiale veel ka kolme lastesõime järjekorda. Eralasteaedade järjekord on vaid selle lasteaia oma ja linnalasteaedade järjekorrast sõltumatu, ehk eralasteaedadesse võid lisaks kolmele riiklikule panna palju tahad, Ja eralasteaias kohta vastu võttes su riikliku lasteaia järjekord ei kao kuhugi, jääd ikka järjekorda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 17:42; 13.08 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus kunagi Mustamäele kolides oli küll selline, et saime lapsele kohe esimesse lasteaeda koha. Lapse rühmas (sel hetkel 3-4 aastased) oli kokku ainult 13 last. Lasteaia direktor ütles, et rühm on nii väike, kuna piirkonnas on nii palju lasteaedu. Sõbranna sai paar aastat hiljem oma lapsele ka kohe esimesse soovitud lasteaeda koha. Aga eks loomulikult sõltub palju ka konkreetsest piirkonnast ja lasteaiast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mustamäel ei tohiks laste lasteaeda saamisega probleeme olla. Need pikad lasteaiakoha järjekorrad olid siin probleemiks aastaid tagasi. Kirjuta otse lasteaedadesse. Haridusameti lehel olevat infot ei värskendata minu arust jooksvalt, nii et seal olevad vabade kohtade numbrid ei pruugi õiged olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin lehel muidu oli võimalik vaadata vabu kohti, aga praegu rühmade komplekteerimisperiood, siis jooksvat infot ei näita: https://info.haridus.ee/Asutused/LasteaedVaba

Aga minu tuttavate kogemus viimastel aastatel Mustamäel on küll selline, et on ka sõimerühmades vabu kohti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Lasteaiakohad Tln kui kolime