Esileht Väikelaps Lasteaiakoht Lasnamäel

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Lasteaiakoht Lasnamäel

Postitas:

Tere!
Palun Palun jagage nii head, kui ka negatiivseid kogemusi Vormsi, Kihnu ja Läänemere lasteaedade kohta. Millises on kohapeal oma toidlustus?
Lapse vanus on 2. Kuidas on õpetajad ja kuidas toimib kogu maja?
Vaja on lähipäevil ära otsustada, kumba lasteaeda laps lõpuks saata aga mul pole üldse kogemusi ja teadmisi. Internetist ma ka väga palju värsket infot ei leidnud mille põhjal otsustada.
Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 14:10; 13.05 12:06; 13.05 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskan nii palju öelda, et 2a. tagasi lõpetas laps Vormsi lasteaia, siis oli oma köök ja kõigega väga rahul. Ka praegune laps on järjekorras sinna lasteaeda. Loodan, et on endiselt kõik hästi seal. Tean, et direktor on küll vahetunud. Julgen soovitada seda aeda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 15:12; 08.06 12:00; 11.06 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan homme hommikul kõndida nende lasteaedade ümber. Neil õue aeg 10.30 kuni 12.00
Kihnu lapsed käivad alati õues, 2 korda päevas lausa, pole oluline milline ilm on. Vormsi lapsed, aga istuvad pidevalt toas. Lapsi õue ei viida, vaadatakse multikaid.
Kui soovid, et su laps saaks lasteaias ka õue siis vali kihnu.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 19:24; 12.05 20:00;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Siin laimama ohtlik hakata ???? aga ausalt ei soovita, olen kogu seda teemat väga lähedalt pealt näinud………

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 19:24; 12.05 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb mis rühma saad. Kihnus kivikildude rühma kiidan, muu kohta rääkida ei oska. Vormsis laps kurtis, et halvaksläinud piim ja õue ei viida. Samuti rääkis, et multikaid saavad vaadata. Üks õhtu kui järgi läksin, kurtis ka laps, et kõht tühi kuna lihapirukat ei saanud, nagu oli menüüs, said saiakuubikuid. Ei tea mis seal köögis toimub, et vale toit.
Mis sa lasteaialt ootad. Käi ja vaata ning piilu mis seal tehakse õues. Värava tagant saad ikka tutvuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vormsis ruumid on vanad. Mänguasju vähe, riidekuivatuskapp puudub. Lastega paljud õpetajad väga kurjad. Situatsioon, et laps pissis püksi 4-5a ja õpetaja õues mõnitas lausa last, et pissis püksi ja paneme mähkme jalga. Mitte rahumeelselt ei lahendanud olukorda. Samuti pidevalt istuma sunnitakse. Laps kukub ja nutab ning õpetaja käsutab istuma. Õues käiakse kui on ilusilm ja mõni rühm käib õues vaid jalutamas ümber maja 20 min maksimum. Sööklas tööl keegi nõukaaegne mutt kes pooltoitu võtab koju kaasa, lapsed ei saa seda toitu mis on menüüs ettenähtud.
Uksetaha kui hiilida siis päris tihti olen kuulnud õpetajasi taga klatsimas vanemaid. Ma peale esimest aastat võtsin lapse sealt asutusest ära ja panin kihnu. Kihnuga oleme väga rahul. Uued ruumid, ilus remont, lapsi viiakse 2 korda päevas õue ja õpetajad suhtlevad. Vormsis õpetajad ei anna lapse päevast tagasisidet. Kihnus antakse väga ilusti päevast ja toimetustest teada.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 10:41; 08.06 10:58;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul on ka võimalus sinna laps panna aga lugedes siinseid kommentaare hakkasin mõtlema, et kui maja vana ja multikad teemas siis ma loobun. Kahjuks on veel 2 päeva aega, et ära otsustada ja jõuan äkki majaga tutvuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 14:10; 13.05 12:06; 13.05 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõtlete Vormsi lasteaeda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 14:10; 13.05 12:06; 13.05 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin laimama ohtlik hakata ???? aga ausalt ei soovita, olen kogu seda teemat väga lähedalt pealt näinud………

Mõtled Vormsi lasteaeda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan homme hommikul kõndida nende lasteaedade ümber. Neil õue aeg 10.30 kuni 12.00

Kihnu lapsed käivad alati õues, 2 korda päevas lausa, pole oluline milline ilm on. Vormsi lapsed, aga istuvad pidevalt toas. Lapsi õue ei viida, vaadatakse multikaid.

Kui soovid, et su laps saaks lasteaias ka õue siis vali kihnu.

Tänan tagasiside eest, see muutis väga minu arvamust nüpd Vormsi suhtes ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

:::

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps on käinud avamise algusest peale Pilvekildude rühmas, väga kiidan lasteaeda ja õpetajaid. On olemas oma köök, süüa saavad nii palju kui tahavad, ka lisaportsu kui sisse mahub. Õues käiakse iga päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan, et Läänemere lasteaeda polegi kommenteeritud.
Läänemere lasteaias on sõime- ja aiarühmad eraldi. Kaheaastane läheb sõimerühma. Kolmeaastane läheb edasi aiarühma ja saab uued õpetajad ning nemad peaksid lapsele jääma kuni lasteaia lõpuni.
Õues seal käiakse. On rühmi, kus minnakse õue sõna otseses mõttes iga ilmaga, kas või paarikümneks minutiks, ja on rühmi, kus paduvihma või lumetormi korral ikkagi tuppa jäädakse. Sügisel ja kevadel, samuti ka talvel mõnusate lumiste ilmadega, minnakse üldiselt ka teist korda õue ja ollakse seal, kuni lapsed koju lähevad. Vähemalt üks sõimerühm on ka üks neist, kus iga ilmaga õues käiakse.
Kord kuus käib lasteaias mõni lasteteater. Aiarühmad käivad ka täitsa palju lasteaiast väljas teatris, muuseumides, ekskursioonidel. Igasugu üritusi toimub.
Köök on olemas, aga söök tuleb siiski väljast. Kohapeal tehakse näiteks pannkooke ja küpsetatakse plaadisaia. Kodulehel on menüü olemas ja seal on märgitud, mis on kohapeal tehtud. Minu lastele toit üldiselt maitses, aga eks neid oli ka, kes üht või teist asja ei söönud.
Remonti seal jõudumööda tehakse. Päris remontimata ei ole ükski rühm, WC/pesuruum peaks minu teada olema kõigis rühmades remonditud ja voodid peaksid ka kõigis olema tänapäevased.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma ei oska neist lasteaedadest ühtegi soovitada. Soovitaks hoopis vaadata asunduse lasteaeda või sikupilli oma. Samuti lasnamäe piiril, või võimalusel lasteaedasi töö läheduses.
Vormsi lasteaias mul tööl sugulane. Ta ise lasteaeda ei soovita. Ütles, et seal lastele ei anta õigeid portse süüa. Alla kulbi süüa saab vaid anda kuna köögist lihtsalt rohkem ei anta. Ütles, et tal kurb vaadata, et lapsed korralikult süüa ei saa ja kes tahavad juurde lähevadki näljaselt magama. Teine teema on jook. Lastele ettenähtud on pool klaasi piima/mahla. Vett juurde ei pakuta, kuna muidu soovivad liiga tihti pissile. Õppetegevus selles asutuses on ka kesine. Ta nimetas, et seal pigem laste hoid, mitte ei tehta huvitavaid tegevusi lastega.
Ühes sõime rühmas tean on ka tööl õpetaja kes on varem lapse löömise eest välja visatud teisest lasteaiast.
Loodan, et valid siiski mingi sobivama lahenduse lapsele. Vaata oma töökoha järgi ehk?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vormsi lasteaias mul tööl sugulane. Ta ise lasteaeda ei soovita. Ütles, et seal lastele ei anta õigeid portse süüa. Alla kulbi süüa saab vaid anda kuna köögist lihtsalt rohkem ei anta. Ütles, et tal kurb vaadata, et lapsed korralikult süüa ei saa ja kes tahavad juurde lähevadki näljaselt magama. Teine teema on jook. Lastele ettenähtud on pool klaasi piima/mahla. Vett juurde ei pakuta, kuna muidu soovivad liiga tihti pissile.

Miks inimesed sellistest asjadest Haridusametit ei teavita? Kurb on vaadata, aga ikka vaatab edasi? Müstika.

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kardab tööd kaotada. Usun paljud kui teaks siseinfot valiksid hoolega kuhu last aeda panna. Mida rohkem ma selle lasteaiasüsteemist kuulen, seda vastumeelsemaks see asutus mulle muutub.
Kui ikka inimesed kes seal töötavad saavad päevotsa telefonis olla, kokatädi varastab sööki, et lapsele pole isegi leiba juurde anda. Mõnes lasteaias saab lausa teise portsu toitugi. Kui lõuna kõrvale on pool klaasi piima siis vett juurde anda ei tohi kuna peavad tihemini pissile viima, siis sorry minujaoks selline asutus tuleks jälgimisele võtta. Lisaks kogu see multika jant ja 3 h magamist jnejne….
Praegu suvel käivad isegi õues olen aknast märganud. Sügise poole asi läheb siis kihnu omad õues ja vormsi lasteaed pidevalt istuvad toas, või teevad ühe majaringi ja tuppa tagasi. Kes sinna lasteaeda lapse panevad, küsige õige õpetajatelt kuidas see küll võimalik on, et laste õue riided pidevalt puhtad on ja miks küll lapsed kohe riietusruumis juua soovivad. Jälgige lapse käitumist, et peale lasteaeda lapsed täiesti janus ja kodus sööks või sea ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 10:41; 08.06 10:58;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei tea, äkki täpsustate rühma, kus nii hull olukord vormsis. Siis kui minu oma seal käis, olid riided pidevalt porised ja märjad, sest mängisid õues mõnuga. Olen ise korduvalt ukse taga oodanud ja kuulnud, kui laps juurde küsib süüa ja on saanud ka. Seega ei ole asi lasteaias vaid ilmselt mõnes teatud rühmas. Äkki siis välja hõigata see/need rühmad?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 15:12; 08.06 12:00; 11.06 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega ei ole asi lasteaias vaid ilmselt mõnes teatud rühmas. Äkki siis välja hõigata see/need rühmad?!

Kas siis igal rühmal on erinev kokk? Mu meelest on kohutav, kui laste tagant toitu varastatakse. Tõesti, sellele peab lõpp tulema. Pealegi kõik vanemad ei saa endale ju lasteaiakohaga pirtsutamist lubada, aga kas siis nende vanemate lapsed peavad tõesti sellises kohutavas asutuses 4 eluaastat tööajal veetma näljas ja janus ja toas passides, nagu siit kommentaaride põhjal tundub?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidasin probleemi rühmas, sest äkki on õpetajaabis asi, kes toitu lastele jagab! Äkki paneb tema üksi või koos õpetajatega lastele antud toidu kõrvale? Ei pruugi alati kokkades asi olla, sest otse kokkadelt ju toit lastele jõua. Rühma pwrsonal tahab ka süüa ja äkki rohkem kui laps?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 15:12; 08.06 12:00; 11.06 09:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Väikelaps Lasteaiakoht Lasnamäel