Esileht Väikelaps lasteaialõpetajad – abipalve:)

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: lasteaialõpetajad – abipalve:)

Postitas:

Eelmine postitus on mingil põhjusel kuhugi kadunud.

palun uuesti: kas on peresid, kel sellel kevadel lapsed lasteaeda lõpetavad? Oleksin tänulik, kui pere oleks nõus rääkima sellega seonduvatest väikestest muudatustest: lapse toa remont või mööbeldamine, lasteaiapeo rõivad, perekondlikud ümberkorraldused (vanaema ajutiselt koolilapsele toeks koju elama) vms.
Kui olete nõus, võtke palun ühendust kadri@gt.ee ja räägin täpsemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on üks laps koolis ja teine lõpetab kevadel lasteaia.
ausalt öelda ei näinud ma siis, kui vanem laps lõpetas lasteaia, ega ka nüüd, kui noorem seda teeb, mingit põhjust erilisteks hüppelisteks muudatusteks. suvi nagunii alati lasteaiast vaba olnud (ja alati on olnud parajat nikerdamist nende paigutamisega), voodi õige pikkusega, puhas tapeet seinas ja kapis riided pidulikumaks puhuks olemas. põhiline muudatus on alati toimunud kõrvade vahel alates viimasest lasteaiasügisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ümberkorraldused sujuvalt tehtud. Lapsel olemas kirjutuslaud. Harjutame üksi kodus olemist. Lapsel omad võtmed, saab uksi lukust lahti ja kinni. Harjutame helistamist. Lasteaialõpuriided ei ole midagi erilist, sama kleit, mis jõulupeol jm pidudel, kingad ka samad. Uute riiete ja jalanõude ostu teeme augustis. Kooliasjad ostame jooksvalt. Planeerin puhkuse septembri kaheks esimeseks nädalaks. Selle ajaga peab laps selgeks saama bussisõidud jm liiklemised.
Praegu pean lapsele selgitama, miks peab kooli minema. (Et Eestimaast ei saaks Lollidemaad)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab mailile kirjutama, miks siin ja kohe ei või selgitada? Ma olen laisk inimene ja ei viitsi niisama kellelegi kirja saata. Siin aga juba loen ja võin ka kirja panna.

Meil ka sai hiljuti lapsele korralik kirjutuslaud ja töötool ostetud, remonti küll kooli minemise pärast tegema ei hakka. Lõpetamiseks tuleb uued riided või vähemalt korralik triiksärk küll osta (loodan, et ülejäänu läheb kevadel veel selga). Kooliasjade peale pole ma veel mõelda jõudnudki. Kooliteega probleeme ei tule, kool asub lasteaia kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps lasteaialõpetajad – abipalve:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.