Esileht Koolilaps lasteaialõpetajad:)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: lasteaialõpetajad:)

Postitas:

See postitus on ka väikelapsefoorumis, mitte selleks, et spämmida, vaid seetõttu, et ehk liigub siingi lasteaialõpetajate peresid. Palun mõistvalt suhtuda ja vabandan:)

Kas on peresid, kel sellel kevadel lapsed lasteaeda lõpetavad? Oleksin tänulik, kui pere oleks nõus rääkima sellega seonduvatest väikestest muudatustest: lapse toa remont või mööbeldamine, lasteaiapeo rõivad, perekondlikud ümberkorraldused (vanaema ajutiselt koolilapsele toeks koju elama) vms.
Kui olete nõus, võtke palun ühendust kadri@gt.ee ja räägin täpsemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks seda vaja on ja kus seda infot kasutatakse ning millisel kujul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

täpselt sama küsimus.

muidu mul on küll üks laps lasteaeda lõpetamas jah.

aga remont selle lapse toas on juba tehtud, lõpuriietega üle pingutada ei kavatse ja vanaema elab nagunii meil, ainult et käib tööl kogu aeg 😛

selge, et ümberkorraldusi tuleb, ühe pereliikme elure¸iim ju muutub tugevalt. aga mis sa peale hakkad nende vastustega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 22:07; 20.01 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaia lõpupeo riietest niipalju, et minu vanemal lapsel oli temaatilie pidu, kus iga rühm pidi olema kindlat värvi riietes (üks näiteks rohelises ja lapsed olid siis tõesti mittepidulikus rohelist värvi tsärgis), aga osadel vanematel oli vist juba kleit ostetud ja laps saadeti suvalist värvi piduliku kleidiga peole, mis üldmuljet rikkus.
Nii et soovitaks enne pidukleidi hankimist ka lasteaiaga konsulteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lasteaia lõpupeo riietest niipalju, et minu vanemal lapsel oli temaatilie pidu, kus iga rühm pidi olema kindlat värvi riietes (üks näiteks rohelises ja lapsed olid siis tõesti mittepidulikus rohelist värvi tsärgis), aga osadel vanematel oli vist juba kleit ostetud ja laps saadeti suvalist värvi piduliku kleidiga peole, mis üldmuljet rikkus.
Nii et soovitaks enne pidukleidi hankimist ka lasteaiaga konsulteerida.

[/tsitaat]

mitte et mul selle lapse kleidiga mingit probleemi oleks, aga tundub ikka igitobe küll kasvatajate poolt, lõpupeol mingit värvirida hakata ajama. nagu vähe oleks pidusid lasteaia jooksul, kus neid süsteeme rakendada saaks. lõpupidu võiks ikka pidulikuks jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 22:07; 20.01 21:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps lasteaialõpetajad:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.