Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lasteaiamaks ja tulumaksu tagastus?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lasteaiamaks ja tulumaksu tagastus?

Postitas:

Laps hakkab sügisest käima eralasteaias, ning õppemaksult on võimalik tagasi saada tulumaksu. Hakkasin seda mõtlema, et see aasta ma tööl käinud ei ole, seetõttu puudub issetulek ja kuna ma pole tulumaksu maksnud, siis ma ei saa ju seda ka tagasi küsida.
Tulumaksu saaks tagasi küsida siis lapse isa. Kuid kas on vahet, kes maksab arveid. Meie peres on nii, et mina tegelen kogu arvemajandusega. Aga kui isa tahab lasteaiamaksult tulumaksu tagasi küsida, siis kas ta peaks enda kontolt ka lasteaiamaksu maksma või pole seal vahet?
Tänan ette juba, kes oskavad vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te olete abielus, siis ei ole vahet. Kui abielsu pole, peaks ikkagi isa need arved maksma. Minu kogemus on selline, et kui varasemal ajal ei olnud vahet, kes arved maksab, tulumaksutagastus tuli selle deklarisse, kelle nimel leping oli, siis 2011. aasta eest tuli selle deklarile, kes maksis. Tegemist on munitsipaallasteaiaga ühes väikelinnas. Nii et igaks juhuks soovitan lepingu sõlmida mehe nimel ja tema arvelt ka lasteaiamaksu maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olete abielus, tehke ühisdeklar, saate sinu (töötu) arvelt tagasi kõigi 12k eest 21% 144-st ja lapse õppemaksult 21%.
Kui pole abielus, siis on oluline, et lasteaeda MAKSJAKS annate ISA ANDMED (nimi ja isikukood), siis kajastub äramakstu tema tuludeklaris
ja
loomulikult maksab siis maksu ka isa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lasteaiamaks ja tulumaksu tagastus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.