Esileht Väikelaps Lasteaiatasud

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Lasteaiatasud

Postitas:

Hetkel ei ole lasteaiad kinni aga usun et seda teed see läheb. Oma lapse jätsin koju juba nädala alguses. Huvitav kas lasteaiatasu koormus jääb mulle alles? Tallinnas 70+eur.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 15:42; 14.03 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuutasu ikka jääb, söögiraha ei pea maksma
ruume ju köetakse, õpetajatele makstakse palka jne

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, kui vihale mind ajab niisugune postitus! Esiteks pole lasteaiad suletud, maja on vaja kütta, hooldada, personalile palka maksta….Niigi oleme suure kriisi äärel Kui sa lasteaiakohta enam ei vaja, võta laps lasteaiast ära ja oledki maksust vaba.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidasin silmas olukorda kui lasteaiad suletakse.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 15:42; 14.03 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja endiselt ei ole olukorrast arusaanud?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei no tore oleks, kui vähendataks, aga vaevalt seda tehakse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaaskodanikud on vastutustundlikud ja mõtlevad kõik oma igapäevased puutepunktid ja suhtlemise läbi, siis on suur tõenäosus, et lasteaiad jäävad avatuks. Alustatakse ju juhtumipõhiselt nende sulgemistega.

Ja kui tunned, et see võimalusel koju jäämise palve, on sinu suhtes kohutav ahistamine, siis vii oma laps aeda ja kuluta oma kohatasu “täie rauaga”.

Mul on ka laps aias aga ma jään temaga koju. Vaatame, mis uuel nädalal riigis toimub. Klapitame mehega kuidagi ja küll saame. Hullem lugu, kui haiguse majja toome ja lasteaiast on seda kõige suurem tõenäosus tuua, sest teiste vanemate suhtumist ja käitumist ei ole võimalik kontrollida. Väikelaste hügieeniga on nagu on ja läkastavaid-tatistavaid lapsi oli nädala alguses juba pool rühma täis. Nüüd (koroonaga) oli neljapäevaks rühm tühi, kui ise viimati käisime.´

Arvata on, et kui lasteaiad/hoiud suletakse kuudeks, siis vaadatakse seda rahalist poolt ka. Aga alustada võiks ikkagi sellest, et hoida ennast ühiskonnast eemal. Lugege ja õppige teiste riikide kogemustest, et kui inimesed jäid paikseks saadi asjale kiiremini jaole.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuli täna õhtul teade, et lasteaed ongi suletud esmaspäevast alates. Mul käivad 2 last seal, püüan neile algavaks nädalaks hoidja leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 22:59; 16.03 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on kohatasu. Kui ei maksa, siis kaotad koha lasteaias ja lähed jälle üldjärjekorda. Kui sulle nii sobib, siis jäta maksmata ja vaata ise kuhu peale kriisi oma lapse aeda paned, ehk leiad mõne uue koha

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda otsustab kov, aga loomulikult maksad edasi kui tuleb maksta. Mis suurt küsimust siin tekkida saab?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe oma lepingut. Meil on võimalik mõjuval põhjusel kuni 1k aastas koha kasutamine peatada ja kohatasu mitte maksta ning (kuna juulis on maja kollektiivpuhkusel) juuli eest ka ei maksa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna see olukord võib kesta suveni, ning juulikuu tavaliselt lasteaedades veel kollektiivpuhkus, soovitan lapse lasteaiast ära võtta. Seljuhul ei tule mingit kohatasu. Ma ei usu, et 2 nädalaga olukord muutub, et saab juba lapsed lasteaeda viia.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnumaal ühes vallas otsustati, et hetkel kodus olevad lapsed on kohatasust vabastatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne lasteaiast ära võtmist võib KOV reaktsiooni ära oodata.
Nt Tartu loobub kohatasust 1. maini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuli täna õhtul teade, et lasteaed ongi suletud esmaspäevast alates. Mul käivad 2 last seal, püüan neile algavaks nädalaks hoidja leida.

No mulle tuli teade, et hoolimata sellest, et lasteaed suletud on, tuleb kohatasu ikkagi terve kuu eest maksta. Eks näis kuidas järgmine kuu läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 22:59; 16.03 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka ajab vihale selline postitus, maksan 200 eurot kohatasu ja meie lastehoius ümberarvestust ei tehta, sest hoid on avatud. Loodan, et paljud võtavad oma lapsed sõimedest ära juba sel õppeaastal ja siis lõpuks minu laps saab koha! Oleksin õnnelik kohatasu 70 eur üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps Lasteaiatasud