Esileht Väikelaps lastearstile esimest korda.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: lastearstile esimest korda.

Postitas:

elan maal. olen 1,5 aasat käinud lapsega ikka perearstil, kuid viimasel ajal tundub mulle ühaenam et meie perearst ei ole sellel alal eriti pädev.tahtsin siis küsida et kui ma tahaks minna tartusse lastearsti juurde lapsega esimest korda, siis mis ma selleks tegema peaksin. kas valima lihtsalt ühe lastearsti välja ja panema aja tema juurde.lapsel juba paar nädalat mureks jalgevahe. algas see sellega et üks öö röökis mul kolm tundi ja hoiab jalgevahet kinni ja röögib aiaiai.käisin perearstil.käskis teha kummeli istevanne ja no-spad anda.tegime ka pissiroovi. põletikku polnud.iga nohu peale määrab ta AB kuuri.12.aprill on meil aeg adenoidi opile.kuigi röntgen näitas väikseid adenoide.nüüd jäi laps haigeks.oksendas üks öö.siis oli nüüd kolm päeva kõht lahti ja nüüd on olnud kaks päeva 38,2 palavik. ja kurdab nagu jalalabadel valu.jalgadel ta näitab tihti peale valu.et tahaks mingi teise arsti arvamust,aga mis peaksin tegema et Tartuse mingile lastearstile saada. kuulda.laps on siis 1,7 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearstilt saatekiri ja siis aeg kinni. Teine võimalus, kui ei kannata oodata, siis erakorralisse, seal saab kohe lastearsti vastuvõtule, vähemalt pärnus on nii. Mul endal ka väiksema lapsega jamad koguaeg, ikka võtan kohe saatekirja lastearstile, kõrvaarstile. Meil 1a9k poiss ja astmaatiline bronhiit, nüüd veel limakõrv ja suured adenoidid, niiet ka opi aeg haiglas kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]elan maal. olen 1,5 aasat käinud lapsega ikka perearstil, kuid viimasel ajal tundub mulle ühaenam et meie perearst ei ole sellel alal eriti pädev.tahtsin siis küsida et kui ma tahaks minna tartusse lastearsti juurde lapsega esimest korda, siis mis ma selleks tegema peaksin. kas valima lihtsalt ühe lastearsti välja ja panema aja tema juurde.lapsel juba paar nädalat mureks jalgevahe. algas see sellega et üks öö röökis mul kolm tundi ja hoiab jalgevahet kinni ja röögib aiaiai.käisin perearstil.käskis teha kummeli istevanne ja no-spad anda.tegime ka pissiroovi. põletikku polnud.iga nohu peale määrab ta AB kuuri.12.aprill on meil aeg adenoidi opile.kuigi röntgen näitas väikseid adenoide.nüüd jäi laps haigeks.oksendas üks öö.siis oli nüüd kolm päeva kõht lahti ja nüüd on olnud kaks päeva 38,2 palavik. ja kurdab nagu jalalabadel valu.jalgadel ta näitab tihti peale valu.et tahaks mingi teise arsti arvamust,aga mis peaksin tegema et Tartuse mingile lastearstile saada. kuulda.laps on siis 1,7 a. [/tsitaat]
minegi tartu lastehaigla erakorralisse. kurda mure ära ja saab südagi rahu. sealt saad jah erialaarstile kiiremini kui perearstilt saatekirjaga, kui peaks vajadus olema.

niimoodi lihtsalt rääkides on väga raske diagnoosi panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps lastearstile esimest korda.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.