Esileht Väikelaps lastearvuti?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: lastearvuti?

Postitas:

tere!
kas 4 aastasele oleks normaalne lastearvuti?
ja kellel on, kas on kasuks tulnud? ning milline on ja millist soovitate? olen kuulnud, et osad ei oska tähti õigesti hääldada aga milline siis oskab, kellel on? et kui on M siis ütleks M mitte emm.
kas see oleks norm:
http://www.jukukeskus.ee/e-pood/&m=&kat=kamp&toote_id=5477
või siis see:
http://www.jukukeskus.ee/e-pood/&m=&kat=kamp&toote_id=2424

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina luban oma 4-aastast koduarvuti taha ja kuskil 2,5-aastasest peale. alguses kasutas koos minuga, nüüd toimatab üksi. kiirvalikusse on pandud lasteka mudila koduleht ja seal siis toimetab. Mujal käia, vajutada ei tohi, saab kohe arvuti keelu(ja pole mujal käinud ka). kuskil 30 min päevas siis toimetab seal, vaatab jussi multikaid, õpib tähti, numbreid ja paneb puslesid jne. ei näe vajadust lastarvuti järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei soovitaks nii vanale lapsele enam seda titemänguasja. Osta selle raha eest talle mõni kasutatud odav \”päris\”läpakas. Arvuti ei ole alati kurjast. Paned alguses kohe reeglid paika kui kaua ja millistel lehtedel võib laps käia. Uskumatu kui paljud mängud internetis on tegelikult harivad ja õpetavad. Eriti kasulik on kui sa ise lapsega koos mängid ja seletad. Meie viiene poiss õpib BBC lehel hispaania keelt. Täiesti omaalgatuslikult, numbrid ja mõned kerged fraasid juba selged. Palju on näiteks numbritel põhinevaid eakohaseid mängusid jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vanemad ostsid lapsele tulevaseks sünnipäevaks juba ette ära:D Ja ta saab 2:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil kingiti, tüdruk sai 4a. Kuna ta ise väga tahtis, mõtlesin, et ok. sünnipäev oli 1 kuu tagasi, nüüd kogub kapi otsas tolmu. vahest mängib, vajutab suvaliselt nuppe. Probleem on nimelt selles, et selleks, et seda normaalselt ja asjalikult kasutada, peaks laps ise lugeda oskama, sest vähemalt meil arvuti ette ei loe, mida ta ekraanile kirjutab. mina miskipärast eeldasin, et arvuti räägib seda, mida tegema peab.

Samas laps toimetab vabalt päris arvutis, lastekas.ee. saab ülihästi hakkama, teab, kust laulud ja mängud tulevad, kust multikad….

nii, et tegelikult on ikka suht mõtetu asi küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kinkisin lapsele kui sai 4. Kodus eriti ei mängi aga pikematel autosõitudel alati kaasas. Autos heameelega mängib, kirjutab, õpib tähti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil kingiti, tüdruk sai 4a. Kuna ta ise väga tahtis, mõtlesin, et ok. sünnipäev oli 1 kuu tagasi, nüüd kogub kapi otsas tolmu. vahest mängib, vajutab suvaliselt nuppe. Probleem on nimelt selles, et selleks, et seda normaalselt ja asjalikult kasutada, peaks laps ise lugeda oskama, sest vähemalt meil arvuti ette ei loe, mida ta ekraanile kirjutab. mina miskipärast eeldasin, et arvuti räägib seda, mida tegema peab.

Samas laps toimetab vabalt päris arvutis, lastekas.ee. saab ülihästi hakkama, teab, kust laulud ja mängud tulevad, kust multikad….

nii, et tegelikult on ikka suht mõtetu asi küll.[/tsitaat]

No täpselt minu sõnad. Lapsele kingiti(onu) Jõuluks lastearvuti ning ta ei oska sellega mitte miskit teha , sest ei loe veel. Jussikas tegutseb päris hästi ning youtubes paneb ise multikaid (kui multikate lk ees).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ostaks ja olen kindel,et laps tüdineb ja jääb nurka seisma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul tekkib küsimus, kas te liiga vara ei lase oma lapsi arvuti taha tegutsema?
Varsti teemad püsti: \”laps ei taha midagi mängida, õues olla, tahab ainult arvutis olla jne jne…\”[/tsitaat]

saab ju reeglid paika panna, kui palju arvutis tohib olla. Minu laps näiteks alati küsib, kas tohib ja siis ka on 30 min. pole veel probleemi tekkinud. hetkel igal juhul valib õues oleku arvuti taga olemisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps lastearvuti?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.