Esileht Tasuta teated Laste küsimused

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Laste küsimused

Postitas:

Tere,
Ühe projekti raames oleks tore kui te küsiksite oma lastelt, mis küsimusi oleks neil tuntud inimestele. Ja siis võiksite need kirjutada vormis:
Küsimus ja seejarel lapse nimi ja vanus, kui ei soovi neid avalikustada siis voite ka jätta lihtsalt küsimused.
Näidis:
Mis on teie lemmiktoit? (Mari, 6a)

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte, et mul lastelt neid raske küsida oleks ja kirja panemine ei võta ka just tükki küljest. Aga väga viisakas oleks nii ennast kui projekti veidi lähemalt tutvustada.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse jaoks ei eksisteeri kuulsusi, on inimesed, kelle suhtes on neil huvi ja on inimesi, kelle suhtes neil huvi pole. Ja kuulsuse käest minu lapsed ilmselt küsiks, et kas su telekas multikaid ka näitab( kui peaksid külas olema). Väljas olles, “kuulsust ” kohatest küsiks laps minult, millal me koju läheme. Kuulsuselt tahaks ta ka samale küsimusele vastust. Kaua ma pean siin veel olema 🙂 Toiduteema pole kohe kindlasti lapse teema, kuna söömine on pigem kannatus kui midagi meeldivat, mida peaks veel uurima teiste käest, et mida nad söövad 🙂

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse jaoks ei eksisteeri kuulsusi, on inimesed, kelle suhtes on neil huvi ja on inimesi, kelle suhtes neil huvi pole. Ja kuulsuse käest minu lapsed ilmselt küsiks, et kas su telekas multikaid ka näitab( kui peaksid külas olema). Väljas olles, “kuulsust ” kohatest küsiks laps minult, millal me koju läheme. Kuulsuselt tahaks ta ka samale küsimusele vastust. Kaua ma pean siin veel olema ???? Toiduteema pole kohe kindlasti lapse teema, kuna söömine on pigem kannatus kui midagi meeldivat, mida peaks veel uurima teiste käest, et mida nad söövad ????

No ma ei tea. Minu neljane ja üheksane lapselaps teavad väga hästi, et nublu on kuulus, näiteks. Nende jaoks lausa superkuulus. Neljasel on veel mõningased artikuleerimisprobleemid, aga suutis mu ikka segadusse ajada telefonis, kui palus Nublu pilti. Peaaegu oleksin koera pildiga kohale läinud.

Ma pakun, et neljane küsiks temalt midagi umbes: millal sa meile tuled. Ja üheksane ilmselt kihistaks esmalt ja siis küsiks: mis koolis sa käid või et kas sa ujud ka vms.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas “projekti raames” ei peaks ka valim kuidagiviisi täpsemalt määratletud olema kui “küsisime netifoorumis”?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sina võiks oma töö päast natuke rohkem pingutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sina võiks oma töö päast natuke rohkem pingutada.

No ta pingutab ju, küsib siit ja sealt. Miks te peate ALATI urisema ja halvustama?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kas Kersti Kaljulaid teab, et ta on tegelikult mees” – (poiss, 5a)

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 20:20; 27.08 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kas Kersti Kaljulaid teab, et ta on tegelikult mees” – (poiss, 5a)

No proovi veel

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 10:53; 27.08 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võta siit samast teemade pealkirjad, mis algavad sõnaga Miks.
need on kõik laste tehtud teemad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 20:49; 28.08 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse jaoks ei eksisteeri kuulsusi, on inimesed, kelle suhtes on neil huvi ja on inimesi, kelle suhtes neil huvi pole. Ja kuulsuse käest minu lapsed ilmselt küsiks, et kas su telekas multikaid ka näitab( kui peaksid külas olema). Väljas olles, “kuulsust ” kohatest küsiks laps minult, millal me koju läheme. Kuulsuselt tahaks ta ka samale küsimusele vastust. Kaua ma pean siin veel olema ???? Toiduteema pole kohe kindlasti lapse teema, kuna söömine on pigem kannatus kui midagi meeldivat, mida peaks veel uurima teiste käest, et mida nad söövad ????

Jajah, kindlasti.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kas Kersti Kaljulaid teab, et ta on tegelikult mees” – (poiss, 5a)

No proovi veel

No tead, mina ei hakka sinu projekt jaoks küll rohkem enam midagi proovima. Kel janu, sel jalad. Mine homme mõnele mänguväljakule ja küsitle seal lapsi palju kulub.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 20:20; 27.08 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps küsib
https://foorum.perekool.ee/teema/anname-au-kampaania/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 20:49; 28.08 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulsuselt tahaks ta ka samale küsimusele vastust. Kaua ma pean siin veel olema ???? Toiduteema pole kohe kindlasti lapse teema, kuna söömine on pigem kannatus kui midagi meeldivat, mida peaks veel uurima teiste käest, et mida nad söövad ????

Jajah, kindlasti.

Lapsed ei ole ju kõik ühevanused. Mingi kolmeaastane võibki selline olla, kes kuulsusest aru ei saa, edasi saab, aga teda lihtsalt võibolla ei huvita suvalised täiskasvanute kuulsused, mõni üksik ehk välja arvatud, tema kuulsused on rohkem mingid Lotted ja muud multikakangelased vms. Juba koolilapsena on paljudel oma iidolid, kellelt nad tahaksid ehk igasugu asju küsida. Aga kui öelda niimoodi, et las suvaline laps küsib midagi suvaliselt kuulsuselt, siis ei pruugi küll midagi tarka vastuseks saada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kas Kersti Kaljulaid teab, et ta on tegelikult mees” – (poiss, 5a)

Oi, nii nunnu, väikene onu Heino kasvamas, kindlasti olete uhked.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Tasuta teated Laste küsimused