Esileht Pereelu ja suhted lastega manipuleeriv vanaema

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: lastega manipuleeriv vanaema

Postitas:
Kägu

Oskad sa arvata, miks ämm aborti soovitas? Ta ehk nägi et te suhe ei ole hea või pole raha? Minu ämm ka arvas, kui me teist last ootama jäime et see on loll otsus. Meil polnud raha. Takkajärgi ma arvaks ise ka kui mu oma laps sellisesse majanduslikku olukorda lapse saaks, et milleks praegu. Muidugi olin ma tollal pettunud et ta ei rõõmustanud vaid oli mures. Ja väljendas oma muret nii et pidas meid lolliks läinuks.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna tuleb elukoha vahetus siis ei saa üleöö kolida. Mis see lause tähendab?

Küllap ta mõtles koolivahetust vanimal lapsel. Ma loodan, et “kooli lõpetamise” all pidas ta silmas kevadel klassi lõpetamist, mitte et ta ootab keskkooli lõpetamiseni…?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kui su laps lõpetab kooli sel kevadel, siis selle ühe kuu pead lihtsalt ära taluma. Hoia end ämmast eemale, kui ta oma poja juurde tuleb, mine kas või koos lastega välja selleks ajaks. Ega see ämm iga päev ju platsis pole. Arusaadav, et kooli viimasel kuul ei taha kolimisprotsessiga lapse elu segi keerata.

Aga kui see kooli lõpetamine toimub järgmisel või ülejärgmisel aastal, siis hakka heaga kohe kolima. Kui ei taha koolist kaugele kolida viimasel kooliaastal, siis leia mingi koolilähedane üüripind. Mehe pinnalt ära kolides lahendad kohe ühe osa probleemist ehk et ämmaga sa enam kokku puutuma ei pea. Lapsed vanaemaga arvatavasti paratamatult puutuvad, aga võib arvata, et kui su mees on paras supinahk, siis ega ta ei viitsi neid väikelapsi ise ka väga enda juurde nõuda. Alguses veel, siis võtab neid ise ja tassib vanaema juurdegi, aga lõpuks kipuvad lapsed meelest ära minema. Eriti kui veel mingi uus naine mängu tuleb.

Üks asi veel. Teisi täiskasvanuid muuta pole võimalik. Nad muutuvad, kui ise tahavad, aga mitte sellepärast, et sina tahad. Kui tahad muutust, muuda ennast või käesolevat olukorda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On olemas ka haritud lolle inimesi, siin kohal ehe näide. Ehk pöördud ise pakutud saatesse oma hariduse probleemidega.

Mul ei ole probleeme ja seetõttu ei pea saatesse pöörduma. Kes teisele nime annab, see ise seda kannab. Tõstamaa vanasõna. Probleem on sinul mitte minul.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

On olemas ka haritud lolle inimesi, siin kohal ehe näide. Ehk pöördud ise pakutud saatesse oma hariduse probleemidega.

Mul ei ole probleeme ja seetõttu ei pea saatesse pöörduma. Kes teisele nime annab, see ise seda kannab. Tõstamaa vanasõna. Probleem on sinul mitte minul.

Jumal küll, kui fantastiline, et haritud inimesel on nii palju vaba aega, et istuda perekoolis ja lollidele nõu anda. Midagi targemat pole välja mõelnud oma haridusega?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jumal küll, kui fantastiline, et haritud inimesel on nii palju vaba aega, et istuda perekoolis ja lollidele nõu anda. Midagi targemat pole välja mõelnud oma haridusega?

Olen nimelt väikest viisi ka harrastuspsühholoog. Tänu Eesti Vabariigile olen saanud koolihariduse, tänu enda töökusele ja lahtisele mõistusele olen ka seni kenasti ära elanud. Ma tunnen, et ma pean omalt poolt maailmale midagi tagasi andma. Nagu tänutäheks. Üks võimalus on siin perekoolis inimestele hüva nõu anda! Seda ma ka teen.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kahjuks “hüva nõu” ei leidnud selle eneseupitamise ja teiste halvustamise kompoti seest üles… Psühholoogiast tead sa samapalju kui siga pühapäevasest päevast, kui selline teskt sinu meelest hüva nõu on.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kahjuks “hüva nõu” ei leidnud selle eneseupitamise ja teiste halvustamise kompoti seest üles…

Ma ei alahindaks Taavi Libe saadet. Ta on paljusid aidanud. Ta saaks seda vanaema külastada ja ilmselt peale vestlust kiusliku vanaemaga muudab viimane meelt ja sinu elu saab kergem olema.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen nimelt väikest viisi ka harrastuspsühholoog. Tänu Eesti Vabariigile olen saanud koolihariduse, tänu enda töökusele ja lahtisele mõistusele olen ka seni kenasti ära elanud. Ma tunnen, et ma pean omalt poolt maailmale midagi tagasi andma. Nagu tänutäheks. Üks võimalus on siin perekoolis inimestele hüva nõu anda! Seda ma ka teen.

Pidevalt oma haridust rõhutade kuskil perekooli foorumis, ei jäta sinust küll just eriti targa inimese muljelt. Pigem ahastuses inimene, kes oma haridusega midagi tarka peale hakata pole osanud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem ahastuses inimene, kes oma haridusega midagi tarka peale hakata pole osanud.

Mul ei olnud plaanis sellest röökida, aga nüüd ei jää mul muud midagi üle. Mind nimelt aitas Taavi Libe saade “Märgatud Eestis” jälle ree peale, seepärast ma seda soovitan. Haridusega kiitlemisest. Ma ei ole seda teinud omast arust, aga kui te just nii arvate…

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui vanaema pole viitsinud oma lastelastega tegeleda siis ma arvan,et lastel kaobki austus sellise vastu,Ja kui laps ei soovi suhelda vanaema ja vanaisaga siis keegi seda ei saa sundida.Las vanaema ja vanaisa teevad ise omale järeldused…miks lapselapsed suhelda ei taha.

+1
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Pereelu ja suhted lastega manipuleeriv vanaema