Esileht Hobinurk Lastega naised, palju ise reisite?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Lastega naised, palju ise reisite?

Postitas:

Meil peres 3 last. Korra aastas teeme 10p Vahemere-reisi. Muul ajal puhkame Eesti spades 1-2 ööd või tripime Helsingis.

Hirmsasti tahaks avastada eksootilisemaid sihtkohta, kuhu tervele perele pileteid osta ei jaksa. A la 1000.- per face. Lapsed on tublid ja asjalikud, reisirõõmust ilma jätta lapsi teeks neile haiget. Pole usaldusväärset hoidjatki, kes kooliajal 3 last hallata suudaks. See siis eeldaks, et mees jääb lastega koju…

Minna ise mõne reisigrupiga kaasa korra aastas, et maailma avastada, enne kui kondid haiged?

Kuidas teil see maailmaavastamisekihk rahuldatud saab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi, reisid reisisin enne lapsi ja praegu on ca 10a paus, kus ongi basseini ja allinclusive lebotamised väikelastele. Küll siis saab jälle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka 3 last, juba suuremad. Tööreisid on mind viinud väga erinevatesse – ka eksootilistesse – sihtkohtadesse, nii et maadeavastamise kihk on rahuldatud. Aga see teadmine vist sind ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka 3 last. Vanim neid õnneks juba 16 ja tema siis kantseldabki. Lisaks käib vanaema mõne korra vaatamas. Üle 10 päeva ei raatsi juba ise kodust eelma olla. Lapsed ei solvu, vaid teavad, et kui isa-ema on saanud puhata, on kõigil elu mõnusam. Eks siis koos läheme niisama vahemere vette mõnulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole reisigrupi reiside fänn. Mehega või sõbrannaga läheks küll, aga eriti pole võimalik. Ootame kuni suuremaks saavad, siis ehk lihtsam vanaema siia tuua lihtsat silma peale hoidma. Noorem alles 6. Ilmselt 4 aasta pärast, aga vb isegi varem, saaksime mehega koos ära minna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaks last, vanem 12, noorem 3. Olen käinud nii üksi kui sõbrannadega reisimas juba aastaid. Üksi käin teatud harrastusega seoses, igal aastal nädala. Sõbrannadega tavaliselt üks pikem nädalavahetus kuskil suuremas linnas ja siis veel nädalane mõne uue riigi avastamine rendiautoga. Mingeid leboreise pole kunagi armastanud, aga eks perega käies on neidki ette tulnud.

Mehega käime ka vahel kahekesi reisimas, aga ta reisib tööasjus nii palju, et ta pigem eelistab lastega kodus olla.

Enda tööreisid on ka muidugi, aga seal mingeid uusi sihtkohti väga pole, kõik juba käidud-nähtud.

Olen kõik reisid ise planeerinud, reisikorraldajaid ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kolisin sinna, kuhu hing kõige rohkem ihales ja elasin palju aastaid. Nüüd olen tagasi Eestis ja ei vajagi enam reisimist. Eestimaa on lihtsalt niivõrd ilus, et iga päev siin pinnal on justkui kingitus.
Aeg-ajalt käin üksi töö asjus reisidel või ühe-kahe-kolme lapsega. Aga mitte enam selleks, et ise nii väga tahaks, vaid laste rõõmuks. Noorim on 2. Kõik lapsed on saanud titest saadik kaasas käia. Vanem laps juba reisib omal käel aastas mõned korrad, tema on varsti 18.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt täiesti vabalt reisin. Igal aastal on reisid koos lastega ja reisid ilma lasteta. Õnneks on lapsed nüüd juba nii suured, et ka nendega reisid ei ole vaid basseini ääres lebotamised, vaid ka põnevad. Mingist lastele haiget tegemise jutust ma aru ei saa. Rahakott võimaldaks isegi kõik reisid koos lastega teha, aga lihtsalt meil on nii, et on suurte inimeste reisid ja laste reisid. Lapsed on sellest ka alati aru saanud ja mitte mingit probleemi ei ole olnud. Sama ka Eestisisese reisidega ja spadega- käime koos lastega ja samas käime ka ainult koos mehega, sõpradega või üldse kumbki eraldi. Elus on ju väga palju asju, mida lapsed võib-olla ka tahaks, aga ei saa lihtsalt ja mingit draamat sellest küll ei tule. Kui ise reisime, vaatavad lapsi vaheldumisi vanaemad. Pika reisi puhul. Nädalavahetuse saavad nad kenasti ka ise oldud, sest elame Tallinna kesklinnas, kus kõik käe ja jala juures ning mõlemad lapsed on nüüd juba 12.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed võivad paljugi tahta, see veel ei tähenda, et nad kõike saavad. Samuti peres kolm last. Iga aasta teeme ühe perereisi, mis siis on puhtalt lastele mõeldes orgunnitud + mingid väiksed tripid nt Helsingisse lõbustusparki või Jurmala veekeskusesse.

Samuti teeme iga aasta mehega kahekesi ühe reisi. Õnneks mõlema vanemad pensionil ja saavad meile kolida selleks ajaks. Kui väga väsimus peal, siis võtame omale vaba nädalavahetuse ja avastame Eestis ägedaid kohti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea on lugeda neid vastuseid siin. Mu ema süüdistab mind, et oma 3 last kaugele maale kaasa ei võta ja koos mehega läheme. Ometi ta teab kui haprasse seisu üleväsimusest 3 lapsega on kohati meie abielu sattunud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole seda suurt maadeavastamise kihku enam. Enne pere loomist ja laste saamist reisisin päris palju, elasin ka 2 aastat välisriikides. Kaugematest paikadest olen käinud Islandil, Uus-Meremaal, Austraalias jm.

Nüüd tundub kuhugi kaugemale reisimine pigem tüütu. Lastega teeme aeg-ajalt väikseid reise Eestis ja lähiriikides, korra oleme nö soojamaareisi ka teinud, Hispaanias olime nädala. Ise väga kuhugi ei kipu, pigem puhkakski nii, et Eestis paar-kolm päeva kuskil, mitte nii, et peaks lendama või pikemalt sõitma. Tahaks lihtsalt vahepeal kodust ära olla, aga seda saab väga hästi ka Eestis teha, nii et ei pea kuhugi kaugele sõitma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie reisime lastega ja lasteta. Lastega järk-järgult: koduvald, siis kodumaakond, seejärel Eesti, algklassilastega lähivälismaa. Ikka lähemalt kaugemale, lihtsamalt keerulisemale.
Abikaasaga kahekesi käime igal aastal mõnenädalasel reisil, aasta jooksul ka nädalavahetuse väljasõitudel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kogu aeg suur reisisell olnud. Lapsi nende esimestel aastatel kaugele ei vedanud, noorim oli 2, kui läksime Eestis suvel telkima palava ööga. Sealt edasi aina kaugemale ja kauemaks. Esimene lennureis oli 2 a tagasi, kui lapsed olid 5 ja 7, said väga hästi hakkama. Nüüdseks on juba mitu lendu seljataga. Viimasel lennul oli meiega kaasas tädi, kes lendas täiesti esimest korda ja suurem laps tundus täitsa kogenud lendaja olevat, võttis tädi oma hoole alla ja juhendas ning kamandas vägesid.

Ämmaga on kahjuks alati suur kaklemine nende reiside pärast. Kui tal esimest lendu ei õnnestunud ära hoida oma kohtuga ähvardades (ja tema pettumuseks ei olnudki vanaemal õigus keelata lastega riigist lahkumist), siis hakkas lastele rääkima, kui ohtlik on lennuk (veel ohtlikum kui buss, rong, laev) ja välismaa on paha-paha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega enne ei saanudki Türgist kaugemale kui laste isaga elasin.
Kui uue mehe leidsin alles siis läks reisimine lahti. Saan rahulikult 3 nädalat reisil olla, ex hoiab lapsi.
Aga see sind vist ei aita. Kas vanaemad ei saaks mitme peale ära hoida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Lastega naised, palju ise reisite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.