Esileht Hobinurk Lastega Pōhja-Itaaliasse

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Lastega Pōhja-Itaaliasse

Postitas:

Kas keegi on käinud vōi teab kedagi, kes on käinud seiklemas Pōhja-Itaalias? Ostsin perele (3 lapsega vanuses 1, 7 ja 8) Milanosse ja tagasi. Minek juunis, kokku 12 ööd. Plaan võtta lennujaamast rendiauto ja leida 2-3 puhkusekohta, kus oleks lastega mōnus olla ja teha siis erinevaid väljasōite. Silma on hakanud Garda järv, Rimini ja Lido di Jesolo, nendest kirjutatakse netiavarustes palju. Kas keegi oskab selle kandi kohta soovitusi jagada. Hotellidest eelistaks apartmente, sest viiekesi kitsukstes tavatubades pole just kōige mōnusam. Tänud juba ette:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis Como järv rohkem kui Grada. Kui peaksid otsustama Como kasuks, siis Bellagio, Menaggio ja Varenna on ilusad, kui ühes neist peatud, saad päeval teisi ka külastada.
Miks mitte Veneetsiat külastada? Kui otsustad minna, siis võta kohapealt Murano ja Burano ekskursoon.
Cinque Terre on ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 2 last, 5 ja 10 ja käisime suvel. Olime nädal aega ja rendiautoga. Esimese päeva veetsime Bergamos. (plaanisime küll kohe edasi põrutada, aga nii armas linnake oli. Kolasime vanalinnas (mäe otsas), botaanikaaias jm. Siis läksime Garda järve äärde, käisime lõbustuspargis. Siis Parma lähedalt üle mägede La Speziasse. Soovitan vähemalt mingi osa kiirteed vältida, vaid kurvilisi teid pidi mägesid ületada. Ajakulukas, aga lastele oli tohutu emotsioon (eriti kui pole enne mägesid näinud).
Ja siis rannikut mööda läksime üles (Cinque Terre jms). Pikemalt olime Genoa lähedal ja nautisime randu. Ja sisi kiirteed pidi tagasi Bergamosse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega mine Gardalandi, seal on 1 päev muretu.
Ööbimiseks soovitan vaadata pigem agriturismosid, palju ehedam kogemus kui kõledad apartmendid.
Riminit ei soovita, tegu on puhtalt ajaloota kuurortiga kus lisaks palju venelasi. Kui, siis Ravenna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie oleme mitu aastat käinud lastega nii – lennukiga bergamosse, sealt auto, siis lennasse, seal üks tore loomadega turismitalu jõe ääres (agriturismo. it), kaks-kolm ööd seal. siis edasi como järve äärde. ükskord läksime ka üle mäe – see oli kohutav – ilus võis olla küll ja oli ka, kui julgesin välja vaadata, aga mulle need käänulised teed ei sobi üldse. vercanas oleme rentinud apartmendi (booking.com) ja siis 10 päeva seal elanud, autoga ringi sõitnud, mägedes käinud, järvel laevaga sõitmas, loodusparkides, poest ostnud head sööki – mereande, värskeid juurikaid-puuvilju jmt, grillinud ja küpsetanud, niisama basseini ääres puhanud. igati väärt puhkused on olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan elada tingimata nelja- viietärni kämpingutes. Kämping kõlab eesti keeles ebamugavana, aga tegelikult on see minu meelest lastega parim koht, kus olla. Heades kämpingutes on korralikud majad, ise valid, kui suurt ja missugust tahad. Saad süüa teha, terrassil istuda jne. Aga territooriumil on lastel tohutult lõbus. Basseinid, veeliumäed, meelelahutusprobramm (näiteks meil oli vahupidu), poekesi ja kohvikuid jne.
Meie olime selles: http://www.ecvacanze.it/en/camping/family-park/altomincio-family-park

Lisaks eespool soovitatule tasuks minne veel ka mägedesse. Saab köisraudteega üles sõita ja vaateid nautida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ka neid kämpingumajasid. Hoopis teine tunne, kui kusagil hotellis olla, eriti, kui on lapsed. Meie meeldis Garda järv väga. Gardaland on super koht, kui on lapsed, samuti oli seal suur veekeskus, mis oli vabas õhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka just minemas Põhja-Itaaliasse, valisin ka kämpingute vahel. Olen varem ka nendes ööbinud ja väga mõnus on.
Garda järve ääres on firma Homair kämpingud, neil tundub päris palju lõbustusi kohapeal olevat, ise valisin Garda ääres selle mille link ülevalpool oli. Hiljem liigun mereäärde http://www.campingadriatico.net/. Kämpingute valikul sai otsustavaks ka voodipesu hinna sees, millegipärast paljud itaalia kämpingud pakuvad voodipesu raha eest või võtad enda omad kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 14:09; 24.05 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, et kuu palju sellises campingus majutumine maksab?
Ja kas siis olete seal yhes caampingus nadal aega ja sõidate ringi või erinevtaes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelpool olevatelt linkidelt saab ju hinda vaadata, kõik sõltub mis ajal seal viibida, kõrghooajal on hinnad kallimad. Mul oli keskmiselt 40 € öö.
Kaua ühes kohas olla (suvel tippajal nad alla nädala ei rendigi välja) sõltub reisist kui lastega lihtsalt vett ja sooja nautida sis saab ka ühes kohas olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 14:09; 24.05 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuidas puhkus läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis Como järv rohkem kui Grada. Kui peaksid otsustama Como kasuks, siis Bellagio, Menaggio ja Varenna on ilusad, kui ühes neist peatud, saad päeval teisi ka külastada.
Miks mitte Veneetsiat külastada? Kui otsustad minna, siis võta kohapealt Murano ja Burano ekskursoon.
Cinque Terre on ilus.

lisaks siia veel verona linna ja lastele väga meeldiks gardaland. gardalandis olime 12tundi, oleks veel olnud kui kinni poleks pandud. järgmisel suvel kohe kindlasti läheme kaheks päevaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Lastega Pōhja-Itaaliasse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.