Esileht Hobinurk Lastega reisile

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lastega reisile

Postitas:

Tere, palun jagage kogemusi, kes on on väikeste lastega soojamaareisil käinud. Mul on lapsed 4 ja 6 aastased. Olen kuulnud, et Tenerife on lastega koos reisides tore koht, aga kindlasti on neid kohti teisigi. Kes teab ja viitsib kaasa mõelda/rääkida, palun soovitage või laitke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime okt lõpus lastega Tenerifel. (2 ja 6a) Läksime turismifirma kaudu, meile sobis selline variant kõige paremini. Lendasime otse Tln-st ja lend oli päris pikk 6,5h, aga lapsed pidasid ilusti vastu. Mõlemad magasid lennukis ja ülejäänud aja kas vaatasid Ipadi, või joonistasid või mängisime kaasavõetud lauamänge. Ütleme nii, et pidevas tegevuses olime mehega mõlemad terve lennuaja. Ilmad olid väga soojad ja päikesepaistelised. Kuna see nädal möödus kiiresti, siis meie panustasime sel korral sellele, et lapsed saaksid palju basseinis sulistada, käisime ka ookeanis ujumas (vesi oli väga soe). Ühel päeval käisime veepargis, mis oli meile kõigile väga vahva kogemus ja mälestus ja eelviimasel päeval ka ahvipargis. Ajavahe oli 2 h, esimene päev oli natuke keeruline lastega, sest ajavahe andis tunda ja lapsed väsisid õhtuks ikka väga ära, eriti 2-ne. Meil oli hinna sees nii hommiku kui õhtusöök ja toidud olid meie arvates väga maitsvad. Meie jaoks oli vbl ainuke probleem laste söömine, kuna neile need toidud ei maitsenud, isegi jogurt oli teise maitsega, siis põhi toit oligi arbuus, puuviljad ja jäätis. Ei ütleks, et nad väga valivad on, pigem harjunud kodutoitudega. Eestist ostsin igaks juhuks kaasa müslit ja pulgajuustu ja need siis kulusid ära hommikuti. Kindlasti plaanime kunagi tagasi minna, sest sel korral jäi palju nägemata, aga nuhh..vähemalt said lapsed nautida täiel rinnal veemõnusid. Kindlasti soovitan minna!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanaarid on ok, eriti lastega minnes ja Tenerifet soovitatakse enim. Olen seal ise ka käinud, aga see oli rohkem kui 20 aastat tagasi, nii et mälestused pole ehk kõige värskemad.

Oma lapsega olen käinud põhiliselt Aasias. Kui soovid kultuuriliselt ka rohkem kogeda, siis soovitaks pigem sinna. 4-aastasega juba kannatab minna küll. Oleme käinud nii Tais, Filipiinidel, Malaisias ja Balil. Igal pool leiad lastele tegevust, endale ehk meeldis enim Malaisia ja Bali. Oli kuidagi mõnus, rahulik ja ei olnud seal neid käsi-pikalt-ees jootraha ootajaid.

Aasias on lapsed väga armastatud, ükskõik, mis kohta sa ka ei valiks.

Väga hea on lastega ka AÜEs, aga hinnatase on seal kõrgem. Samas on väga turvaline, kõik on puhas ja korras, lastele ka tegevust jagub. Veepargid on väga lahedad ning kõrbesafari pane ka kindlasti nimekirja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Lastega reisile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.