Esileht Väikelaps LASTEHOID

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: LASTEHOID

Postitas:
Kägu

Tere,

Selline küsimus emadele, kelle laps käib kuskil hoius. Mida teeksid Sina kui avastaksid(ükskõik kuidas), et teie last tiritakse käest, viiakse nutma teise tuppa, tutistatakse ja saab söögilauas vastunäppe kui ilusti ise ei söö? Vanuses 1,5-3a.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksin endast väljas ja läheks kohe direktori jutule. Kui võimalik, vahetaks rühma. Sellist kasvatajat ma ei usaldaks enam. Kindlasti ma ´vestleks´ ka selle kasvatajaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arutaksin õpetajatega. Vastu näppe löömine, tutistamine või käest tirimine on ilmselgelt füüsiline vägivald ja mitte kuidagi aktsepteeritav. Teise tuppa nutma viimise kohta päriksin aru, et mis kasvatuslikud põhimõtted sel on või kas on tegemist hoopis rahunemisvõimaluse andmisega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei ole võimalik, kuid närveldavaid ja ükskõikseid emasid kohtab kaubanduses usinasti.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahetaks hoidu, sest juhatajaga rääkimine tundub mõttetu selles olukorras, sest hoiud on piisavalt väikesed, et enamasti on juhatajad teadlikud sellistest lapsehoidjatest ja kuna on suur töötajate puudus siis nad lihtsalt vaatavad sellele läbi sõrmede.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustaksin info tõelevastavuse kontrollimisest. Kui on tõsi, siis muidugi oma last sinna ei jätaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtaks lapse sealt hoiust ära ja teeks politseisse avalduse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeks nagu eelmine. Esmalt muidugi üritaks veenduda, et jutt peab paika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Selline küsimus emadele, kelle laps käib kuskil hoius. Mida teeksid Sina kui avastaksid(ükskõik kuidas), et teie last tiritakse käest, viiakse nutma teise tuppa, tutistatakse ja saab söögilauas vastunäppe kui ilusti ise ei söö? Vanuses 1,5-3a.

Teeks Perekooli teema. Muuks ma suuteline pole.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ise juhtusid nägema, siis tee suu lahti ja koheselt tegele asjaga. Teine vanem juhtus nägema, siis ka koheselt pöörduge Koos õpetaja või juhataja/direktori poole.

Tutistamine on minu jaoks out, teise tuppa rahunema viimine on ka kodus kasutusel ja sealjuures jonnijurakat(2a) käest talutades ma ka ilmselt tirin teda. Aga jah oleneb olukorrast, eks. Meie oma vajab kriiskamiseks ja jonnituurideks publikut ja kogu asi saab kiire lõpu, kui ta teise tuppa röökima saadetakse.  Söögilauas kehtib meil ka range kord kodus ja igasugune toiduga sodimine ja lollitamine lõppeb lauast lahkumisega ja järgmise söögikorra ootamisega… ei, laps ei ole liiga väike, et lauakombeid õppida.

Oleme küll üsna ranget joont järgiv pere aga kedagi ei klohmita ega tutistata. Kui lasteasutusest tuleks ebamäärast tagasisidet, siis ma tegeleks kohe uurimisega ja otse õpetajaga suhtleks, sest silmast silma suhtlus annaks ka inimesele signaali, et kavatsen meeled erksad hoida.

Lastehoidude juhatajatega on nii ja naa. Mõnel mitu filiaali ja juhataja  pole samas majaski. Kui sa igapäevaselt otsekontaktis ei tööta, keegi ei nurise ja negatiivset tagasisidet ei anna, siis ega sa ikka ei tea küll, et keegi on kaabakas. “Vagas vesi, sügab põhi ja hulk halbu üllatusi” on endalgi töös ette juhtunud ja ometi valitakse kaastöötajaid väga pädevate asjapulkade poolt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahetaksin rühma või lasteaeda, kui mulle ei sobi, et õpetajad nii mu lapsele või teistele lastele teevad. Punkt. Rääkimine õpetajaga on mõttetu, kui tal juba selline harjumus sees on. Ja edasine oleneb, kui hea inimene ma olen. Kas lasta asjal jääda, et õpetajal töökoht alles jääks või panna suure kella külge, kuni selline inimene seal ei tööta (ja läheb otsib omale järgmise koha, kus samamoodi edasi jätkata). Suht haige, kuidas õpetajad ikka nii väikeseid vahendeid valimata allutavad, peaasi, et saaks oma tahtmise järgi käituma.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps LASTEHOID