Esileht Väikelaps Lastehoid.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Lastehoid.

Postitas:
Kägu

Tere.

Sooviksin kogemusi arvamusi Tallinna lastehoidudest.

Kui hoidu saame koha,kas siis see koht on pikemaks ajaks.

Pole varem hoidudes kogemust olnud. Lasteaiakohta pakkukist ka ei ole hetkel tehtud. Laps 2, 6 aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle, mida sa hoiult ootad. Kui need mõtted on paigas, siis hakka vaatama, milline hoid sinu soovidega kõige enam sobituda võiks.

Kui laps on 2,6 siis ilmselt soovitaks hoidu, kus ka teised lapsed on natuke vanemad, kui 1,5 ja kus pakutakse mitmekülgset tegevust. Lasteaia kohapakkumise võite ka sügisel/talvel ootamatult saada, kui kuskil piiripealne olete.

Meie alustasime, kui laps oli 1,8. Minu jaoks üks oluline koht oli, et lapsi poleks palju aga samas töötajaid igapäevaselt piisavalt. 10 last (1,5- 2a) ja kaks täiskasvanut tundus vahel ikka vähe küll.

Inimestevaheline klapp on, nagu ta on. Mulle meeldinud hoidja ei pruukinud mu lapsele meeldida ja vastupidi 🙂  Lasteaeda saime koha, kui laps sai 3a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoiud on erakätes ja igaüks on veidi erinev. Pead konkreetsest hoiust siis täpselt lepingu tingimused üle lugema. Tavapärane on, et saab koha üles öelda 1-2 kuud etteteatamisega, aga mõni asutus võib ka terveks õppeaastaks teha lepingu. Tuttavad, kelle lapsed on hoidudes käinud, on üldiselt kõik rahul olnud oma erinevates hoidudes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad tööle siis võta see hoiukoht mille leiad ja saad! Tallinnas on ka erahoidudes järjekorrad ja aiakohti pakutakse vaid väljavalitutele. Täiesti nutma ajab, minu laps läheb teist aastat erahoidu. Sõime järjekorras on sünnist alates ja sellel aastal ei liikunud nagu üldse edasi järjekorras.

Olen hoiuga rahul aga rahaliselt on see julm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul käis vanem laps Tallinnas lastehoius alates 1.5. Olime väga rahul. Last ei saanud õhtuti koju, talle nii väga meeldis seal.

Koha saime peale 2 kuud ootamist, õnneks alustasin otsimist varakult.

Meeldis, et grupid olid väiksed, peaaegu ei olnud üldse haiged sel perioodil.

Rahaliselt muidugi väljaminek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Lastehoid.