Esileht Väikelaps Lastehoid Kristiines või kesklinnas

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lastehoid Kristiines või kesklinnas

Postitas:

Tere

Soovitage palun lastehoidu või eralasteaeda, kus teie lapsed käinud on.
Oluline oleks, et:
1. Lapsed saaksid õues käia oma mänguväljakul (ei peaks kuhugi kaugele jalutama, mis võib ohtlik olla päris pisikestega)
2. Kasvatajad on kõik toredad ja julgustavad lapsi ning pigem kiidavad kui laidavad
3.Eraldi magamistuba/toad
4.Toit tervislik ja maitsev

Laps on 2 praegu. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha Miikaeli Kolleegiumi lasteaia lastehoid Mudila, Uus tn 32.

Meie lapse jaoks oli see esimene lasteaiakogemus üldse ja esimesest päevast peale jäi ilma nututa. Laps on seal tänaseks mitu aastat käinud (nüüd juba lasteaia osas) ja üldse pole selle aja jooksul näinud ei riidlevaid või väsinud õpetajaid, nutvaid lapsi ega ka pahuraid lapsevanemaid. Kõik on väga toredad. Lastehoiu ruumid on väga lapsesõbralikud, pigem on selline tunne, et lapsed on kodus kui kusagil asutuses.

Ainus miinus, et õueala on väike ja vahel ikkagi käiakse väljas ka (mis küll minu jaoks ei ole miinus, sest minnakse 3 õpetajat + u 10 last), aga kõige noorem rühm pigem siiski mängib oma õues. Seal on 2 liivakasti, 2 liumäge ja mängumaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Kukupai lastehoidu Kristiines. Asub Välja 16 eramajas. Neil on mõnus kinnine hoov, kus lapsed saavad kiikuda, liivakastis mängida jne.
Kasvatajad on väga toredad ja mina pole seal näinud, et mõni laps ei tahaks hoidu jääda. Kõik on heal meelel hoidjate sülle läinud. Enda laps ei tahtnud koju tulla, sest tal oli nii tore koguaeg 😀
Magavad eraldi ruumis nendes sahtelvoodites või ma ei tea, kuidas neid nimetatakse. Päris pisikestele olid vist võrekad ka.
Toit paistis maitsev olevat ja ka tervislik. Minu laps sõi kõike hea meelega. Kohapeal teevad kasvatajad/juhataja süüa.
Lastega meisterdatakse ja tehakse palju selliseid asju, mida lasteaedadeski.
Tallinna linn ja vallad hüvitavad mingi osa erahoius/aias käimise maksumusest. Tallinnas on kuni 150€. Ma ei tea, palju mujal on. Ilmselt Sa oled kursis ka sellega juba ☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Lastehoid Kristiines või kesklinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.