Esileht Väikelaps Lastehoid Vääna-Jõesuus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lastehoid Vääna-Jõesuus

Postitas:

Tere! Oleksin väga tänatud kui täidaksite minu lühiankeedi, kus püüan välja selgitada, kas Harku vallas Vääna-Jõesuus oleks korralik lastehoid vajalik? Suured tänud vastajatele.
http://www.surveymonkey.com/s/LL8P5DM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Mina hakkasin täima kuid jäin pidama küsimuse juures, kus tuleb 5 palli süsteemis vastata. Puudub selgitus kas 1 on kõige madalam ja 5 kõige kõrgem (numbrite suuruse järgi) või 1 on kõige prioriteetsem ja 5 kõige vähem prioriteetsem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 00:54; 30.01 01:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See küsimustik on ikkagi üldse veider, ei jää hea mulje. Pole läbi mõeldud.
*Küsimus raha kohta – millisest ajaperioodist me räägime mille eest selline tasu maksta? Kas täiskohaga koha eest? Või kui ma vajaks üldse mõned päevad nädalas (nagu oli eelmine küsimus), siis on minujaoks vastuvõetav tasu kui 100% koormuse eest on ntx 150 eur kuid oma paari päeva eest ma seda ei maksaks vaid proportsionaalselt ikka. Ehk siis kas ma summa panemisel lähtun sellest, mis koormusega ma soovin last panna või üldisest põhimõttest palju võiks olla 100% koormuse tasu omaosalus?
*Aastaarv – küsimus on püstitatud aastal 2012 ja küsimustikus on sees küsimus, mis ajast vajate kohta ja esimene valik on 2011. aasta, mis on juba läbi?

Lisaks palud sisestada oma meiliaadress kuid ilus oleks kui sinna esimese tutvustava jutu alla oleksid ka oma nime pannud ja/või kontakti. Mina näiteks ei tahagi panna oma kontakti kui ma ei tea, kellele ma seda jagan täpsemalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 00:54; 30.01 01:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Olen teema algataja.
Küsimus raha kohta- sinna tulebki panna see summa,mis sa oled üldse nõus päevahoiu eest tasuma. Ise sa ju tead kui mitmeks päevaks soovid last tuua ja mis summa selle eest oleksid nõus maksma.
Aastaarv- kuna olen varemgi seda küsitlust läbi viinud aastal 2011, siis jäi kogemata kahe silma vahele see aasta 2011 eemaldada. Vabandan
Meili aadresse küsin ka seetõttu, et inimesed ei täidaks seda ankeeti niisama nalja viluks ja mõni inimene kohe lausa mitu korda, vaid oleks mingigi märk et inimene tõesti hoolib ja on huvitatud. Üldiselt olen ka hiljem saatnud meili vastanutele tagasisideks. Facebookis Harku valla lehel on ka ankeet üles pandud ja seal näha,kes see infot
uurib.

5 palli süsteemis vastamine- Ise oma äranägemise järgi vastad, kas sinu jaoks on 5 või 1 prioriteet, sel pole vahet. Küll ma ise aru saan lõpuks, mis sinu jaoks oluline.

Loodan, et nüüd kõigele oma küsimustele vastused saanud ja ei teki takistusi küsimustiku täitmiseks. Oluline on lõpptulemus. Tervitustega,Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga oleks vaja hoidu Vääna-Jõesuuse. Olen isegi selle tegemise peale mõelnud, aga majanduslikult on see väga mõttetu , tundus mulle peale vähest arvutamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsitluse täitjaid hetkel veel vähe. See on ammu teada tõde,et rikkaks selle äriga ei saa.Mina pigem loon sellega endale töökohta,kus on tingimused veidi paremad kui riigiasutuses. Olen eelnevalt 5 aastat riigiasutuses pedagoogina töötanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis Mari, edu Sulle raskes ettevõtmises. Õpetajana aga riivavad minu silma korduvad kirjavead. Kui ise ei oska, siis lase oma kirjatükk enne postitamist teadjamatel üle vaadata, muidu ei jäta see kuigi usaldusväärset muljet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Lastehoid Vääna-Jõesuus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.