Esileht Veebikonstaabel Lastekaitse

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lastekaitse

Postitas:

Viitan ühele teemale, mis käib siin foorumis ja nagu sealt aru saab on sellised veelgi:
http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=9257669

Kas on võimalik perekooli moderaatorite abiga tuvastada see isik ja lasta seda elamist kontrollida lastekaitse poolt?
Antud hetkel tundub, et tegu on inimesega kes ei saa endaga hakkama ja laps selle läbi kannatab.
KOV ei minda abi paluma kuna see \”tüütas\” ära ja hetkel tundub, et kuna ahi katki siis jääbki see laps varsti külma kätte, samuti ei pruugi söögilaud piisav olla väikelapsele..

Ausalt kurb on lugeda..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 18:52; 06.08 19:49; 10.08 18:56; 22.09 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin just sedasama juttu siia postitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki hangiksite endale päris oma elukese, mis? Ei ole vajadust ju ema Teresat mängima hakata, kui on kurb, sis tuleb kurvastada! Kogemuste põhjal julgen väita, et need kõige suuremad pealekaevajad ei ole teps mite ise ideaalselt oma elus toime suutnud tulla.

Igas külas on sotsiaaltöötaja, mis te tegelikult ka arvate, et abivajavad pered on kahe silma vahele jäetud? See, mida inimene anonüümses foorumis suust välja ajab, ei ole alati 100% tõde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Äkki hangiksite endale päris oma elukese, mis? Ei ole vajadust ju ema Teresat mängima hakata, kui on kurb, sis tuleb kurvastada! Kogemuste põhjal julgen väita, et need kõige suuremad pealekaevajad ei ole teps mite ise ideaalselt oma elus toime suutnud tulla.

Igas külas on sotsiaaltöötaja, mis te tegelikult ka arvate, et abivajavad pered on kahe silma vahele jäetud? See, mida inimene anonüümses foorumis suust välja ajab, ei ole alati 100% tõde. [/tsitaat]
Jah aga kui on tõde?
Nendes teemades on selgelt aru saada, et inimene ei saa endaga hakkama, parem käigu kontroll ära ja kui nad ütlevad, et kõik korras siis on ju ok?

Mis seal karta ja kui need teemad pole tõesed millegipärast, siis on selle teemaalgataja kupli all midagi väga valesti ikka, et oma aega nõnda sisustab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 18:52; 06.08 19:49; 10.08 18:56; 22.09 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täiesti nõus selle väitega, et sotsiaaltöötajad väikestes kohtades on üldjuhul abivajavatest perekondadest teadlikud. Kui inimene on juba mingeid sots.-rahasid käinud taotlemas, siis nende mitteandmiseks pidid olema konkreetsed põhjused. Samas see ei tähenda, et sellel perel silma peal ei hoita. Kolleegidega arutasime ka seda teemat, kuid jõudsime järeldusele, et puudub seaduslik alus postitaja isiku tuvastamisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemadest saab edukalt välja lugeda, et tegu on Tallinna inimesega, vaevalt sots osakond siin käib kõiki kontrollimas.

Aga kui ei saa, siis ei saa, loodame lapsele parimat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 18:52; 06.08 19:49; 10.08 18:56; 22.09 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]bluebyrd22 kirjutas:[/small]
[tsitaat]T2nap2eval on sotsiaalabi yks m6ttetumaid asju siin riigis.Mis kasu sellest lastekaitsest on,kui abi asemel tehakse emast t2ielik saamatus ja lapsed pannakse kuskile lastekodusse mis niigi t2is juba.
Ei taha need aidata vanureidki,lastest r22kimata.Mis siis on nii raske aidata perel soetada boiler?Muudkui n2idatakse n2puga ja n22gutatakse,aga siis kui leidubki inimene,kes otsustab aidata,n2idatakse temale ka n2puga.Aga kui endal abi vaja,siis peavad k6ik kohe appi t6ttama.Lausa kurb lugeda,kui isekad v6ivad inimesed olla ja siis s6imavad neid kes aidata tahavad.
Mul pole ka dushi ega boileritki,sooja vett tegin pliidil,aga t2nu pottsepa praagile t66le,lagunes see ka 2ra ja nyyd teen sooja vett kiirkeetjaga,sest vannituba alles ehitusel.Aga viimane asi mida ma n2ha tahan on mingisuguseid sotse kes tulevad 6petama kuidas ma peaks hakkama saama.
Mul emale tehti Kredexi abiga sellised mugavused sisse et anna abi.Ja mis kasu sellest on,nyyd siis elab oma mugavustes yksinda( perekondlikel p6hjustel ei ole ma suhelnud temaga juba yle 4 aasta),aga mina olen rahul sellega mis mul on,yritan v6imaluse piires ehitada aga kuna korraga pole v6imalik,siis teengi kasv6i seinhaaval remonti.
V2ga palju abi olen saanud netilehelt http://www.Spunk.ee,kus inimesed saavad asju 2ra anda,olen isegi andnud asju 2ra ja yritanud aidata neid kes abiu vajavad.Teine koht on ju Soov.ee kus saab ka odavalt asju.
Kuskohas see pere t2psemalt elab?2kki saaks kuidagi aidata?
Mul mees oskab ehitada,v6ibolla saab ka ahju korda,sest ega need sotsid ei tule sul ometi ahju ehitama ju ega boilerit lakke kruttima.
Minu hot on bluebyrd22@hot.ee ja msn on snowcat21@hotmail.com.[/tsitaat]
Sa vist pole tutvunud selle isiku eelnevate postitustega.

Tegu on inimesega kes käib aeg-ajalt halamas kuidas kõik on valesti, vaja seda ja teist ning kui hakatakse abi pakkuma, siis plärtsub vastu sellele.

Boileri teemast sai lugeda, kuidas tal on ainult üks pott majapidamises ja tal on seal koguaeg söök ja seetõttu ei saa seda kasutada veekeetmiseks – andke andeks absurdne.

Ta saaks edukalt abi sots. osakonnast(abi ka ahju paranduseks), aga kuna keeldub mingit üksikema oma korterist välja kirjutama, siis seda abi ta ei saa.

Ehk kokkuvõtlikult on tal võimalusi küll, aga ta lihtsalt vingub ja viriseb ja laps selle läbi kannatab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 18:52; 06.08 19:49; 10.08 18:56; 22.09 19:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Veebikonstaabel Lastekaitse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.