Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lastekirjanik Tiina Kilkson tembutab taas!

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Lastekirjanik Tiina Kilkson tembutab taas!

Postitas:
Kägu

Müüb oma aktifotosid 10 euro eest. Hoidke nüüd oma meestel silm peal!

Aga tegelikult. Kummaline paisab ta esiti küll, kuid samas päris julge ja vahva tädi.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Noo vot, nii tundmatu nimi ja arvatakse, et on tuntud. Ebaõnnestunud reklaam,

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul pole küll mingit tungi talle reklaami teha. Kes teab, see teab. Huvitav ju ikka vaadata-kuulata, kes meie ümber elavad.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://m.kroonika.delfi.ee/picture.php?url=https%3A%2F%2Fg.delfi.ee%2Fimages%2Fpix%2F800x533%2FKVzpzFAhlcE%2F7f57c5d52c114babee-87123561.jpg&article_url=https%3A%2F%2Fm.kroonika.delfi.ee%2Farticle.php%3Fid%3D87121445
Ma käin palju ujumas ja jõusaalis ja olen heas vormis. Prink keha lubab selliseid fotosid teha – tsitaat kroonikast.

Eeem – prink keha??? Ma näen lodevat ja vormist väljas keha sellel fotol.

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://m.kroonika.delfi.ee/picture.php?url=https%3A%2F%2Fg.delfi.ee%2Fimages%2Fpix%2F800x533%2FKVzpzFAhlcE%2F7f57c5d52c114babee-87123561.jpg&article_url=https%3A%2F%2Fm.kroonika.delfi.ee%2Farticle.php%3Fid%3D87121445

Ma käin palju ujumas ja jõusaalis ja olen heas vormis. Prink keha luban selliseid fotosid teha – tsitaat kroonikast.

Eeem – prink keha??? Ma näen lodevat ja vormist väljas keha sellel fotol.

No tegu on ju ilmselgelt vähe lihtsama inimesega. Milleks ilkuda?

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjanik ei saa olla peast lihtne. Ja kui Kroonika võtab vaevaks avaldada, siis võib ka perekoolis kommenteerida.

P.S. Arvasin enne piltide avamist tõesti, et heas vormis.

+2
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas antud tädi polnud mitte Roaldi saates- Tutvumine. Kes saadet vaatas, teeb enda järeldused.
Ausaltöeldes mind lausa pahandab, et sellised pildid ajakirjanduse poolt on avaldatud. See on ikka väga ebaeetiline. Nõme!!!!

+31
0
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

Kirjanik saab eraelus olla peast lihtne, pikuti, põigiti & kasvõi päris kapsas. Vt Juhan Liiv.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjanik ei saa olla peast lihtne. Ja kui Kroonika võtab vaevaks avaldada, siis võib ka perekoolis kommenteerida.

Miks ei saa? Paljud autistid on ju head joonistajad, matemaatikud vmt oma eriala tugevad tegijad. Ma ei tea, kas ta just tugev kirjanik on, aga see, et inimesel on ühest kohast mingi puudujääk, ei ole näitaja, et ta mõne teise asjaga arvestatavalt hakkama ei saaks.

Paljud kunsti- ja loomeinimesed on ju veidrikud.

+18
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palja peega mustikavarte ja sipelgate peal, uuh!

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga tegelikult. Kummaline paisab ta esiti küll, kuid samas päris julge ja vahva tädi.

Mu mehel läheb pigem seksiisu ära, kui seda pilti näeb.

+11
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ei saa? Paljud autistid on ju head joonistajad, matemaatikud vmt oma eriala tugevad tegijad. Ma ei tea, kas ta just tugev kirjanik on, aga see, et inimesel on ühest kohast mingi puudujääk, ei ole näitaja, et ta mõne teise asjaga arvestatavalt hakkama ei saaks.

Justnimelt! Et ta on teistmoodi, seda näitab ju nii tema käitumine kui ka see, et ta osaleb Puuetega Inimeste Koja üritustel. Jh, olen ka puudega ja mõnel üritusel olengi temaga kohtunud. Tegelikult on ta väga andekas ja kui õnnestub temaga jutule saada, siis ta on tore ja lahke inimene. Eks meil kõigil ju tegelikult on omad “kiiksud” ja me kõik oleme omamoodi. Mõni lihtsalt rohkem kui teine…

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjanik saab eraelus olla peast lihtne, pikuti, põigiti & kasvõi päris kapsas. Vt Juhan Liiv.

Sa võrdled Juhan Liivi ja Tiina Kilksoni?
Üks sarnasust neil tõesti on – mõlemad kasutasid loomingus eesti keelt.

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui võtta kirjutamine kõige laiemas võtmes, siis tõepoolest, ta oskab veidi lapsikutel teemadel ja lapselikult sõnu kokku panna, aga sisu ta luua ei oska.
Kahju teisest kohe…

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõme mõnitada teist inimest, tema keha.
Kroonikast väga ebaeetiline.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No vähemalt pole nii hull nagu … londiste varastaks salaja laualt suhkrutükke või seljankat lurpides nibud ära nühiks. Inimene nagu inimene ikka.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõme mõnitada teist inimest, tema keha.

Kroonikast väga ebaeetiline.

Täiskasvanud naine võttis endal riided seljast ja poseeris vabatahtlikult Kroonikas.

Minu jaoks pole asi tema kehas või alasti piltides. Mind häirib kogu asja juures sõna lastekirjanik.

+13
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palja peega mustikavarte ja sipelgate peal, uuh!

No täpselt mutt persitab keset metsa nigu miska, ei karda ei okast, sipelgat ega muid üraskeid.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiskasvanud naine võttis endal riided seljast ja poseeris vabatahtlikult Kroonikas.

Minu jaoks pole asi tema kehas või alasti piltides. Mind häirib kogu asja juures sõna lastekirjanik.

Jah, lihtsameelne täiskasvanud naine võttis riided seljast ja poseeris vabatahtlikult. Ja Kroonika kasutas tema lihtsameelsust ära. Ja see ei ole ilus tegu! See on umbes sama nagu Oksmaaga kunagi, kes tehti ka teatud inimeste poolt laadatolaks ja kelle pealt teeniti.

Ei saa aru ka sinu korduvast pahandamisest teemal lastekirjanik. Mitte keegi ei olegi ju väitnud, et tegemist on tippkirjanikuga ega ole võrrelnud teda professionaalses mõttes Juhan Liiviga. Nyah ju ei võrrelnud sisulises plaanis Juhan Liivi ja seda lastekirjanikku. Pigem üldises – et loomeinimesed võivadki veidrikud olla. Ja siinkohal ei mängi rolli, kas jutt käib tipptegijatest või tavalisetest tegijatest. Las see naine teeb nagu oskab. Koole läbinud, ja kraade saanud, on ta rohkem kui paljud meist siin.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu mehel läheb pigem seksiisu ära, kui seda pilti näeb.

Näitasid mehele pilti, et tema eest räägid?

+6
-4
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lastekirjanik Tiina Kilkson tembutab taas!