Esileht Beebi ja mitmikud lastelaulude cd-d

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: lastelaulude cd-d

Postitas:

Tekkis soov osta lapsele kuulamiseks paar lastelaulude plaati, kuid valik üsna kirju ja kõiki poes ükshaaval kuulata ei jõua. Milliseid plaate olete oma lastele ostnud ja kas neile meeldib neid kuulata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile meeldivad väga ühed vanemad Musamari plaadid – Laulurong ja Lauluratas (nt Säästumarketis müügil, ca 3 eur) Seal peal palju hästi tuntud lastelaule, mis mu äsja kolmeseks saanud tüdrukul on vist kõik suure kuulamisega selgeks saanud. Põhiliselt oleme kuulanud neid autosõitudel ja seda juba alates lapse ca 5-kuuseks saamisest. Kohe algusest peale meeldis talle väga neid kuulata ja kuna ma ise olen talle ka sünnist saati palju laulnud, siis arvan, et suurest just tänu muusikale hakkas ta väga varakult rääkima ja siis ka laulma ja on üldse üks erakordselt taibukas laps. Nii et kindlasti soovitan lapsele plaate mängida ja muidugi talle ka ise laulda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil klassika – Entel Tenteli cd. Neid laule oskan vähemalt ise kaasa laulda, kuna lapsepõlves kuulasin ise neid vinüülikalt. Uumad laulud on nii võõrad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kunagi tuttav rääkis millegist sellisest, et lapse oma nimega laulud. Päris vahva idee, aga hind pole vahva, 25euri plaat. Siis kui ta rääkis sellest oli mul beebi pisi, aga nüüd täitsa mõtlen, et oleks vb kift. http://www.nimelaul.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on plaat nimega Youtube:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie suur lemmik on ka lapse oma nimega plaat. Aga Entel Tentel meeldib ka 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelaulu plaadi saime Cherry pakkumisega poole soodsamalt, see oli küll hea ost!

Muidu on üks lemmikuid Ehala lastelaulude plaat \”Head lapsed, need kasvavad lauluga\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muki on koerake.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud lastelaulude cd-d

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.