Esileht Pereelu ja suhted lastele alkot

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: lastele alkot

Postitas:

kui vanale tüdrukule te jaanipidustustel pudeli siidrit annaksite? emana või isana siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]2 silmarõõmu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui vanale tüdrukule te jaanipidustustel pudeli siidrit annaksite? emana või isana siis.[/tsitaat]Isana ei anna ma oma lastele mitte iial ühtegi alkoholi. Ja mu lapsed on tugevalt üle 20.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.06 09:14; 25.06 09:32; 25.06 12:39; 25.06 13:15; 25.06 13:52; 25.06 14:12; 25.06 14:40; 25.06 15:26; 25.06 18:19; 25.06 18:38; 25.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul poeg 17 – tema ei ole küsinud, mina ei ole pakkunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas oleks õige käituda, kui 13a tüdrukule annabki alkot ema. mulle ei mahu see lihtsalt pähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

18 võibolla? Kui laps ise soovi avaldab. Olen mõelnud, et 16 võiks saada soovi korral ka näiteks vana-aasta õhtul klaasikese sampust.
Enamus minu tuttavate lapsi vähemalt vanemate ja nende tuttavate seltskonnas piirduvadki pudeli õlle või siidriga või ei joo üldse alkoholi, seda siis 18+ vanuses.
Kui vanemad on siiani pidusid veiniga pidanud või sauna juurde õlut võtnud ja pole laste täiskasvanuks saamiseni karsklasteks hakanud, siis oleks imelik täisealisele lapsele öelda, et sina saad ainult morssi või limonaadi, samal ajal kui külalistelt küsid, kas nad veini sooviksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]2 silmarõõmu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuidas oleks õige käituda, kui 13a tüdrukule annabki alkot ema. mulle ei mahu see lihtsalt pähe.[/tsitaat]Tuleb käituda nagu kuriteo toime pannud isikuga, teha politseile avaldus. Selline asi on seadusega karistatav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.06 09:14; 25.06 09:32; 25.06 12:39; 25.06 13:15; 25.06 13:52; 25.06 14:12; 25.06 14:40; 25.06 15:26; 25.06 18:19; 25.06 18:38; 25.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ema või isa ei anna, siis saab ta seda kuskuilt mujalt, kui tahab. ta ei pruugigi ju jaanipäeva vanematega veeta.
mu tuttava 14a laps lasi osta mingil täiskasvanul poest siidrit. ta ostiski.
ema sai teada ja oli pahane, et miks sa nii teed. kui tahad maitsta või tarvitada, küsi minu käest. ma ise annan sulle kodus siidrit.
ema loogika järgi-parem joogu kodus, ema silma all, kui mujal, külapeal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 09:58; 25.06 15:13; 25.06 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siidri või üldse alkohili pakkumist alaealistele ei poolda.

Teemast välja, mulle tundub teemaalgataja inimesena, kes end teiste asjadesse topib. On lihtsalt oma varasemate postitustega silma jäänud 🙂 Ebameeldiv tegelane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui ema või isa ei anna, siis saab ta seda kuskuilt mujalt, kui tahab. ta ei pruugigi ju jaanipäeva vanematega veeta.
mu tuttava 14a laps lasi osta mingil täiskasvanul poest siidrit. ta ostiski.
ema sai teada ja oli pahane, et miks sa nii teed. kui tahad maitsta või tarvitada, küsi minu käest. ma ise annan sulle kodus siidrit.
ema loogika järgi-parem joogu kodus, ema silma all, kui mujal, külapeal. [/tsitaat]Vanemate ülesanne on see, et laps ei tahaks alkoholi. Kui laps seda tahab, siis on tehtud viga. Ja seda viga ei paranda uue vea tegemine.

Isegi kui kellegi laps on viimane joodikukalts, siis peaks tal olema oma vanemate vastu nii palju austust säilinud, et nende ees säilitab ta kaine pea ja selge mõistuse. See on inimväärikuse küsimus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.06 09:14; 25.06 09:32; 25.06 12:39; 25.06 13:15; 25.06 13:52; 25.06 14:12; 25.06 14:40; 25.06 15:26; 25.06 18:19; 25.06 18:38; 25.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg (14-aastane) küsis, et kas ma sebiks talle ühe siidri Jaanilaupäevaks. Mõtlesin ja mõtlesin ja otsustasin, et seekord mitte, et kui tahab, siis orgunnigu ise. Jaanilaupäeval jõid poistega igaüks ühe 0,5l siidri ja oligi kõik. Minuarust polnud midagi hullu.
Osad vanemad ikka vist üldse ei kujuta ette, mis väljaspool kodu TEGELIKULT toimub. Minu lapse klassis oli näiteks põsktubakaga probleeme juba mõned aastad tagasi ja tänaseks tarvitavad 3 poissi seda igapäevaselt. Osad näiteks suitsetavad regulaarselt jne jne. Arvan, et päris mitmed on ka narkot/alkot proovinud ja no süütust siidrist pole mõtet rääkidagi. Eliitkoolis on karm elu.
Mina püüan ikka mõista seda noorte uudishimu, kuna alustasin ise pidutsemistega üsnagi varakult, mis ei tähenda, et olen tänaseks päevaks paadialune. Oman perekonda, hea töökohta, eri- ja kõrgharidust, materiaalselt iseseisev. Minuga võrreldes on poeg siiani olnud nagu küllatükk ja see üks siider ei tee temast veel pätti ega kaabakat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa täpsemalt silmas pead? Kas olukorda, kus nii vanal lapsel lubatakse seda kohe päriselt ja arvestatavates kogustes juua või seda, et laps tohtis vanema klaasist imeväikse lonksu maitsta? Esimene variant minu silmis taunimisväärne, teine mitte.

Mind ajab igatahes muigama see jutt, et vanemate ülesanne on kindlustada, et põhikooli (ja isegi keskkooli) lõpuklasside vanuses lapsed alkoholi vastu absoluutselt mingit huvi ei tunneks :). Just selles vanuses hakkabki see huvi tekkima ja igal juhul on etem, et seda rahuldataks väga kontrollitud olukorras oma vanemate juuresolekul. Päriselt nüüd, kas tõesti keegi siinsetest foorumlastest arvab, et väga valdav enamik noori ei hakka selles vanuses katsetama?

Paar aastat tagi tuli see teema jutuks seltskonnas, kus koos väga erineva vanuse,
päritolu ja taustaga inimesed ning absoluutselt kõik neist kinnitasid, et sellel ajal on pea kõik nende klassikaaslasi ja sõpru vähem või rohkem alko vastu huvi hakandud tundma. Ning kõige valutumalt on see aeg möödunud neil, kellele kodus isikliku eeskuju läbi oli juba varem pilt kultuuresest ja mõõdukast alkoholitarbimisest ning enamik neist oli ka väga vähe vahel kodus seda kraami kodus maitsta saanud.

0-tolerantsiga peredest pärit rahva seiklusi meentuavad aga kõik siiani õudusega.

Ma ei propageeri kindlasti alkoholi kuritarvitamist ja ideaalis ei pakuks ma seda ka oma lastele enne nende täisikka jõudmist, aga ma tõesti ei ole piisavalt naiivne arvamaks, et nad 18. sünnipäevani täiesti karskelt läbi võiks ajada ning ma tõesti ei soovi, et nad katsetaksid salaja kohtades ja kogustega, kus ja millel võivad olla saatuslikud tagajärjed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.06 13:07; 27.06 14:47; 27.06 15:15; 27.06 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida sa täpsemalt silmas pead? Kas olukorda, kus nii vanal lapsel lubatakse seda kohe päriselt ja arvestatavates kogustes juua või seda, et laps tohtis vanema klaasist imeväikse lonksu maitsta? Esimene variant minu silmis taunimisväärne, teine mitte.

Mind ajab igatahes muigama see jutt, et vanemate ülesanne on kindlustada, et põhikooli (ja isegi keskkooli) lõpuklasside vanuses lapsed alkoholi vastu absoluutselt mingit huvi ei tunneks :). Just selles vanuses hakkabki see huvi tekkima ja igal juhul on etem, et seda rahuldataks väga kontrollitud olukorras oma vanemate juuresolekul. Päriselt nüüd, kas tõesti keegi siinsetest foorumlastest arvab, et väga valdav enamik noori ei hakka selles vanuses katsetama?

Paar aastat tagi tuli see teema jutuks seltskonnas, kus koos väga erineva vanuse,
päritolu ja taustaga inimesed ning absoluutselt kõik neist kinnitasid, et sellel ajal on pea kõik nende klassikaaslasi ja sõpru vähem või rohkem alko vastu huvi hakandud tundma. Ning kõige valutumalt on see aeg möödunud neil, kellele kodus isikliku eeskuju läbi oli juba varem pilt kultuuresest ja mõõdukast alkoholitarbimisest ning enamik neist oli ka väga vähe vahel kodus seda kraami kodus maitsta saanud.

0-tolerantsiga peredest pärit rahva seiklusi meentuavad aga kõik siiani õudusega.

Ma ei propageeri kindlasti alkoholi kuritarvitamist ja ideaalis ei pakuks ma seda ka oma lastele enne nende täisikka jõudmist, aga ma tõesti ei ole piisavalt naiivne arvamaks, et nad 18. sünnipäevani täiesti karskelt läbi võiks ajada ning ma tõesti ei soovi, et nad katsetaksid salaja kohtades ja kogustega, kus ja millel võivad olla saatuslikud tagajärjed.

[/tsitaat]Sinu loogika järgi pole siis midagi taunimisväärset ka selles kui vanemad kõhvikese hashi lastele pakuvad, et nende huvi \”kontrollitud oludes\” rahuldada? Äkki ka pisukene kokaiinitriip ja hebo laks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.06 09:14; 25.06 09:32; 25.06 12:39; 25.06 13:15; 25.06 13:52; 25.06 14:12; 25.06 14:40; 25.06 15:26; 25.06 18:19; 25.06 18:38; 25.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei ole keegi nii naiivne ega arva justkui alkoholi hakatakse tarbima ja roovima alates 18 a.Siiski ei pea vanem kuidagi tarbimist soodustama, veel vähem alaealisele alkoholi kodus pakkuma. Paraku näitab kodus pakkumine vanema soosivat suhtumist alaealise tarbimisse. Kuigi ma tean, et väljaspool kodu võib juhtuda mida iganes, ei hakka mina küll kodus lastele alkoholi pakkuma. Naiivne on arvata, et kui laps kodus proovib, siis väljaspool ei proovi, sest huvi sai ju kontrollitult rahuldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Vanemate ülesanne on see, et laps ei tahaks alkoholi. Kui laps seda tahab, siis on tehtud viga. Ja seda viga ei paranda uue vea tegemine.

Isegi kui kellegi laps on viimane joodikukalts, siis peaks tal olema oma vanemate vastu nii palju austust säilinud, et nende ees säilitab ta kaine pea ja selge mõistuse. See on inimväärikuse küsimus. [/tsitaat]

Kas sa ise oled täis karskalne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa ise oled täis karskalne?[/tsitaat]Ei ole, kuid lastega koos piirdun alati põgusa tervisenapsiga. Vanemad peavad olema oma lastele eeskujuks ja mitte mõtlema vabandusi oma laiskusele ja lodevusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.06 09:14; 25.06 09:32; 25.06 12:39; 25.06 13:15; 25.06 13:52; 25.06 14:12; 25.06 14:40; 25.06 15:26; 25.06 18:19; 25.06 18:38; 25.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Vanemate ülesanne on see, et laps ei tahaks alkoholi. Kui laps seda tahab, siis on tehtud viga. Ja seda viga ei paranda uue vea tegemine.

Isegi kui kellegi laps on viimane joodikukalts, siis peaks tal olema oma vanemate vastu nii palju austust säilinud, et nende ees säilitab ta kaine pea ja selge mõistuse. See on inimväärikuse küsimus. [/tsitaat]

Küll üks inimene võib ikka loll olla

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 14:11; 25.06 14:42; 25.06 14:44; 25.06 17:43; 25.06 18:31; 25.06 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Küll üks inimene võib ikka loll olla[/tsitaat]Vastavalt foorumi reeglitele on vestluskaaslaste halvustamine ja sõimamine keelatud. Annan sellest postitusest ka moderaatorile teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.06 09:14; 25.06 09:32; 25.06 12:39; 25.06 13:15; 25.06 13:52; 25.06 14:12; 25.06 14:40; 25.06 15:26; 25.06 18:19; 25.06 18:38; 25.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Küll üks inimene võib ikka loll olla[/tsitaat]

Loll, et peab tähtsaks seda, et laps peaks alati vanematega pidutsedes säilitama kaine pea ja selge mõistuse? Minu meelest ei hiilga see, kes seab selle kahtluse alla.

Ma olen kahjuks näinud koos pidutsevaid (täiskasvanuid) lapsi ja vanemaid, jommis peaga targutsi, riide jne. Jäkkk. Ma pole täiskarsklane, aga lastega seltskonnas olles ei võta ma end kunagi jommi. Minu jaoks elementaarne. Sama loodan ma ka väga oma laste poolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 14:33; 26.06 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loll, et peab tähtsaks seda, et laps peaks alati vanematega pidutsedes säilitama kaine pea ja selge mõistuse? Minu meelest ei hiilga see, kes seab selle kahtluse alla.

Ma olen kahjuks näinud koos pidutsevaid (täiskasvanuid) lapsi ja vanemaid, jommis peaga targutsi, riide jne. Jäkkk. Ma pole täiskarsklane, aga lastega seltskonnas olles ei võta ma end kunagi jommi. Minu jaoks elementaarne. Sama loodan ma ka väga oma laste poolt. [/tsitaat]Isegi Arvo Kukumägi ütles, et tema ema teda oma eluajal purjus peaga ei näinud. Nii palju austust oli, et joomase peaga ema silma alla töllerdama ei läinud ja kui külla läks, siis suutis ennast kokku võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.06 09:14; 25.06 09:32; 25.06 12:39; 25.06 13:15; 25.06 13:52; 25.06 14:12; 25.06 14:40; 25.06 15:26; 25.06 18:19; 25.06 18:38; 25.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loll, et peab tähtsaks seda, et laps peaks alati vanematega pidutsedes säilitama kaine pea ja selge mõistuse? Minu meelest ei hiilga see, kes seab selle kahtluse alla.

Ma olen kahjuks näinud koos pidutsevaid (täiskasvanuid) lapsi ja vanemaid, jommis peaga targutsi, riide jne. Jäkkk. Ma pole täiskarsklane, aga lastega seltskonnas olles ei võta ma end kunagi jommi. Minu jaoks elementaarne. Sama loodan ma ka väga oma laste poolt. [/tsitaat]

Loll sellepärast, et arvab, et tal on võime laste eest alkoholi varjata. Arvab, et ta teab seda õiget viisi kuidas laps ei hakkagi jooma.
Tõesti loll inimene vaid mõtleb, et kuna tema meelest on ta lapsi õigesti kasvatnud, siis jooma nad ei hakkagi.
Küll ikka on raske, kui terve elu roosad prillid ninal istuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 14:11; 25.06 14:42; 25.06 14:44; 25.06 17:43; 25.06 18:31; 25.06 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Vastavalt foorumi reeglitele on vestluskaaslaste halvustamine ja sõimamine keelatud. Annan sellest postitusest ka moderaatorile teada. [/tsitaat]

Mine kaeba jah ära.
Kuigi minu arvamus nii lollist inimesest siis ka ei muutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 14:11; 25.06 14:42; 25.06 14:44; 25.06 17:43; 25.06 18:31; 25.06 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu vanaema andis suviti mulle ja mu väiksemale õele õhtuti väiksest viinapitsist magusat koduveini. Selline paar väikest lonksukest. Hea uni tuli.
Rootsis siiani on üks külmetusvastane ravim lastele kuumaks aetud punane vein. Olin Göteburgis jubedalt kord 12-aastaselt külma saanud ja see ravim tegi terveks.
Samas mu üks tuttav kõrgel kohal pedagoog andis oma juba 16-17-aastasele pojale viina peolauas. Seda ma tauniks.
Leian, et väike kogus lahjat alkoholi keskkooli lapsele ei tee midagi tegelikult. Pigem võtab selle põnevuse asjalt ära ning siis ei tikuta kuskile nurga taha mingit jama arututes kogustes jooma.
Oma lapsele siidrit enne 17a ei pakuks tegelikult. Minule aga see 4-ndast eluaastast suviti saadud igaõhtused paar lonksu pole midagi teinud peale hea une.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loomulikult ei ole keegi nii naiivne ega arva justkui alkoholi hakatakse tarbima ja roovima alates 18 a.Siiski ei pea vanem kuidagi tarbimist soodustama, veel vähem alaealisele alkoholi kodus pakkuma. Paraku näitab kodus pakkumine vanema soosivat suhtumist alaealise tarbimisse. Kuigi ma tean, et väljaspool kodu võib juhtuda mida iganes, ei hakka mina küll kodus lastele alkoholi pakkuma. Naiivne on arvata, et kui laps kodus proovib, siis väljaspool ei proovi, sest huvi sai ju kontrollitult rahuldatud.[/tsitaat]
vanemad arvavad nii: lapsel on huvi alko vastu. ma pole nii naiivne et arvaks, et laps tahab seda maiste pärast proovida. ma oma elukogemuses arvan, et ta tahab seda proovida seepärast et mis tunde see tekitab.
vanem loodab et kui ta annab lapsele seda proovida oma silma all, siis laps rohkem ei tahagi proovida.
nii on nii mitme otsaga asi.
kui vanem ei anna, siis leiab ta ikka kuskil võimaluse proovida purjus olemist. vanem annab alkot oma käest, aga kas see väistab soovi olla purjus veel teiste, oma sõpradega koos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 09:58; 25.06 15:13; 25.06 15:24;
To report this post you need to login first.

13 on vara.

Oma tüdrukule pakkusime 17a toidu kõrvale klaasi veini – mõnikord tahtis, mõnikord mitte (nagu minagi :)). Kui tal sama vana sõbranna külas oli, siis ei pakkunud kummalegi. Kui sõbranna oli koos vanematega, küsisime vanematelt, kas võib pakkuda ja kui lubati, siis alles lapselt, kas tahab.

Poiss hakkas 16a ise küsima, kas võib ka jalka juurde õlle võtta vms. Isa ei lubanud. 17a lubas oma klaasist lonksu. 18a võis terve õlle võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teil on nii kuulekad lapsed. ma tõesti imestan. minu ema ei lubanud ja ega mul poleks mõttesegi tulnud tema käest küsida. mul poleks see mõttesegi tulnud, ma ju tundsin oma ema. ometi ei takistanud see mul minna u 15-16 aastselt sõbranna poole eksmiks õppima ja end koos koduveinist nii täis juua et oksendasime.
jubedad lapsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 09:58; 25.06 15:13; 25.06 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loll sellepärast, et arvab, et tal on võime laste eest alkoholi varjata. Arvab, et ta teab seda õiget viisi kuidas laps ei hakkagi jooma.
Tõesti loll inimene vaid mõtleb, et kuna tema meelest on ta lapsi õigesti kasvatnud, siis jooma nad ei hakkagi.
Küll ikka on raske, kui terve elu roosad prillid ninal istuvad.
[/tsitaat]Ma küsisin konkreetse küsimuse: kas sina pakud oma lapsele narkootikume ka maitsta? Kui sa seda ei tee, kas siis sellepärast, et arvad et seeläbi suudad narkootikume laste eest varjata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.06 09:14; 25.06 09:32; 25.06 12:39; 25.06 13:15; 25.06 13:52; 25.06 14:12; 25.06 14:40; 25.06 15:26; 25.06 18:19; 25.06 18:38; 25.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ma küsisin konkreetse küsimuse: kas sina pakud oma lapsele narkootikume ka maitsta? Kui sa seda ei tee, kas siis sellepärast, et arvad et seeläbi suudad narkootikume laste eest varjata?[/tsitaat]

Nonii, suutsid veelkord tõestada oma lollust.
Narkootikumid on keelatud kaup. Nii et peab ikka inimesel aju otsas olema, et nii rumalat asja üldse küsida!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 14:11; 25.06 14:42; 25.06 14:44; 25.06 17:43; 25.06 18:31; 25.06 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nonii, suutsid veelkord tõestada oma lollust.
Narkootikumid on keelatud kaup. Nii et peab ikka inimesel aju otsas olema, et nii rumalat asja üldse küsida!
[/tsitaat]Kuna nad on keelatud, siis sinu lapsed neist mingil juhul ei huvitu??? Kellel meist roosad prillid ees on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.06 09:14; 25.06 09:32; 25.06 12:39; 25.06 13:15; 25.06 13:52; 25.06 14:12; 25.06 14:40; 25.06 15:26; 25.06 18:19; 25.06 18:38; 25.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kuna nad on keelatud, siis sinu lapsed neist mingil juhul ei huvitu??? Kellel meist roosad prillid ees on?[/tsitaat]

No sinul ju ikka. Arvad, et oma kasvatusega ei hakka su lapsed ka jooma.
Me peaks seda sinu käest ju ka küsima, et kust võtad, et sinu lapsed narkotsi ei proovi. Sest kasvatad neid õigesti? Lubage naerda.
Küll nähtud lapsi kes kasvanud väga ranges peres, või samasuguse vanema käe läbi nagu sina ja tegelikkus on see, et üks või mitu lastest on narkarid ja joodikud.
Sa lõpeta ise sellise tabu jagamine siin foorumis, nagu sinu kindel arvamus ka tegelikkuses vee peale jääks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.06 14:11; 25.06 14:42; 25.06 14:44; 25.06 17:43; 25.06 18:31; 25.06 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No sinul ju ikka. Arvad, et oma kasvatusega ei hakka su lapsed ka jooma.
Me peaks seda sinu käest ju ka küsima, et kust võtad, et sinu lapsed narkotsi ei proovi. Sest kasvatad neid õigesti? Lubage naerda.
Küll nähtud lapsi kes kasvanud väga ranges peres, või samasuguse vanema käe läbi nagu sina ja tegelikkus on see, et üks või mitu lastest on narkarid ja joodikud.
Sa lõpeta ise sellise tabu jagamine siin foorumis, nagu sinu kindel arvamus ka tegelikkuses vee peale jääks[/tsitaat]Ei teeks paha teha omale selgeks sõna \”tabu\” tähendus.

Võtan omale nüüd vabaduse sulle rohkem mitte vastata, sest olen oma arvamuse sinust välja kujundanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 25.06 09:14; 25.06 09:32; 25.06 12:39; 25.06 13:15; 25.06 13:52; 25.06 14:12; 25.06 14:40; 25.06 15:26; 25.06 18:19; 25.06 18:38; 25.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted lastele alkot

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.