Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lasteraha Rootsis

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Lasteraha Rootsis

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab öelda täpset summat ,kui lapsed on vanuses 1a,5a ja 11a.Oleksin väga tänulik.Otsisin ise aga see lehekülg ,kus summad on ei avane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Lasteraha Rootsis

Kas tõesti ei ela kedagi Rootsis?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina leian, et alutada tuleks ikka tööportaalist, töö otsimisega, mitte tegeleda teise riigi sotsiaalsüsteemi kaardistamisega.

toetuse suurus on 1050 sek

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töö ja elukoht on olemas,kolimine toimub kuu aja pärast.Ei kaardista ma siin midagi.Ei ole vaja kohe õiendama hakata…tüüpilised eestlased ikka.Kurb.
Ja kui juba summa välja toodi ,siis küsiks ,et mis summa see 1050 seki on?üks laps,mitu last?Tean ,et Rootsis on ka suurepere toetus.Ma ei tea lihtsalt summasid ja pole kuskilt küsida ka aga no siin on ju inimesed nii /abivalmid/.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1050 3 lapse kohta on ikka armetult vähe ju…vähem kui Eestis.

0
0
Please wait...

Postitas:
zensus

Ma soovitaks ikka Försäkringskassan lehelt vaadata:
http://www.forsakringskassan.se/privatpers/foralder/barnet_fott/barnbidrag/!ut/p/b1/04_Sj9CPykssy0xPLMnMz0vMAfGjzOItjAx8nZwMHQ0sgg0sDDwtPSxd3SyN3APNzYAKIoEKDHAARwN8-s38YfrxKCBgf7h-FFgJPhegmeFoZmjgaegRYhjo5xTk4m2KoQDFEscAI30_j_zcVP2C3NAIg8yAdADIuUYT/dl4/d5/L2dJQSEvUUt3QS80SmtFL1o2XzgyME1CQjFBMDhTMDgwSTlIOUVGOTJHNkkx/

1050 sek on ühe lapse lapsetoetus.
Alates kahest lapsest lisandub lisasumma (tabelis kolmas tulp).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Töö ja elukoht on olemas,kolimine toimub kuu aja pärast.Ei kaardista ma siin midagi.Ei ole vaja kohe õiendama hakata…tüüpilised eestlased ikka.Kurb.
Ja kui juba summa välja toodi ,siis küsiks ,et mis summa see 1050 seki on?üks laps,mitu last?Tean ,et Rootsis on ka suurepere toetus.Ma ei tea lihtsalt summasid ja pole kuskilt küsida ka aga no siin on ju inimesed nii /abivalmid/.[/tsitaat]

Tead, ära parasta. Ole õnnelik selle üle, mis sulle arukat siin räägitakse. Kõik muu las lihtsalt olla, pole mõtet takka parastada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tänan Zensus!
Viimasele -oled kade ,et õiendad v?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

sorry aga kui sul töö ja elukoht olemas Rootsis siis on vist iseenesest möistetav, et pöördud kohaliku (Rootsi) kindlustuameti poole mitte ei otsi siit pyhatöde 🙂 Muide asjaajamine vöib vötta aega isegi kuni 6 kuud nii et varu aga kannatust ja aega, kohe need toetused sulle sylle kyll ei saja nagu taevamanna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen sellest kõigest teadlik…kas see foorum siin mitte pole selleks ,et k ü s i d a????Aga ei kohe karatakse ninna.Lihtsalt hämmastav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänan Zensus!
Viimasele -oled kade ,et õiendad v?[/tsitaat]

Mul ei ole ühtki põhjust kade olla. Ma lihtsalt ei saa aru, miks on vaja foorumlasi parastada. Saad head tagasisidet – ole õnnelik ja kui ei saa, mis siis ikka, pole vaja hakata takka parastama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lasteraha Rootsis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.