Esileht Väikelaps Lasteratas on nii raske väntamisega (Merida Leon)

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lasteratas on nii raske väntamisega (Merida Leon)

Postitas:

Ratas on tutikas Merida Leon. Kas see peabki nii raske väntamisega olema? Mul on laps 2,5-aastane, kel vaim on valmis rattaga sõitma, aga vändata kuidagi ei jõua. Kas saab seda kusagil rattapoes ehk regullida? Kui ei, siis peab vist maha müüma ja midagi muud ostma.
Milline ratas on kerge lapsele vändata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel oli Trek, ja see oli samuti 2,5a liiga raske vändata. Ostsin hoopis jooksuratta, sellega õppis tasakaalu hoidma, ning 3a2k sõitis sellesama raske väntamisega rattal juba metsa all krossi ilma abiratasteta.

Teistest kergem tundus Mõmmi ratas, kuid ma ei tea, kas sellist praegu enam on poodides, vaatasin seda aastaid tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult annab seda reguleerida küll. Kõik oleneb sellest kuidas ja kui tugevalt on kett pandud. Kui kett on ikka ülipingule tõmmatud, siis ongi väga raske vändata. Ilmselgelt oleks odavam kasvõi uus kett osta ja lasta see lõdvemini panna, see peaks asja oluliselt kergemaks tegema. Uuri kindlasti asjatundjatelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli sama mure selle rattaga, vanemale poisile sellega sõitmine ei istunud, ei jaksanud vändata ja nii see ratas seisis. Nüüd teine laps istus kevadel 4-aastaselt selle peale ja sõitis palju ning pikki maid ja jaksas vändata küll. Aga tasub minna rattapoodi ja uurida, kas ehk tõesti annab miskit teha või lasta lapsel mõne aja pärast uuesti proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime ka eelmine kevadel pojale /tola ajal 2,5.a.) Merida ratta ja samuti ei saanud väntamisega hakkama. Müüsin maha. Läksime poodi ja panime Shwinn Tigeri selga ja väntas kohe ilusti. Seega, soovitaks hoopis seda ratast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et laps lihtsalt ei jaksa veel. mul üks laps jaksas 2a kohe Schwinn Tiger 12\” rattaga sõita, aga teine mitte. temale panin abikate alla toed ja käis ligi kuu aega kuiva trenni tegemas, tagaratas õhus, enne kui jaksas ratta liikuma saada. soovitan algatajal ka seda varianti kasutada, kevadeni veel aega on ja laps jõuab rattasõidu ära õppida. 2,5a on ikka väga väike alles ja talle tuleb aega anda, rattasõit on ikka nii uus asi tema ja ta lihaste jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka selles vanuses laps ei jaksanud, mõni kuu hiljem sõitis nagu vana mees.meil classic miki ratas.:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontrolli alustuseks, kas rehvid on täis. See on kõige levinum \”raske on\” põhjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Lasteratas on nii raske väntamisega (Merida Leon)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.