Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lasteriiete hinnad

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Lasteriiete hinnad

Postitas:
Kägu

Sirvisin ajakirja ja silma jäi reklaam Monamie.ee lasterõivaste kauplusest. Toksisin kodulehe arvutisse… ja mis ma näen, Monnalisa kleit 67 e. kampsun 50 e. Jope 124 e. jne.

Ma ei suuda uskuda, et keegi ostab lapsele nii kalleid rõivaid. Või ostetakse?

Tänapäeval rahvas reisib palju, interneti teel võimalik tellida jne. Mõtlengi, et mismoodi kalli rõivaäri pidamine ära tasub!

Ei ole konkurent… raha oskan küll lugeda, sellest ka teemaalgatus, ei suuda uskuda, et keegi soetab sellise hinnaga rõivaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Lasteriiete hinnad

Monnalisa kleit 67 eurot on odav selle brändi kohta.

Minu laps on aastaid Monnalisa riideid kandnud aga viimasel ajal ei osta enam eriti, kvaliteet on alla käinud, nt. litrikesed tulevad väga kergelt ära, kaunistused osadel asjadel ebakvaliteetsed jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

ikka ostetakse ja veel kallimaidki asju. muidugi ei lähe sinna ostlema emme, kes saab kuus miinimum emapalka. riided on ilusad ja ainulaadsed. ostaks isegi, aga rahakott ei kannata selliseid hindu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

vabandust aga, väikesed tüdrukud ei tohi näha välja nagu keskealise nilbiku märjad unenäod Lolitast, kuid just selline mulje jäi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need on isegi odavad.

Mina tellisin hiljuti lapsele 185 ¤ maksva Burberry sviitri ja 230 ¤ Polo by Ralph Lauren mantli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hihhii, oleks mul nii palju raha, siis ma ei viitsiks ise küll perekoolis käia, teeksin midagi kasulikumat. Aga perekoolis käimiseks palkaksin sekretäri 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei kujuta ette, et mulle ükski tavaline laste riideese nii jubedalt meeldiks, et selle eest 67 eurot või veel rohkem välja käia. Ma ei räägi siin jopedest, kombedest või saabastest, mis meie kliimas peavad korralikud olema ega ka spetsiaalsetest peotantsukleitidest vmt. Mõtlen siiski tavalisi igapäevaseid kleite, pükse ja pluuse, kampsuneid. Kuigi meie perel rahalist kitsikust ei ole, siis minu meelest on selliste summade välja käimine riiete eest, mida laps maksimalselt paar aastat kanda saab, lihtsalt raiskamine. Ega ausalt öeldes ei osta endalegi – vabalt saab ka odavamalt sarnase tulemuse kätte. Muidugi tore on, et keegi ka nende brändide loojatele hea äraelamise tagab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vabandust aga, väikesed tüdrukud ei tohi näha välja nagu keskealise nilbiku märjad unenäod Lolitast, kuid just selline mulje jäi.[/tsitaat]

Mh? Lapsed ei tohigi siis ilusti riides käia?
Pane siis enda omadele mummudega sipukad jalga. Neid müüakse üsna suuri numbreid ka.
Laps jääb ikka lapseks, aga tüdrukutele ikka meeldib, kui neil on ilusad riided. Kui rahaliselt võimalik, siis võib ju osta küll.
Aga nende kaunistuste eest sellist raha maksta on üsna imelik. Tavaline kvaliteetne puuvillane pluus, millele on mingi aplikatsioon peale lastud. Firmamärk maskab, aga mitte see riie ise.
Ma saan aru, kui mingid eriliselt töödeldud kangad nt õueriided. Nende eest olen nõus maksma, aga mitte mingi haneaplikatsiooni ja paari pitsiriba eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]hihhii, oleks mul nii palju raha, siis ma ei viitsiks ise küll perekoolis käia, teeksin midagi kasulikumat. Aga perekoolis käimiseks palkaksin sekretäri :D[/tsitaat]
perekoolis peab käima uhkustamas, muidu kõik ei teagi, et su lapsel nii kallid riided. aga müts maha selliste inimeste ees: raha kui raba ja selle teenimiseks ei peagi suurt vaeva nägema, aega keset päeva perekoolis istuda küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii kalleid riideid lapsele ma ei ostaks ka siis, kui oleksin väga rikas.
Nii ilusaid riideid (nt Next) on ju olemas, mis ei maksa hingehinda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üks kallis lasterõivabränd: http://www.oililyworld.com/
Aga need riided on ka ilusad! Neid ehk natuke ostakski, kui oleks võimalus 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mina väärtustan väga seda, et lapse riided oleksid heast materjalist, v6imalikult naturaalsed – 100% ökopuuvillast, villast, vilditud jms. ja sellised riided on kallid. aga ma saan väga vähese hulgaga hakkama, mul ei ole riiulid-sahtlid asju pungil. on korralikud, väga kvaliteetsed riided, mida kandes nad ei muutu nartsuks ning annan väga heal meelel järgmistele emadele-lastele edasi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

no perekooli emmed ostavad ju ainult kaltsukast. isegi need, kes oma jutu j2rgi 2kordset eesti keskm palka saavad. siin oleks nagu kohe kuritegu kui tahad oma lapsele midagi ilusat osta. pannakse 5ringi sugulaselt saadud riided selga ja poisile roosad tudruku kingad jne. peasi, et ikka ei raiskaraha, et kasvavad valja nii kiiresti, milleks laristada jne.

see jutt ei kai muidugi nende kohta kel rahalised v2imalused v2iksed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Üks kallis lasterõivabränd: http://www.oililyworld.com/
Aga need riided on ka ilusad! Neid ehk natuke ostakski, kui oleks võimalus ;)[/tsitaat]

see ei ole kallis kaubamärk, täitsa tavalised hinnad ja veel nii koledad, absoluutselt ei meeldi.
mida ilusat on sellistes riietes, kus triip ja punane kuidagi kokku sobitatud ja siis pakutakse neid poistele.
ei ostaks, olen palju ilusamaid riideid müügil näinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oililyl tegelikult väga ilusad ja omanäolised rõivad, ja mitte just kõige odavamad.
Mina olen see ema, kes ostab oma lastele kalleid kaubamärke. Monnalisa üks lemmikutest, ka iceberg, replay, deux par deux. tahan et mu lapsed käiksid ilusti riides. ja absoluutset ei huvita mida keegi sellest arvab, et nii kalleid riideid ostan ja kalleid kinke teen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mulle need tooted meeldiksid, siis ostaksin küll, paraku ei meeldi:) Minu lapse garderoobi satub aegajalt ebamõistlikult kalleid tooteid, kuid eeltingimus on, et need peavad mulle ka väga meeldima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lapsel on seinast-seina riided. H & M ja Tommy Hilfiger, Zara Kids ja Calvin Klein… Ostan seda, mis meeldib ja kallimad asjad on tavaliselt ilusamad ja omanäolisemad. Praegune üks lasteriiete lemmikbränd: http://www.ikks.com/eshop/pulls-cardigans/r1116.html
Samas Burberryt siiski eriti lapsele osta ei raatsi, seda pean ikka natuke kalliks.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Lasteriiete hinnad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.