Esileht Väikelaps Lasteriiete hinnad kaltsukates

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Lasteriiete hinnad kaltsukates

Postitas:

Kas olete viimasel ajal oma lastele kaltsukatest korralikke riideid leidnud ja mis hinnaga? Kui veel aasta tagasi aeg-ajalt ühe väikelinna kaltsukas käisin, siis alati sain suure hunniku riideid oma lastele ja üle 5 euro küll miski ei maksnud, toariided olid nii 1-2 euro ringis. Asjad muidugi väga korralikud. Kui nüüd taas sinna kaltsukasse sattusin, olin hindade kohapealt väga üllatunud. Tüdruku kitsad teksad 110 suurus 7 eurot, tuunika 6.50, trikotaa¸seelik 5.-, laste joped 20 eurot. Sattusin kaubapäeval ja riided olid tõesti imeilusad, kuid kuidagi ei raatsinud sellise summa eest osta. Samas oli pood klientidest tulvil, lahkuti suurte kottidega ja müüja sõnutsi on tal enamus kliente kaugemalt, suurematest linnadest. Jäin müüjaga pikemalt jutustama ja ta väitis, et kasutatud riiete hinnad on kohutavalt tõusnud ning kaubakotte on väga keeruline kätte saada, eriline defitsiit olevat lasteriided. Seega mõtlesingi küsida, kas teised ka sama on täheldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks olen loobunud kaltsuka käimisest, hinnad samad, mis poes alede ajal.Siit ei viitsi otsida midagi ja ma elan sellises kohas, kus peab nagunii postikulu maksma.Nüüd tuli uus vaimustus, tellin uk-st, mina olen rahul.Tihti ostan ka realiseerimiskeskusest lastele asju.Meie Maximas on ka korralike riideid vahest alega, näiteks dirkje, name it, disney, no miks ma pean kaltsust sama raha eest kasutatuid asju ostma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane ost Tallinna kaltsukast: NAF NAF kilejope 3,50. Näeb täiesti korralik välja, olen rahul. Kindlasti ei tasu humanasse minna vaid otsida väikseid nö. keldri kaltsukaid, seal hoopis paremad hinnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen loobunud kaltsukatest ja isegi poest soodukatega riiete ostmisest.
sest avastasin, et kui ma ostan siis, kui tõesti vaja ja selle mis tõesti meeldib ja mis omavahel rohkem kokku sobivad siis kokkuvõttes kulub vähem raha ja aega-sebimist lasteriietele.

varem ka traalisin mööda kaltsukaid ja soodukaid. tulemus oli see, et mul oli hunnikus \”soodsalt saadud\” riideid, mis paluski omavahel kokku ei sobinud, dubleerisid üksteist jms.

nüüd on mul lapsel ilus, uutest ja kokkusobivatest riietest koosnev garderoob. midagi ei ole liiast.
kokkuvõttest täielik ruumi ja aja võit.

ühesõnaga – loobusin riiete pärast \”muretsemast\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on taaskasutus sedavõrd progressiivne nähtus, et ma eelistan igal juhul kasutatud asja, isegi poest saab sama hinnaga või pisut odavamalt. kaltsukaid on ka erineva hinnatasemega. Ma ei saa sellest jutust aru, et poest saab ju sama hinnaga uusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ohooloom kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu meelest on taaskasutus sedavõrd progressiivne nähtus, et ma eelistan igal juhul kasutatud asja, isegi poest saab sama hinnaga või pisut odavamalt. kaltsukaid on ka erineva hinnatasemega. Ma ei saa sellest jutust aru, et poest saab ju sama hinnaga uusi.[/tsitaat]
Võibolla pole just kõige õnnestunum näide, aga Humanas laste H&M luitunud kleit 4.90, samas poes uus 4.95.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ei pea ju koledat asja ostma Humanast, isegi 1 euro päevadel leiab korralikke asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 aastasele ei leia enam miskit, no on, aga hind on kohutav. 13 aastasele leian küll, ta on juba inimese mõõtu ja valik on päris hea. Käime temaga tihti Humanas viimastel päevadel ja sealt oleme väga kenasi riideid saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen ka taaskasutuse pooldaja, kuid tõesti, Perekoolist-Buduaarist saab kohati parema hinna-kvaliteedi suhtega kui kaltsukatest.
hiljutine näide: kasutatud Lindexi body kaltsukas maksis 3,30 eur. minu virisemise peale, et kasutatud asjade järelturul ei maksa Lindexi bodyd nii palju, soovitas müüja mul vaadata, mis riided Chicco (!) poes maksavad ja üle-üldse ei pea ma ju ostma kui hind ei meeldi. päris ülbe suhtumine.. sinna poodi hoidun minemast edaspidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi jah, ma mäletan, kui ma veel vanas kohas elasin, siis seal oli kaltsukas, kus ma oma naabrinaisega käisin, ikka paar kord nädalas. Minul oli väike tüdruk, temal paar kuud vanem poiss. Oi, milliseid imeilusaid ja odavaid asju me sealt koju viisime ja mõnikord oli lausa mitu kotitäit. Vahel ei saanud mitu nädalat midagi, aga siis jälle vedas. Ja meile kohe meeldis seal käia. Asjad olid ikka odavad, siis polnud mul emapalka ega miskit ja suutsin ikka osta. Praegu ma enam kaltsukates ei käi, pole aega ja kui isegi olen aastas korra paar sattunud, siis osta pole miskit ja hinnad löövad jalust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil Mustamäel tekib neid kaltsukaid ja kaob.parimad jäävad. minu lemmikpood on olnud vm 5-6 aastat. Lasteriiete hinnad seal üle 2-3¤ ei ole.tänane saak oli suvised poolpikad teksased poisile 2 ¤ eest.ja nunnu kevadine sall mulle 0,6¤ eest.
kõrvale on tekkinud uus kaltsukas ja sealsed hinnad küll mind ostma ei kutsu. humanas käin teatud asju otsimas ja ostan kui asi tõesti meeldib. kui neidl soodukapäevad, astun ka läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan igal juhul kasutatuna, sest ma vaatan riiete kvaliteeti, materjali jne, ja arvestan hinda ikka sama firma kaubaga, mitte, et saan kaltsukast 4 eurise nt Lindexi seeliku, aga Zarast saan uue sama hinnaga, sest Zara oma saan 1 kord pesta ja võin minema visata.

Sain 1 päev Humana sooduspäevalt lapsele ilusa seeliku ja retuusid 1.50 tükk, tavahinnaga ma sealt ei ostagi…
Ja Balti Jaamast üle tee Kopli tänaval on Inglismaa kasutatud riided, kust olen lapsele ikka ostnud, sel samal päeval sain terve koti täie asju 17 euri eest, kõik on kvaliteetsed ja firmakad ja ühelgi pole kasutamisjälgi, 2,3 asja päris uued ja väga armsad. Kõige kallim oli 1 Lindexi pusa, mis päris uus ja maksis 4 euri, teised asjad jäid 2-3 euri kanti ja sealt poest pole ma vist kordagi ühegi ostuta lahkunud, sest valikut on seal alati olnud, kui mina sinna juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pood on nii kitsas, et rasedana ma ei mahtunud sinna 🙂 Müüa tegi mh ja mh kui ma ennast poes liigutasin…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise ringi poed on kallid, eriti Humana. Kirikupoed on odavamad, aga seal jagatakse- müüakse paremad rõivad tuttavatele. Sellepärast imestangi, et müün siin tüdrukutele( poistele) 116- 122 cm ühe lapse kantud väga korralikke riideid 4- 5 euroga( pluus, kleit, püksid, k/s püksid), aga keegi ei tunne isegi huvi. Tuleks soodsam osta kui kaltsukast, riided on \”nimega\” ja põhiliselt eelmise hooaja omad, lapsele väikeseks jäänud lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina olen loobunud kaltsukatest ja isegi poest soodukatega riiete ostmisest.
sest avastasin, et kui ma ostan siis, kui tõesti vaja ja selle mis tõesti meeldib ja mis omavahel rohkem kokku sobivad siis kokkuvõttes kulub vähem raha ja aega-sebimist lasteriietele.

varem ka traalisin mööda kaltsukaid ja soodukaid. tulemus oli see, et mul oli hunnikus \”soodsalt saadud\” riideid, mis paluski omavahel kokku ei sobinud, dubleerisid üksteist jms.

nüüd on mul lapsel ilus, uutest ja kokkusobivatest riietest koosnev garderoob. midagi ei ole liiast.
kokkuvõttest täielik ruumi ja aja võit.

ühesõnaga – loobusin riiete pärast \”muretsemast\”.[/tsitaat]

Mina jõudsin hiljaaegu täpselt samale järeldusele 😉 Tellingi riideid siis kui vaja ja komplektina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina jõudsin hiljaaegu täpselt samale järeldusele 😉 Tellingi riideid siis kui vaja ja komplektina.[/tsitaat]

Mul on teoorias ka sama järeldus, aga praktikas realiseerimine on veel veidi toppama jäänud….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei ole põhimõtteliselt nõus väikse lapse (alla 2 aasta) riiete eest kaltsukas üle 1 euro maksma ja käin kohas, kus kõik lasteriided maksavad 50 senti. Suuremad asjad, nt jope või kombekas võivad olla 5 eurot nt. Olen enamus lapse riideid sealt ostnud, samuti jalatsid (1 euro eest olen ostnud viking kummikud, nike tossud, 50 sendi eest tennised). Minu arust on selline hind kasutatud asja eest aus hind ning kuna laps kasvab mõne kuuga riietest välja, siis ei saa lubada endale kogu garderoobi uuendamist pidevalt. Peres on ka 2 teismelist last, kellele olen sunnitud riideid poest ostma. Viimati ostsin tüdrukule tossud spordipoest kallimalt, kui kogu aasta olen väikse lapse riietele üldse kulutanud. Humanasse ja muudesse Eksklusiiv-butiikidesse ei lähe enam ammu.
Aga jah, selline kaltsukaelu eeldab pidevat \”kätt pulsil hoidmist\” ehk siis iga nädal tuleb tiir teha ja võimalusel korralikud asjad kohe ära osta, ka ette (nt 80cm pikkusele lapsele olen 1m riideid ette ostnud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Väikelaps Lasteriiete hinnad kaltsukates

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.