Esileht Väikelaps Lasteriiete müüjatele: kus lähevad kõige paremini kaubaks bodyd?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lasteriiete müüjatele: kus lähevad kõige paremini kaubaks bodyd?

Postitas:

Mul on plaanis müüki panna nii Lindexi, H&M kui ka noname korralikke bodysid. Missugust keskkonda soovitate? Buduaar, osta.ee, Perekool või veel mingi? Kas oleks mõistlik bodyd suuruste järgi komplekteerida või müüa ükshaaval?
Tänan vastajaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on pisikesi hõlmikbodysid, mis sobiks tüdrukule, siis oleksin huvitatud.
kimmyke@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin ka bodydest huvitatud, kui on pakkuda korralikke 86 suuruseid.
Krista.mmm@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iluaid värvilisi bodysid piigale võib mullegi pakkuda 🙂 suurus 68-80. kermopoja@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures bodyd ja kleidid päris minev kaup ka lastekaupade kirbukal olid… Tundub päris minev kaup olevat – seega pane kuhu soovid 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus ütleb jälle, et kasutatud bodid ei ole minev kaup. Uuena saab poest body 3-4 eur eest, kasutatuna ei saa 1 eur ka sellest, 50 sendiga on kirbukal mõningane huvi Lindexi jms bodide järele, aga otsitakse ka praktiliselt uusi jne. No mina ei tea, kui suudad 10 body ära müüa, oled megavaeva näinud ja saanud 5 eur… Mõttetu tegevus. Kui sul just kümnete kaupa on megailusaid ja piltidega ja korralike trukkidega jne. Tavaliselt kipub olema nii, et paar tk on ilusad, ülejäänud tavalised ühevärvilised või siis rohkem kasutatud ja neid küll keegi ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus näitab ka, et esiteks, neid bodisid, mida müüa kannataks, neid on minimaalselt ja need, mis näevad ülihead välja, neid on raske müüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jällegi tundub, et palju sõltub ka suurusest. Väiksemad suurused on nagu vähem nõutavamad ja võib müüma jäädagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Lasteriiete müüjatele: kus lähevad kõige paremini kaubaks bodyd?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.