Esileht Ajaviite- ja muud jutud lastetu mees väärtusetu?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: lastetu mees väärtusetu?

Postitas:
Kägu

Mis te arvate, kas lastetu mees on väärtusetu? Mees, kes jätab realiseerimata oma oluliseima funktsiooni siin maailmas, kus on üle 7 miljardi inimese.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: lastetu mees väärtusetu?

Rahakotita mees on väärtusetu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ta väärtusetu on? Kui ta ei ole leidnud endale seda nn õiget ja ei ole valmis iga ettejuhtuvaga püsivat suhet ega peret looma, siis ta on igati vastutustundlik mitte lapsi tegema. Kas selleks, et naised saaksid käed pikali ajada ja aina raha nõuda. Lapsed vajavad ikkagi kahte vanemat.

Please wait...
Postitas:
Repi

Ei ole väärtusetu. Peaasi, et matuse- ja hooldusraha on tagavaraks olemas. Umbropsu sigida pole vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rahakotita naine on ju ka täiesti väärtusetu. Naise poolt elamispind ja elatusvahendid, mehe poolt \”kodusoojus ja südameheadus\”. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole väärtusetu. Saage üle juba sellest laste saamise teemast.

Please wait...
Postitas:
rlv

Vastupidi on!

Perekooli naiste juttudest tuleb ju välja, et tihti on just lastega mehed väärtusetud – petavad, lähevad ära, raha ei anna, lapse vastu huvi ei tunne. Teise ringi mehe puhul jällegi kulub mehe aeg ja raha just eelmise naise juurde jäänud lapsele jne.

Üks seni lastetu ja muidu normaalne mees oleks naise jaoks just kõige väärtuslikum üldse. Kahjuks ei ole selliseid kuskilt eriti võtta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult on tegemist suure irooniaga:))) Olen ise naine ja pole näinud mingit mõtet paljuneda. Roheline mõtteviis on üks pool, asja teine külg on see, et kahjuks harva suudavad lapsevanemad lapse täisealiseks saamiseni teineteist taluda ja mis mõte sel laguneval perel siis lõppeks on?
Jah, muidugi võivad mõlemad olla suurepärased vanemad ka koos elamata, ei vaidle vastu. Aga valida võiks alati vähem probleeme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis mehe väärtus on? minu meelest oskus möelda. kumb siis on väärtuslikum, kas mees kes on teadlikult läbi kaalunud lapse saamise plussid ja miinused ja otsutanud last mitte saada. vöi need hordid mehi, kes käpradlikkuse v hooletuse töttu on partneri kogemata rasestanud ja lohakuse töttu kogematta isaks saanud……. tihtipeale hiljem ka isakohustused täitmata jätavad…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loomulikult on tegemist suure irooniaga:))) Olen ise naine ja pole näinud mingit mõtet paljuneda. Roheline mõtteviis on üks pool, asja teine külg on see, et kahjuks harva suudavad lapsevanemad lapse täisealiseks saamiseni teineteist taluda ja mis mõte sel laguneval perel siis lõppeks on?
Jah, muidugi võivad mõlemad olla suurepärased vanemad ka koos elamata, ei vaidle vastu. Aga valida võiks alati vähem probleeme.[/tsitaat]

Mulle meeldib sinu suhtumine. Õige! (Mul on endal 3 last ja lahutasin pikaajalise abielu).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mulle meeldib sinu suhtumine. Õige! (Mul on endal 3 last ja lahutasin pikaajalise abielu). [/tsitaat]

😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot sellised teemad ajavad mind nats vihale! Meenutab meeste ja naiste(sama teema oli siin ka naistel)diskrimineerimist! Ükski inimene pole väärtusetu kui ta lapsi ei saa, elu lihtsalt on mõnede vastu karmim. Tean vähemalt 2te inimest kes ei saa lapsi ja kes tõesti ei oleks emana head emad. Mõnikord on põhjus silmaga nähtav. Inimene on väärtusetu siis kui ta ei taha mitte midagi teha kui vaid teiste najal elada-vot, see inimene on väärtusetu kuid seni kuni inimene tahab ja teeb, on tal ka väärtus!

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud lastetu mees väärtusetu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.