Esileht Väikelaps Lastetuba vanemate toast liiga kaugel, samas lapsel larüngiidioht, mis oleks lahendus?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lastetuba vanemate toast liiga kaugel, samas lapsel larüngiidioht, mis oleks lahendus?

Postitas:
Kägu

Paraku pole võimalik lähemale ka lastetuba kolida, vahepeal imelikud ruumid. Oma magamistuppa lapsed ei mahu. Mure selles, et ühel lapsel ilmnes kalduvus larüngiidile ja ma ei kuule öösiti tema hingamist. Mis oleks lahendus? Beebimonitor või raadiosaatja? Samas räägitakse, et larüngiit võib tulla veel 5 – aastasel ja vanemalgi lapsel. Kas need beebimonitorid aastatepikkuse kasutusega ohtlikud pole? Nõutu olen… emasüda ei luba asja sinnapaika jätta.

0
0
Please wait...

Postitas:
nipitrii

RE: Lastetuba vanemate toast liiga kaugel, samas lapsel larüngiidioht, mis oleks lahendus?

Siin ei ole ju palju variante:
1) kolite sobivamasse korterisse
2) paned beebimonitori ja loodad, et selle aku ei väsi ära just kriitilisel momendil. Isiklikult ei viitsiks aastaid monitoriga jamada, päris 100% ei usalda ka neid aparaate, titena käisin ikka kontrollimas aeg ajalt last,
3) kui hirm ikka suur, siis mahutaksin selle lapse siiski oma magamistuppa, kasvõi kaissu, kuni olen veendunud, et on piisavalt ohutu ta lastetuppa panna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Lastetuba vanemate toast liiga kaugel, samas lapsel larüngiidioht, mis oleks lahendus?

meil pea kolmeaastasel lapsel ka toas beebimonitor. Sai ostetud selline, mis on vooluvõrgust töötav ja seda saab ka öölambina kasutada. Minumeelest ääretult mugav, ma mõnikord öösiti magan nii sügavalt, et niisama lapse hõikamist ei kuuleks, läbi beebimonitori on vähemalt kuulda 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
lotta1

mismõttes need beebimonitorid ohtlikumad on näiteks kui igapäevaselt muud kasutatavad elektroonilised vidinad? mobiiltelefonid, lisaks igasugused bluetooth ja wi-fi toega seadmed?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui pisike see magamistuba siis on? Tõstke mööbel ümber või muutke tubade otstarvet.

Beebimonitori mina ei usaldaks. Ainus kindel variant on samas toas magamine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Beebimonitori saab ju panna ka otse vooluvõrku, ei pea patareidele lootma. Kui kaugel see teine tuba siis on, kui vahel on üks tuba võikoridor ja hoida magamistubade uksed vahelöt lahti, siis kuuleb küll. Ega vaikne hingamine ei peagi kuulda olema, kui larüngiit läheb ohtlikuks, teeb laps ikka päris hästi kostvaid häälitsusi. Minu ema igatahes kuulis vabalt teise korteri otsa ära kui mina või õde jälle kõritursesse hakkasime jääma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Larüngiit lööb ju ikka haigusega välja? Ega tervel lapsel see lambist ei tule ju.
Kuidas teie tuba nii pisike on, et beebi sinna ei mahu? Kui lastetoa ja sinu magamistoa vahel on ,, mingid imelikud ruumid ,, siis mina ei suudaks oma beebit küll nii kaugele jätta. Võtaks kasvõi oma kõrvale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me magame abikaasaga juba 4,5 aastat eraldi vaheldumisi lapsega koos, kord üks kord teine lapse toas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Lisberg

Vägagi võib tervel lapsel tulla öösel larüngiit nägu välk taevast.
Mul kaks last sellist. Kui kolisime suuremasse korterisse, kus ahjuküte, siis esiteks lõppes ka pidev kõriturse külaskäik ja kui talve jooksul 1 kord tuli, siis panin vooluvõrgust kasutatava beebimonitori. Lapsed said siis kolimisjärgselt priiks haigusest 7a ja 3aastaselt.

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Väikelaps Lastetuba vanemate toast liiga kaugel, samas lapsel larüngiidioht, mis oleks lahendus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.