Esileht Pereelu ja suhted Lastetud naised, kas te tunnete samamoodi?

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 435 )

Teema: Lastetud naised, kas te tunnete samamoodi?

Postitas:
Kägu

Tulid uued armumised ja suhted ning hopsti, olin äkki rase :S Polnudki mul midagi viga, lihtsalt igaühega see värk ei õnnestu. Üldsegi mitte õnnelik sellest teabest nii värske suhte puhul.. Tuli meditsiinilt abi otsida. Seda juhtus hiljem veel korra. Sama tee, paraku.

Nii et oled teinud kaks aborti omal soovil ja hukanud kaks oma last mittemeditsiinilise ehk siis kunstliku abordi abil. See on ju õige määratlus? Ja nüüd oled ‘omal soovil’ lastetu ja tegeled koertega ja mingite võõraste lastega. Abortideks järelikult mingeid meditsiinilisi põhjusi/näidustusi ei olnud, lihtsalt otsustasid kaks oma last tappa, et neid mitte saada ja et nendega mitte  edaspidi tegelda.

Tore, et sa need abordid tegid ja oma lapsed tapsid. Neid sa ei soovinud ja nad ei oleks olnud õnnelikud inimesed, kui nad oleksid sinu ellu sündinud. Tegelikult olid ju head otsused, lähtuvalt nende sündimata laste perspektiivist.

Veel see. et ma tõesti loodan, et sa ei kuulu minu tutvusringkonda.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulid uued armumised ja suhted ning hopsti, olin äkki rase :S Polnudki mul midagi viga, lihtsalt igaühega see värk ei õnnestu. Üldsegi mitte õnnelik sellest teabest nii värske suhte puhul.. Tuli meditsiinilt abi otsida. Seda juhtus hiljem veel korra. Sama tee, paraku.

Nii et oled teinud kaks aborti omal soovil ja hukanud kaks oma last mittemeditsiinilise ehk siis kunstliku abordi abil. See on ju õige määratlus? Ja nüüd oled ‘omal soovil’ lastetu ja tegeled koertega ja mingite võõraste lastega. Abortideks järelikult mingeid meditsiinilisi põhjusi/näidustusi ei olnud, lihtsalt otsustasid kaks oma last tappa, et neid mitte saada ja et nendega mitte edaspidi tegelda.

Tore, et sa need abordid tegid ja oma lapsed tapsid. Neid sa ei soovinud ja nad ei oleks olnud õnnelikud inimesed, kui nad oleksid sinu ellu sündinud. Tegelikult olid ju head otsused, lähtuvalt nende sündimata laste perspektiivist.

Veel see. et ma tõesti loodan, et sa ei kuulu minu tutvusringkonda.

Kui sa oled seksinud ja teinud seda kummiga, mõtle, kui palju spermapoisse on kaotsi läinud, kui need kõik kummi sisse vupsasid, mitte sinu ihusse! Kui palju surnud lapsi! Appii!

Haiglane oled oma mõttelaadilt. Vbl mõne trauma tagajärg, ei tea ju. Ole tugev!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore, et sa need abordid tegid ja oma lapsed tapsid. Neid sa ei soovinud ja nad ei oleks olnud õnnelikud inimesed, kui nad oleksid sinu ellu sündinud. Tegelikult olid ju head otsused, lähtuvalt nende sündimata laste perspektiivist. Veel see. et ma tõesti loodan, et sa ei kuulu minu tutvusringkonda.

Ma mõtlen just nii, et aborte ei tehta kergekäeliselt. Ju on soov tõesti tugev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulid uued armumised ja suhted ning hopsti, olin äkki rase :S Polnudki mul midagi viga, lihtsalt igaühega see värk ei õnnestu. Üldsegi mitte õnnelik sellest teabest nii värske suhte puhul.. Tuli meditsiinilt abi otsida. Seda juhtus hiljem veel korra. Sama tee, paraku.

Nii et oled teinud kaks aborti omal soovil ja hukanud kaks oma last mittemeditsiinilise ehk siis kunstliku abordi abil. See on ju õige määratlus? Ja nüüd oled ‘omal soovil’ lastetu ja tegeled koertega ja mingite võõraste lastega. Abortideks järelikult mingeid meditsiinilisi põhjusi/näidustusi ei olnud, lihtsalt otsustasid kaks oma last tappa, et neid mitte saada ja et nendega mitte edaspidi tegelda.

Tore, et sa need abordid tegid ja oma lapsed tapsid. Neid sa ei soovinud ja nad ei oleks olnud õnnelikud inimesed, kui nad oleksid sinu ellu sündinud. Tegelikult olid ju head otsused, lähtuvalt nende sündimata laste perspektiivist.

Veel see. et ma tõesti loodan, et sa ei kuulu minu tutvusringkonda.

Mine ravile või võta rahustid ära.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulid uued armumised ja suhted ning hopsti, olin äkki rase :S Polnudki mul midagi viga, lihtsalt igaühega see värk ei õnnestu. Üldsegi mitte õnnelik sellest teabest nii värske suhte puhul.. Tuli meditsiinilt abi otsida. Seda juhtus hiljem veel korra. Sama tee, paraku.

Nii et oled teinud kaks aborti omal soovil ja hukanud kaks oma last mittemeditsiinilise ehk siis kunstliku abordi abil. See on ju õige määratlus? Ja nüüd oled ‘omal soovil’ lastetu ja tegeled koertega ja mingite võõraste lastega. Abortideks järelikult mingeid meditsiinilisi põhjusi/näidustusi ei olnud, lihtsalt otsustasid kaks oma last tappa, et neid mitte saada ja et nendega mitte edaspidi tegelda.

Tore, et sa need abordid tegid ja oma lapsed tapsid. Neid sa ei soovinud ja nad ei oleks olnud õnnelikud inimesed, kui nad oleksid sinu ellu sündinud. Tegelikult olid ju head otsused, lähtuvalt nende sündimata laste perspektiivist.

Veel see. et ma tõesti loodan, et sa ei kuulu minu tutvusringkonda.

Kui sa oled seksinud ja teinud seda kummiga, mõtle, kui palju spermapoisse on kaotsi läinud, kui need kõik kummi sisse vupsasid, mitte sinu ihusse! Kui palju surnud lapsi! Appii!

Haiglane oled oma mõttelaadilt. Vbl mõne trauma tagajärg, ei tea ju. Ole tugev!

Seksitakse ainult pimedas toas, teki all ja lapse saamise eesmärgil!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bioloogiline kell tiksub meestel kauem, ühel heal päeval mees siiski môtleb, et laps vôiks ikka olla ja jalutab noorema naise juurde selle murega, sinu parem enne on möödas, kell tiksumise lôpetanud ja üksi oledki. Kahetseda hilja juba.

Olete äkki märganud, et mehed teevad seda minema jalutamist ja uue naise asja ka nendele naistele, kellega nad on koos lapsed saanud? Mitu aastat kodus olnud naisele lisandub lahkuminekuvalule veel uus mure, et kuidas saada majanduslikult hakkama ja kuidas saada üksi lastega hakkama. Rääkimata, et uue kaaslase leidmine või üldse deitimine on ajapuuduse tõttu üldse võimatu (kui on väikelapsed). Nii mõnigi isa jätab ju kohe imikuga naise maha kõigest mingi uue ja veel trimmis naise pärast. Millegipärast arvan, et see on veel valusam hoop kui olla maha jäetud lastetuna.

Minu käsutuses ei ole küll statistikat ja kaheldav, kas seesugust leidubki, aga millegipärast usun, et selliseid juhtumeid on oluliselt rohkem kui selliseid, kus lastetus abielus keskealine mees avastab ühtäkki, et tahaks lapsi, ja leiabki fertiilses eas nooriku, kellega need ka saab.

Need, kes seda mõttelaadi peale suruvad ongi liiga palju Hollywoodi romantilisi komöödiaid ja James Bondi vaadanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu sõbranna oli abielus mehega kes lapsi ei soovinud ja nii siis nad elasid kuni mees leidis teise naise, üksikema 3 lapsega ja tegi veel 2 last juurde.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on see, et sa ei taha lapsi kunagi saada. Okei. Respekt.

Teine asi on see, et sa jääd korduvalt rasedaks, TEADES seda, et sa ei taha mitte kunagi lapsi saada. Abort ei ole rasestumisvastane vahend. Kui sul on kindel veendumus, et sa ei taha iial lapsi, siis kasuta tõhusamaid vahendeid. Steriliseeri end ära, kui ei taha pille süüa, spiraali panna või kondoom ei meeldi. Mitte ära jää korduvalt ups rasedaks.

Nii et selles suhtes ma täiesti mõistan siinseid Kägusid, kes on ühe naise sõnavõtu peale nördinud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled seksinud ja teinud seda kummiga, mõtle, kui palju spermapoisse on kaotsi läinud, kui need kõik kummi sisse vupsasid, mitte sinu ihusse! Kui palju surnud lapsi! Appii! Haiglane oled oma mõttelaadilt. Vbl mõne trauma tagajärg, ei tea ju. Ole tugev!

Kogu kummi sisse vupsanud sperma nüüd küll minu lasteks ei kvalifitseeru.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe ühtegi põhjust, miks ei võiks lapsi saada, kui abikaasa olemas ja meditsiinilisi vastunäidustusi pole.

Vaata kõik inimesed ei armasta lapsi. Samamoodi nagu kõik ei taha võtta lemmiklooma või elada majas. Minu arust ei peaks kellegi survel lapsi saama, kui endal selleks soovi ei ole.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata kõik inimesed ei armasta lapsi. Samamoodi nagu kõik ei taha võtta lemmiklooma või elada majas. Minu arust ei peaks kellegi survel lapsi saama, kui endal selleks soovi ei ole.

Tõesta, et teemaalgatajal pole lapsi ja teema pole lastetute halvustamiseks, et vaadake, kõigil on lapsed, teie olete varsti üksinda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see muidugi nii on ja ka 60selt ollakse õnnelik oma soovi üle mitte lapsi saada, söön oma mütsi ära.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata kõik inimesed ei armasta lapsi. Samamoodi nagu kõik ei taha võtta lemmiklooma või elada majas. Minu arust ei peaks kellegi survel lapsi saama, kui endal selleks soovi ei ole.

Tõesta, et teemaalgatajal pole lapsi ja teema pole lastetute halvustamiseks, et vaadake, kõigil on lapsed, teie olete varsti üksinda.

Miks see halvustav peaks olema? Üksinda rahus elamine on kõik millest ma unistanud olen.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see muidugi nii on ja ka 60selt ollakse õnnelik oma soovi üle mitte lapsi saada, söön oma mütsi ära.

Ma loodan, et sa 60selt oled õnnelik oma soovi üle lapsed saada kui sind vanadekodusse kupatatakse.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe ühtegi põhjust, miks ei võiks lapsi saada, kui abikaasa olemas ja meditsiinilisi vastunäidustusi pole.

Vaata kõik inimesed ei armasta lapsi. Samamoodi nagu kõik ei taha võtta lemmiklooma või elada majas. Minu arust ei peaks kellegi survel lapsi saama, kui endal selleks soovi ei ole.

Olen TA ja ei armastagi lapsi. Minu arvates imikud pole armsad vaid inetud ja lapsed on tüütud ja käivad ajudele oma küsimuste ja jonnimisega. 🙂

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et sa 60selt oled õnnelik oma soovi üle lapsed saada kui sind vanadekodusse kupatatakse.

On sul vanemaid, kes elavad? Mõtle enne nendele ja siis mõtle sellele, kuhu sinu lapsed sind kupatavad. Ole suurepärane tütar, veeda oma vanematega aega, armasta ja kallista neid, hoia neid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe ühtegi põhjust, miks ei võiks lapsi saada, kui abikaasa olemas ja meditsiinilisi vastunäidustusi pole.

Vaata kõik inimesed ei armasta lapsi. Samamoodi nagu kõik ei taha võtta lemmiklooma või elada majas. Minu arust ei peaks kellegi survel lapsi saama, kui endal selleks soovi ei ole.

Olen TA ja ei armastagi lapsi. Minu arvates imikud pole armsad vaid inetud ja lapsed on tüütud ja käivad ajudele oma küsimuste ja jonnimisega. ????

Ps, mitte eluski ei vahetaks ma oma mõnusat ööund, kvaliteetaega mehega jne mähkmete vahetamise ja unetute ööde vastu. Vanadekodu eest jaksan ise tulevikus maksta  vajadusel ja mitte keegi ei tule mind vanast peast oma kodust välja kupatama ja pole ka ühelegi lapsele tüütuks koormaks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest no laste saamise teemades on alati see, et minu elu, minu sõbrad, aga oma vanematest ei kõssugi. Need vanemad on needsamad, kes teie tulevikus, mõni juba väga väeti, mõni kiire nagu noor hirv.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates imikud pole armsad vaid inetud ja lapsed on tüütud ja käivad ajudele oma küsimuste ja jonnimisega. ????

Lapsed kasvavad ja miks-küsimise periood saab läbi. Ega nad lõpmatuseni ei küsi, lõpuks küsid sina neilt, kui jälle mingi moeröögatus peale tuleb.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest no laste saamise teemades on alati see, et minu elu, minu sõbrad, aga oma vanematest ei kõssugi. Need vanemad on needsamad, kes teie tulevikus, mõni juba väga väeti, mõni kiire nagu noor hirv.

Minu vanemate otsus oli mind saada, pole minu asi ega vastutus nende otsuse eest. Vajadusel aitan neid, aga ise lapsi ei taha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ps, mitte eluski ei vahetaks ma oma mõnusat ööund, kvaliteetaega mehega jne mähkmete vahetamise ja unetute ööde vastu. Vanadekodu eest jaksan ise tulevikus maksta  vajadusel ja mitte keegi ei tule mind vanast peast oma kodust välja kupatama ja pole ka ühelegi lapsele tüütuks koormaks.

Ja ööuni võib ka lasteta ära kuluda. Lapsed võivad hoopis motiveerida magama minema varem. Kvaliteetaega mehega tuleb hoida ka väikeste laste kõrvalt ja vahel saab keegi lapsi hoida, kui mehega nahistada tahate. Miks keegi sind välja peaks kupatama vanast east ja kuidas see juriidiliselt toimub?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on naaber, tema poeg on üsna vana juba, käib pidevalt ema juures ja süüa toomas. See pole ainult üks naaber, kes selline. Äratõusnud lapsed on tihti kasvatuse viga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ps, mitte eluski ei vahetaks ma oma mõnusat ööund, kvaliteetaega mehega jne mähkmete vahetamise ja unetute ööde vastu. Vanadekodu eest jaksan ise tulevikus maksta vajadusel ja mitte keegi ei tule mind vanast peast oma kodust välja kupatama ja pole ka ühelegi lapsele tüütuks koormaks.

Ja ööuni võib ka lasteta ära kuluda. Lapsed võivad hoopis motiveerida magama minema varem. Kvaliteetaega mehega tuleb hoida ka väikeste laste kõrvalt ja vahel saab keegi lapsi hoida, kui mehega nahistada tahate. Miks keegi sind välja peaks kupatama vanast east ja kuidas see juriidiliselt toimub?

Miks see sind nii meeletult sügab, et on inimesi kes tõesti lapsi ei soovi?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on naaber, tema poeg on üsna vana juba, käib pidevalt ema juures ja süüa toomas. See pole ainult üks naaber, kes selline. Äratõusnud lapsed on tihti kasvatuse viga.

Kes ütles, et inimene, kes lapsi ei soovi enda vanemate eest ei hoolitseks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vanemate otsus oli mind saada, pole minu asi ega vastutus nende otsuse eest. Vajadusel aitan neid, aga ise lapsi ei taha.

Kahju, seda aega ei saa kunagi tagasi, mida oleks saanud vanematega veeta. Mina võrdlen seda hea paarisuhtega, ainult et kui paarisuhe katki läheb, pole eriti häid mälestusi, sest suhted lõppevad inetult ja sinna kulub palju aega, eriti mõttetu, kui lapsi sealt ei saa, aga kui vanematega surmani suhelda, siis sa tead, et olid nendega maksimumaja ja pealegi mälestused head.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes ütles, et inimene, kes lapsi ei soovi enda vanemate eest ei hoolitseks?

Sest nendes teemades pole kunagi kirjas, et suhtlete vanematega. Kui vanematega päriselt suhelda, iga nädal kasvõi sõita teise Eesti otsa, siis kulub aeg kiiresti ära ja ei teki küsimust, et kus need sõbrad kõik on. Suhtlema ei pea ainult nooremate ja keskealistega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see sind nii meeletult sügab, et on inimesi kes tõesti lapsi ei soovi?

Mind ei süga see üldse. See on iga inimese valik, kuidas ta lapsi saab. Ma arutlen lihtsalt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes ütles, et inimene, kes lapsi ei soovi enda vanemate eest ei hoolitseks?

Sest nendes teemades pole kunagi kirjas, et suhtlete vanematega. Kui vanematega päriselt suhelda, iga nädal kasvõi sõita teise Eesti otsa, siis kulub aeg kiiresti ära ja ei teki küsimust, et kus need sõbrad kõik on. Suhtlema ei pea ainult nooremate ja keskealistega.

Mis ma pean kõik siin detailideni oma elust välja laduma või?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see sind nii meeletult sügab, et on inimesi kes tõesti lapsi ei soovi?

Mind ei süga see üldse. See on iga inimese valik, kuidas ta lapsi saab. Ma arutlen lihtsalt.

Jälle, mitte KAS saab vaid KUIDAS saab, saan aru, et sinul valikut pole. Minul on valik ja ei saa.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ma pean kõik siin detailideni oma elust välja laduma või?

Ei pea, aga see trend on, et vanematega suheldakse vähem, sest oma pere ja oma elu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 435 )


Esileht Pereelu ja suhted Lastetud naised, kas te tunnete samamoodi?