Esileht Pereelu ja suhted Lastetud naised, kas te tunnete samamoodi?

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 435 )

Teema: Lastetud naised, kas te tunnete samamoodi?

Postitas:
Kägu

(no umbes 90% kindlasti) suudavad üles kasvatada 1, 2, 3 ja enam last.

Üles kasvatada suudavad paljud. Küsimus on rohkem võimekuses, kas suudetakse jääda kahe, kolme väikese lapsega tegeledes igas olukorras rahulikuks või elatakse ennast vahel laste peal välja? Kas tähelepanu on kõigile võrdne või jääb keegi kannatajaks ja hiljem heidab vanemale puudusi ette?

Kõik lapsed heidavad midagi vanematele ette, eelkõige tiinekana.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ikka saad aru, mida kirjutad? Sest teised küll ei saa.

Sina ei peaks tõesti lapsi saama.

Aitäh, tunnen meeletut kergendust, et mind valideerisid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka käib siin propaganda lapsi mitte saada. Kui te oleksite eluga rahul, ei otsiks lastetuid sõpru. Kui teil on probleem, olete valesti elanud.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(no umbes 90% kindlasti) suudavad üles kasvatada 1, 2, 3 ja enam last.

Üles kasvatada suudavad paljud. Küsimus on rohkem võimekuses, kas suudetakse jääda kahe, kolme väikese lapsega tegeledes igas olukorras rahulikuks või elatakse ennast vahel laste peal välja? Kas tähelepanu on kõigile võrdne või jääb keegi kannatajaks ja hiljem heidab vanemale puudusi ette?

Kõik lapsed heidavad midagi vanematele ette, eelkõige tiinekana.

Ja täiskasvanuna ei suhtle enam üldse. 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, tunnen meeletut kergendust, et mind valideerisid.

Kui sa lapsele ütled, et sa ei saa temast aru ja ta on joodik jne, isegi, kui laps on imekobel vanavanaisasse ja mitte sinusse ja su mehesse, mis oleks adekvaatne põhjus mitte mõista kõike, mida laps ütleb, siis on kööga.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(no umbes 90% kindlasti) suudavad üles kasvatada 1, 2, 3 ja enam last.

Üles kasvatada suudavad paljud. Küsimus on rohkem võimekuses, kas suudetakse jääda kahe, kolme väikese lapsega tegeledes igas olukorras rahulikuks või elatakse ennast vahel laste peal välja? Kas tähelepanu on kõigile võrdne või jääb keegi kannatajaks ja hiljem heidab vanemale puudusi ette?

Kõik lapsed heidavad midagi vanematele ette, eelkõige tiinekana.

Ja täiskasvanuna ei suhtle enam üldse. ????

Miks? Iseloom on pärilik, nagu ema nõnda tütar.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Itsitama ajas, et TA kallal nokitakse, et mis siis kui mees jätab maha. A mis siis kui teie lapsukesed teid maha jätavad hoopis? Et noh, vahet pole kas saad lapsed või ei saa, elus võib alati midagi nihu minna. Mõttetu kedagi tema otsuste pärast halvustada. Lapse saamine ei anna ka kindlust, et vanaduses üksi pole, võib olla on suhted kehvad või laps hoopis sureb, kolib välismaale vms. Samamoodi lastetu inimene võib olla väga seltsiv, palju reisida ja mitte tunda üksindust. Elada ainult oma hirmude najal pole ka mõtet, otsused tuleb teha ratsionaalselt.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Itsitama ajas, et TA kallal nokitakse, et mis siis kui mees jätab maha. A mis siis kui teie lapsukesed teid maha jätavad hoopis? Et noh, vahet pole kas saad lapsed või ei saa, elus võib alati midagi nihu minna. Mõttetu kedagi tema otsuste pärast halvustada. Lapse saamine ei anna ka kindlust, et vanaduses üksi pole, võib olla on suhted kehvad või laps hoopis sureb, kolib välismaale vms. Samamoodi lastetu inimene võib olla väga seltsiv, palju reisida ja mitte tunda üksindust. Elada ainult oma hirmude najal pole ka mõtet, otsused tuleb teha ratsionaalselt.

Ei, mina nii ei ütle. Mina ütlesin esimesel lk punktid. Üks plussidest on püsiv mees kõrval. Lastega inimestel alati pole püsivat suhet, seega siin ikka nokib TA teisi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ja teemast loen siis välja plussid.
1. Olemas abikaasa.
2. Abikaasaga ühine ja kindel soov mitte saada lapsi.
3. Rohkem vaba aega.

Miinused.
1. Abikaasa võib paari aasta pärast hopsti diivanilt püsti tõusta ja leida naise, kellega saab veel 2-3 last.
2. Tunne, et ühiskond ootab lapsi.

3. Iga viimane kui peoloom kasvatab järglasi.
4. Ei pruugi leida lastetuid sõpru keskealisena.

Ja jäigi vaid 2 miinust. Mina näen TA olukorras plussikesi. See ongi plusside ja miinuste mõte, et jõuda hingerahuni.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda “laste ära rikkumise hirmu” ja neid “kehva ellu sünnitamise hirmu”, millest siin viimastes postitustes palju räägitakse… selle kohta loen minagi siin suurte üllatunud silmadega. Seda eelkõige seetõttu, et isegi kõige toredamatest peredest päritud lastel on ikka ja alati just oma emaga kanu kitkuda. Näidake mulle inimest, kellel pole absoluudselt ühtegi lapsepõlvetraumat? Ja es muu neid traumasid ikka tekitab, kui mitte ema… Kõik emad, ka kõige ideaalsemad emad. Üldsegi mitte (paha)tahtlikult vaid lihtsalt tänu elu elamisele. See ehk ongi inimese elu mõte, et lapsepõlvetraumasid lahendada ja “kasvada” ja tänu sellele ka areneda. Huvitav. Mine ütle seda nendele ka, kes enam ei ela, sest on end sellepärast ära tapnud.

Ütlen hea meelega. Ütlen ka neile, kes on noorena surnud grippi, vähki või õnnetusjuhtumi läbi , mis seal õigupoolest vahet on? Minu jaoks on enesetapp haigus, mis ei ole kindlasti mingis ühes ainukeses traumas kinni. Enesetapu läbi surijatel on sageli ka kehakeemia tuksis ja lisaks ka veel sama “halvad” sõbrad nagu ema oli “halb”.  Lapsepõlvetraumad on pigem nagu haav, mis armina alati kaasas käib ja tõepooliest, psühholoogilised probleemid on haigus, mis seda armi muutkui lahti kisub.  Aga on ka inimesi, kes suudab selle armi enda elust kaotada ja tõepoolest kasvada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elada ainult oma hirmude najal pole ka mõtet, otsused tuleb teha ratsionaalselt.

Ma siin näen seda, kuidas lastetud järjest laovad oma hirmusid ritta ja nende otsus mitte lapsi saada ei ole sugugi ratsionaalne, vaid pigem hirmudel põhinev. Pluss see, et iga hinna eest püütakse näidata seda, kuidas need, kes lapse saavad, on egoistid, nõmedad, hirmunud, pluss nagunii kukuvad läbi nii suhetes laste isaga kui laste endiga. Ma ütleks, et puhas hirm, mitte ratsionaalne kaalutlus.

Ma saaks aru sellest, kui keegi räägiks seda juttu, et meest ei ole, endal mingi hirmus haigus suguvõsas, iseloom sitt, endagagi raske hakkama saada – no et mõeldaks ja räägitaks siiski potentsiaalsele lapsele mõeldes. Aga siin võtavad sõna sellised, kes jutustavad, kuidas nad on terved, edukad, endaga rahulolevad ja neil on lihtsalt hirm, et kui nad lapse saaksid, siis oleks nende elu sellega rikutud ja ainult üks igavene hädaorg.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on enesetapp haigus,

Minu jaoks on enesetapp lihtsalt surmaga lõppev haigus. Mõned tulevad välja, teised ei tule.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4055103:
Elada ainult oma hirmude najal pole ka mõtet, otsused tuleb teha ratsionaalselt.

Ma siin näen seda, kuidas lastetud järjest laovad oma hirmusid ritta ja nende otsus mitte lapsi saada ei ole sugugi ratsionaalne, vaid pigem hirmudel põhinev. Pluss see, et iga hinna eest püütakse näidata seda, kuidas need, kes lapse saavad, on egoistid, nõmedad, hirmunud, pluss nagunii kukuvad läbi nii suhetes laste isaga kui laste endiga. Ma ütleks, et puhas hirm, mitte ratsionaalne kaalutlus.

Ma saaks aru sellest, kui keegi räägiks seda juttu, et meest ei ole, endal mingi hirmus haigus suguvõsas, iseloom sitt, endagagi raske hakkama saada

Trisha Paytas – täielik totaalne muutumine viimase viie aasta jooksul.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(no umbes 90% kindlasti) suudavad üles kasvatada 1, 2, 3 ja enam last.

Üles kasvatada suudavad paljud. Küsimus on rohkem võimekuses, kas suudetakse jääda kahe, kolme väikese lapsega tegeledes igas olukorras rahulikuks või elatakse ennast vahel laste peal välja? Kas tähelepanu on kõigile võrdne või jääb keegi kannatajaks ja hiljem heidab vanemale puudusi ette?

Kõik lapsed heidavad midagi vanematele ette, eelkõige tiinekana.

Ega ikka kõik ei heida ette.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ikka kõik ei heida ette.

Just, mina ei heitnud. Mul puudus selline asi nagu teismeiga, mul ei olnud seda. Nii et, inimesed võivad vägagi üllatada ja nende lapsed ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4055103:

Elada ainult oma hirmude najal pole ka mõtet, otsused tuleb teha ratsionaalselt.

Ma siin näen seda, kuidas lastetud järjest laovad oma hirmusid ritta ja nende otsus mitte lapsi saada ei ole sugugi ratsionaalne, vaid pigem hirmudel põhinev. Pluss see, et iga hinna eest püütakse näidata seda, kuidas need, kes lapse saavad, on egoistid, nõmedad, hirmunud, pluss nagunii kukuvad läbi nii suhetes laste isaga kui laste endiga. Ma ütleks, et puhas hirm, mitte ratsionaalne kaalutlus.

Ma saaks aru sellest, kui keegi räägiks seda juttu, et meest ei ole, endal mingi hirmus haigus suguvõsas, iseloom sitt, endagagi raske hakkama saada

Trisha Paytas – täielik totaalne muutumine viimase viie aasta jooksul.

Sa juba mitmendat korda tood teda positiivseks näiteks siin. Kuidas on võimalik sellisest inimesest üldse positiivselt arvata midagi. Oled sa üldse kursis tema väljaütlemiste ja esinemistega?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa juba mitmendat korda tood teda positiivseks näiteks siin. Kuidas on võimalik sellisest inimesest üldse positiivselt arvata midagi. Oled sa üldse kursis tema väljaütlemiste ja esinemistega?

Ma ei ole tema fänn, aga vahel satun tema videotele nii juba aastaid.
Tõin ta näiteks puhtalt vanuse tõttu ja selle näite tõttu, et kui naisel pole meest, iseloom sitt või mis iganes põhjused on eelnevalt välja toodud.

Vaata, tema eelmised mehed olid tõesti fopaa. Nüüd on ja päris hea mees võrreldes nende eelmiste töllakatega. Samuti ei pidavat ta üldse võimeline rasestuma olema, aga nägid, üllatas.

Kindlasti kuulsused näitlevad ja šokeerivad, kasvõi lapse nimi ju tegelikult, aga kuna juttu on rasestumisest ja 30+ vanusest, siis tõin näite.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=hZjdzIEjv9o&ab_channel=%2aDifferent%2a olen seda videot siia juba varem pannud. Nii tema kui tema tollane boyfriend olid kohutavalt toksilised teineteise vastu. Eriti hale on see bf tal, nii vana, aga teeb tobedaid videosid.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa juba mitmendat korda tood teda positiivseks näiteks siin. Kuidas on võimalik sellisest inimesest üldse positiivselt arvata midagi. Oled sa üldse kursis tema väljaütlemiste ja esinemistega?

Ma ei ole tema fänn, aga vahel satun tema videotele nii juba aastaid.

Tõin ta näiteks puhtalt vanuse tõttu ja selle näite tõttu, et kui naisel pole meest, iseloom sitt või mis iganes põhjused on eelnevalt välja toodud.

Vaata, tema eelmised mehed olid tõesti fopaa. Nüüd on ja päris hea mees võrreldes nende eelmiste töllakatega. Samuti ei pidavat ta üldse võimeline rasestuma olema, aga nägid, üllatas.

Kindlasti kuulsused näitlevad ja šokeerivad, kasvõi lapse nimi ju tegelikult, aga kuna juttu on rasestumisest ja 30+ vanusest, siis tõin näite.

Ta esitas valesüüdistuse seksuaalse ahistamise kohta; ta on rassist; antisemitist; ta on nii vaimselt kui füüsiliselt vägivaldne olnud oma kaaslastega; ta on valetanud, et tal on mitmeid vaimse tervisega seotud haiguseid (skisofreenia, bipolaarsus, piiripealne isiksusehäire, lõhestunud isiksuse häire ning on ka väitnud, et näeb live’i ajal liblikaid lendamas); ta on väitnud, et on anorektik ja seda, et ta soovib olla anorektik; ta käitub oma fännidega halvasti; ta tegi onlyfansi video, kus mängis ennast, enda õde ja nende õde omavahel vahekorras olevat; ta oli suhtes ja kaitses pedofiili, kelle ohver oli 3a; ta tegi mõnitava paroodia tüdrukust, keda kasutati seksuaalselt ära ja tapeti 6a (Jonbenet Ramsey) jne jne jne. Tema vägitegudest võiks lõputult kirjutada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see muidugi nii on ja ka 60selt ollakse õnnelik oma soovi üle mitte lapsi saada, söön oma mütsi ära.

Ja isegi kui 60selt kahetsetakse, siis kas peaks saama lapse kui fertiilses eas ei ole selleks soovi ega huvi? Iga laps peaks olema oodatud ja armastatud, mitte vastu tahet või kellegi survel saadud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta esitas valesüüdistuse seksuaalse ahistamise kohta; ta on rassist; antisemitist; ta on nii vaimselt kui füüsiliselt vägivaldne olnud oma kaaslastega; ta on valetanud, et tal on mitmeid vaimse tervisega seotud haiguseid (skisofreenia, bipolaarsus, piiripealne isiksusehäire, lõhestunud isiksuse häire ning on ka väitnud, et näeb live’i ajal liblikaid lendamas); ta on väitnud, et on anorektik ja seda, et ta soovib olla anorektik; ta käitub oma fännidega halvasti; ta tegi onlyfansi video, kus mängis ennast, enda õde ja nende õde omavahel vahekorras olevat; ta oli suhtes ja kaitses pedofiili, kelle ohver oli 3a; ta tegi mõnitava paroodia tüdrukust, keda kasutati seksuaalselt ära ja tapeti 6a (Jonbenet Ramsey) jne jne jne. Tema vägitegudest võiks lõputult kirjutada.

Ma olen täiskasvanud inimene ja valin ise contenti, mida vaatan. Aitäh, et räägid kaasa, sest see näitab, et ei räägi seinaga, aga rohkem ma sellel teemal ei arutle.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja isegi kui 60selt kahetsetakse, siis kas peaks saama lapse kui fertiilses eas ei ole selleks soovi ega huvi? Iga laps peaks olema oodatud ja armastatud, mitte vastu tahet või kellegi survel saadud.

Loomulikult, aga minul on soov ja huvi ja mina soovin lapsi. Väga soovin.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on ju arusaadav, et üritatakse lastetutele selgeks teha mitte lapsi saada. Mina ei ürita selgeks teha. Ära saa lapsi (juurde), aga ära ütle, mida teised peavad tegema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta esitas valesüüdistuse seksuaalse ahistamise kohta; ta on rassist; antisemitist; ta on nii vaimselt kui füüsiliselt vägivaldne olnud oma kaaslastega; ta on valetanud, et tal on mitmeid vaimse tervisega seotud haiguseid (skisofreenia, bipolaarsus, piiripealne isiksusehäire, lõhestunud isiksuse häire ning on ka väitnud, et näeb live’i ajal liblikaid lendamas); ta on väitnud, et on anorektik ja seda, et ta soovib olla anorektik; ta käitub oma fännidega halvasti; ta tegi onlyfansi video, kus mängis ennast, enda õde ja nende õde omavahel vahekorras olevat; ta oli suhtes ja kaitses pedofiili, kelle ohver oli 3a; ta tegi mõnitava paroodia tüdrukust, keda kasutati seksuaalselt ära ja tapeti 6a (Jonbenet Ramsey) jne jne jne. Tema vägitegudest võiks lõputult kirjutada.

Ma olen täiskasvanud inimene ja valin ise contenti, mida vaatan. Aitäh, et räägid kaasa, sest see näitab, et ei räägi seinaga, aga rohkem ma sellel teemal ei arutle.

Aga ära too ka positiivse näitena esile inimesi, kes seda kindlasti ka pole. Ma polegi keelanud kellelgi teda jälgida, selle mõtlesid sa praegu ise juurde. Eks rumalaid inimesi jälgivad ja eeskujuks toovad samaväärselt rumalad inimesed.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ära too ka positiivse näitena esile inimesi, kes seda kindlasti ka pole. Ma polegi keelanud kellelgi teda jälgida, selle mõtlesid sa praegu ise juurde. Eks rumalaid inimesi jälgivad ja eeskujuks toovad samaväärselt rumalad inimesed.

Ma võin olla rumal, purjus ja kõike muud, aga õige mees hindab mind. Mul ei olegi vaja, et naised mind hindaksid. Ühes teemas oli juttu, miks emad ja tütred kaklevad. Aga siit on suurepäraselt näha, miks. Sellepärast, et naine on naisele konkurent.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pluss kõik ei saagi kirurgid ja advokaadid olla, keegi peab tegema lihtsamat tööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ära too ka positiivse näitena esile inimesi, kes seda kindlasti ka pole. Ma polegi keelanud kellelgi teda jälgida, selle mõtlesid sa praegu ise juurde. Eks rumalaid inimesi jälgivad ja eeskujuks toovad samaväärselt rumalad inimesed.

Ma võin olla rumal, purjus ja kõike muud, aga õige mees hindab mind. Mul ei olegi vaja, et naised mind hindaksid. Ühes teemas oli juttu, miks emad ja tütred kaklevad. Aga siit on suurepäraselt näha, miks. Sellepärast, et naine on naisele konkurent.

MOTT

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MOTT

Just, kardad, et teised saavad edukamad mehed kui sna.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MOTT

Just, kardad, et teised saavad edukamad mehed kui sna.

Huvitav loogika. Ma kardan, et teised saavad edukamad mehed kui mina seetõttu, et ma olen kursis milline inimene on Trisha Payton tegelikult? Loogiline mõtlemine pole sul vist kõige tugevam külg, ega ju?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav loogika. Ma kardan, et teised saavad edukamad mehed kui mina seetõttu, et ma olen kursis milline inimene on Trisha Payton tegelikult? Loogiline mõtlemine pole sul vist kõige tugevam külg, ega ju?

Ma arvan, et teiste mehed ei tee ka piiranguid, mida võib vaadata ja kui palju internetis olla. On teatud naisi, kes varjavad oma internetis olemist, mina ei varja.
Paytasest enam ei räägi, see teema on lõpetatud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 435 )


Esileht Pereelu ja suhted Lastetud naised, kas te tunnete samamoodi?