Esileht Pereelu ja suhted Lastetud naised, kas te tunnete samamoodi?

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 435 )

Teema: Lastetud naised, kas te tunnete samamoodi?

Postitas:
Kägu

Ehk siis lõpetame selle teema ära üldse. Teema oli, kust saab lastetuid sõpru. Ma ei tea, ausalt öeldes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav loogika. Ma kardan, et teised saavad edukamad mehed kui mina seetõttu, et ma olen kursis milline inimene on Trisha Payton tegelikult? Loogiline mõtlemine pole sul vist kõige tugevam külg, ega ju?

Ma arvan, et teiste mehed ei tee ka piiranguid, mida võib vaadata ja kui palju internetis olla. On teatud naisi, kes varjavad oma internetis olemist, mina ei varja.

Paytasest enam ei räägi, see teema on lõpetatud.

Mis piirangutest sa nüüd jahud? Sa ajad nii segast juttu, et ma kahtlen kas sa ise ka aru saad, mida oma tekstiga mõtled.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis piirangutest sa nüüd jahud? Sa ajad nii segast juttu, et ma kahtlen kas sa ise ka aru saad, mida oma tekstiga mõtled.

Jah, mina saan aru ja kuna ma olen egoist, siis piisab, et mina saan aru. Sa oled minu vaenlane.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja vaenlastega ei peagi klappima, vaelane nr 1.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis piirangutest sa nüüd jahud? Sa ajad nii segast juttu, et ma kahtlen kas sa ise ka aru saad, mida oma tekstiga mõtled.

Jah, mina saan aru ja kuna ma olen egoist, siis piisab, et mina saan aru. Sa oled minu vaenlane.

Hahahaha, nüüd ma ei imesta miks sa Paytast fännad. Täitsa sooda peast ju.
Ütle mulle 1 mõjuv põhjus, miks mind peaks huvitama, et mingi peast soe perekooli kägu mind enda vaenlaseks peab?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütle mulle 1 mõjuv põhjus, miks mind peaks huvitama, et mingi peast soe perekooli kägu mind enda vaenlaseks peab?

Sind ei peagi huvitama, piisab, kui mind huvitav. Kõrval on teine pikk teema, kus räägitakse, kuidas ema solvas oma last. Sina solvad ju mind ka ja mitte adekvaatsetel põhjustel, et ma päriselt oleks loll nagu lauajalg, vaid sellepärast, et sul on isiklik vimm nende vastu, kes sinust erinevad nagu öö ja päev!

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga ma olen ka süüdi, sest teema tehti ju heas usus, et kust leida sõpru, sest sina oled abikaasaga lastetu naine.

Aga mina hakkasin jaurama lastetusest ja lastest ja juutuuberitest.

Nii et, sul on täielik õigus mind sõimata.

Ja mina ei vabanda, sest vabandamine näitab nõrkust.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ütle mulle 1 mõjuv põhjus, miks mind peaks huvitama, et mingi peast soe perekooli kägu mind enda vaenlaseks peab?

Sind ei peagi huvitama, piisab, kui mind huvitav. Kõrval on teine pikk teema, kus räägitakse, kuidas ema solvas oma last. Sina solvad ju mind ka ja mitte adekvaatsetel põhjustel, et ma päriselt oleks loll nagu lauajalg, vaid sellepärast, et sul on isiklik vimm nende vastu, kes sinust erinevad nagu öö ja päev!

Esiteks ei ole sa mu laps. Ja teiseks, see et sa fännad Trishat (kes pooldab pedofiiliat, insesti, fatshamingut, rassismi, mõnitab pmst kõiki inimgruppe ja on uskumatult rumal inimene) näitab äärmiselt selgelt, et sa oled loll nagu lauajalg. Täiesti adekvaatselt. Tuleb ka tunnistada, et sinuga on liigagi lihtne olnud vaielda, nii rumalaid kohtab siin harva.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks ei ole sa mu laps. Ja teiseks, see et sa fännad Trishat (kes pooldab pedofiiliat, insesti, fatshamingut, rassismi, mõnitab pmst kõiki inimgruppe ja on uskumatult rumal inimene) näitab äärmiselt selgelt, et sa oled loll nagu lauajalg. Täiesti adekvaatselt. Tuleb ka tunnistada, et sinuga on liigagi lihtne olnud vaielda, nii rumalaid kohtab siin harva.

Ma ei räägi Trishast enam.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks ei ole sa mu laps. Ja teiseks, see et sa fännad Trishat (kes pooldab pedofiiliat, insesti, fatshamingut, rassismi, mõnitab pmst kõiki inimgruppe ja on uskumatult rumal inimene) näitab äärmiselt selgelt, et sa oled loll nagu lauajalg. Täiesti adekvaatselt. Tuleb ka tunnistada, et sinuga on liigagi lihtne olnud vaielda, nii rumalaid kohtab siin harva.

Ma ei räägi Trishast enam.

Ära räägi siis, see ju ei tähenda ometi, et mina seda teha ei või?

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ära räägi siis, see ju ei tähenda ometi, et mina seda teha ei või?

Sul pole kellega rääkida, sest ma ei allu provokatsioonidele. Kui mina olen vait, siis mina olen vait ja mind võib peksta, ma ei hakka rääkima.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ära räägi siis, see ju ei tähenda ometi, et mina seda teha ei või?

Sul pole kellega rääkida, sest ma ei allu provokatsioonidele. Kui mina olen vait, siis mina olen vait ja mind võib peksta, ma ei hakka rääkima.

Ometi ei suuda sa mulle vastamata jätta ????

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ometi ei suuda sa mulle vastamata jätta ????

Sest sa oled minu vaenlane ja vaenlase käike peab tundma. Muide, Trish on imeilusa pildi lisanud instasse 6h tagasi.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lausa 2 pilti.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ära põe nii palju selle vaenlase pärast, ma teen nalja, aga vihale ajab küll, kui joodikuks ja rumalaks kutsutakse. On aeg magama minna.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

samas pidevalt tunnen ühiskonna survet

Milles väljendub ühiskonna surve? Näeme ikka täpselt seda mida näha tahame. Ei survesta keegi kedagi lapsi saama. Mis jutt see on? Kõik saab teha nii lastega kui ilma lasteta.

Ühiskonna, sh perekonna ja sõprade, surve on olemas igas valdkonas. See pole muidugi ainus asi, mis mõjutab üksikindiviidi otsuseid, aga see on olemas ja selle eitamine on lollus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et lastega sõbrad kadusid, sest neile tulid kohustused, nad on palju magamata, kodune koormus on suur, on igasuguseid kaasnevaid seesmisi pingeid, ei saagi enam sõpradele külla minna, niisama teab, mis kellani istuda.

Mõni võib karta ka, et sina lasteta inimene  hoopis ei mõista tema olukorda. Kui te lapsi ei soovi, siis peab teil selleks põhjus olema, te ei salli väikesi pudrutavaid, kõike kakkuvaid, trampivaid, jonnivaid lapsi… Või te ei pruugi seda mõista, ja vbl mõni tunneb Teie poolset tõrget…

Te ei ole vbl ise huvitatud sellises seltskonnas aega veetma, ja neil pole muid võimalust, valikut, soovi… ilma lasteta enam aega veeta…

Vbl olete negatiivselt meelestatud mingite nn tibuemmede suhtes…

Kui sina aktsepteerid, et sõpradel on lapsed, neile meeldib nende elu, ja kogu see segadusttekitav virvarr seal ümber, siis on lihtsam edasi suhelda…  Lähed lihtsalt külla, osaled tema lapsega elus, aktsepteeris ka teiste lapsi.

Kui sulle lapsed ei meeldi, siis sa ei saagi ju oma lastega sõpradega läbi käia, sest väikese lapse ema, kelle last sa ei salli või sulle ei meeldi, kindlasti keeldub sinuga suhtlemisest…

Mina käin endiselt läbi oma sõbrannadega, kellel on lapsed, ma aktsepteerin neid koos tittede ja suuremate laste ning meestega (ja seda isegi juhul kui ma näiteks ei salliks sellist meest isiklikult)…

Räägin kõigiga, võtan last sülle, suhtlen ema kõrval ka lapsega, õigemini kuulan, mida pisike räägib või näidata tahab. Ma isegi meeldin veidi sellele lapsele ja emale meeldib mind külla kutsuda, laps ka küsib ????

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägin kõigiga, võtan last sülle,

Lastele ei meeldi selline tädide väntsutamine. Beebieas teevad tädid lapsele plutipluti, musitavad ja levitavad baktereid.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et lastega sõbrad kadusid, sest neile tulid kohustused, nad on palju magamata, kodune koormus on suur, on igasuguseid kaasnevaid seesmisi pingeid, ei saagi enam sõpradele külla minna, niisama teab, mis kellani istuda.

Täiskasvanu peab küpsema. Loodus on seadnud nii, et destruktiivsest juhib pere poole, mõtestades ümber nö olulise. Mida kehvemast perest ise tullakse, seda enam väärtustatakse enda peret, et teha kõike teisiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis lõpetame selle teema ära üldse. Teema oli, kust saab lastetuid sõpru. Ma ei tea, ausalt öeldes.

Neid ei ole eriti, väga vähesed jäävad lasteta. Mul on samas sõpru, kelle lapsed on suured, kes jälle (lasteta) reisida, teatrisse jm paremini minna saavad.

40+ on lasteta inimesi juba rohkem liikvel (isegi lapsevanemaid, sest pubekad ja suuremad enam vanemate sabas ei ripu).

Peate need aastad “ära kannatama” vbl hakkavad teie vanad sõbrad ka teid jälle vajama, seda muidugi juhul, kui neid vahepealsetel aastatel mõistnud olete…

Aga kui olete ellusuhtumiselt väga erivevad, (tõenäoline), siis on teil keeruline, sest lapsed käivad eluga kaasas, isegi kui teie neid ei soovi.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägin kõigiga, võtan last sülle,

Lastele ei meeldi selline tädide väntsutamine. Beebieas teevad tädid lapsele plutipluti, musitavad ja levitavad baktereid.

Aga minu sõbrannadele ja nende lastele meeldib, kui  laps hakkab vinguma, lasen lahti. Ja laps tiirutab mu ümber, tahab tähelepanu… Ei kao teise tuppa.

Võõraid ma pole puutunud…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga minu sõbrannadele ja nende lastele meeldib, kui  laps hakkab vinguma, lasen lahti. Ja laps tiirutab mu ümber, tahab tähelepanu… Ei kao teise tuppa.

Võõraid ma pole puutunud…

Emad-isad, ok, aga selline lätsutamine pole minu meelest norm, agaeks see olene laste iseloomust, kes ise käest haarab ja kallistama tuleb, paljud lapsed on häbelikud ja vähetaktiilsed.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis lõpetame selle teema ära üldse. Teema oli, kust saab lastetuid sõpru. Ma ei tea, ausalt öeldes.

Neid ei ole eriti, väga vähesed jäävad lasteta. Mul on samas sõpru, kelle lapsed on suured, kes jälle (lasteta) reisida, teatrisse jm paremini minna saavad.

40+ on lasteta inimesi juba rohkem liikvel (isegi lapsevanemaid, sest pubekad ja suuremad enam vanemate sabas ei ripu).

Peate need aastad “ära kannatama” vbl hakkavad teie vanad sõbrad ka teid jälle vajama, seda muidugi juhul, kui neid vahepealsetel aastatel mõistnud olete…

Aga kui olete ellusuhtumiselt väga erivevad, (tõenäoline), siis on teil keeruline, sest lapsed käivad eluga kaasas, isegi kui teie neid ei soovi.

Ikka vastupidi, lastevanemstele on vaja neid lapsevabasid.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka vastupidi, lastevanemstele on vaja neid lapsevabasid.

Lastetud ei oska reeglina lastega üldse midagi teha, kõigil pole seda ”miskit” enne laste saamist ja ise kõige tegemist. Lapsevanemale on eelkõige meeltmööda, kui keegi saaks tema lapsi tund-paar vaadata, aga lastetud ei oska ega viitsi. Lapsevanemad aga saavad lapsi koos mängima suunata ja ei pea nö karjatama pidevalt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka vastupidi, lastevanemstele on vaja neid lapsevabasid.

Misjaoks, et keegi laste koha pealt täiesti võhik jääks minu last hoidma? Alles üks selline lasi lapse koertel lõhki kiskuda. Nad ei jaga ju ohutusest ega elamise lapsekindlusest jne mitte kõigevähematki.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei lugenud välja seda? Ühine otsus oli ju, TA sõnastas end väga selgelt.

Nii, ja teemast loen siis välja plussid.

1. Olemas abikaasa.

2. Abikaasaga ühine ja kindel soov mitte saada lapsi.

3. Rohkem vaba aega.

Miinused.

1. Abikaasa võib paari aasta pärast hopsti diivanilt püsti tõusta ja leida naise, kellega saab veel 2-3 last.

2. Tunne, et ühiskond ootab lapsi.

3. Iga viimane kui peoloom kasvatab järglasi.

4. Ei pruugi leida lastetuid sõpru keskealisena.

Aga kes seda elu lõpuks elab? TA, abikaasa, sõbeannad, ühiskond?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka vastupidi, lastevanemstele on vaja neid lapsevabasid.

Misjaoks, et keegi laste koha pealt täiesti võhik jääks minu last hoidma? Alles üks selline lasi lapse koertel lõhki kiskuda. Nad ei jaga ju ohutusest ega elamise lapsekindlusest jne mitte kõigevähematki.

Mis lastehoidmisest sa sogad? Miks lapsevaba lapsi peaks hoidma? Lapsevanemal on vaja, et keegi koos temaga välja läheks, kasvõi kohvikusse juttu ajama võu jalutama. Ilma lasteta.

 

P.S. selle lapsukese pani ohtu ikka tema ema. Ega need koerad sinna äkitsi õhust ilmunud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kes seda elu lõpuks elab? TA, abikaasa, sõbeannad, ühiskond?

Seda elu elab lõpuks ikkagi inimene, kes lapsevanemaks saab. Lihtne on mehe peale käratada, aga teisel polegi meest. Lihtne on vaadata oma lapsi ja mõelda, et kuradi raske on, aga! terve perega asju koos teha on hoopis teine tunne kui üksinda. On mingi põhjus, miks inimestel on pered ja igal aastal läheb 1. septembril kooli rida lapsi, kellel on pered. Üksikuid ja kahekesi elavaid inimesi on ülivähe, need, keda tean (vanus ~35) siis tegelevad reisimise, mingi ekstreemspordiga, paljud on kodused.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning iga aasta ilmub perekooli ja ka ülemaailmsetesse foorumitesse teemasid, et olen jõuludel üksinda. Vaata, on vahe, kas üksi ollakse soovist, et ei viitsita ämma juurde minna, või sellest, et pole mitte kedagi kõrval, mees on võibolla tööl, ei armastagi jõule vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsevanemal on vaja, et keegi koos temaga välja läheks, kasvõi kohvikusse juttu ajama võu jalutama. Ilma lasteta.

Just, ja siis kujuta ette, et lapsevaba saab lapsed ja siis viskab see lapsevanem selle teise vanema üle parda, sest no, tal pole aega enam nii palju. Silmakirjalik.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 435 )


Esileht Pereelu ja suhted Lastetud naised, kas te tunnete samamoodi?