Esileht Koolilaps lastevanemate üldkoosolek

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: lastevanemate üldkoosolek

Postitas:

kas on väga taktitu ilmuda lastevanemate üldkoosolekule koos lapsega (11-a)? Tal hirmus suur huvi, mida järgmise õppeaasta kohta räägitakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 11:06; 16.06 11:19; 17.06 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest see ei ole kena, kui just ei olegi ette nähtud sellist koosolekut. Kas ta sind ei usalda, saad ju ise rääkida. Samas arutatakse vahel ka seal teemasid, mida lastele pole hea samamoodi serveerida, nagu neid täiskasvanutega arutatakse. Tänapäeval on sellist nimelist kellegi läbihekseldamist ilmselt vähem, aga mine seda tea. Äkki mõni vanem tahab tõstatada teema, et õpetaja x on nõme ja ei oska õpetada, siis pole ju lastel küll tarvis seda vähemalt sellisel kujul vanemate suust kuulda, juhul kui õpetaja x-i kohe siiski välja ei vahetata ja tahetakse, et laps seal aines ikka ka tunnis midagi veel omandada viitsiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tjah, see on muidugi õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 11:06; 16.06 11:19; 17.06 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta pole lapsevanem.
Lapsi ei pea igale poole kaasa vedama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas on väga taktitu ilmuda lastevanemate üldkoosolekule koos lapsega (11-a)? Tal hirmus suur huvi, mida järgmise õppeaasta kohta räägitakse.

Ikka väga taktitu oleks selline käitumine. Lapsel pole vaja kõike teada, mida seal koosolekul räägitakse ja kõike ei saagi lapse kuuldes rääkida. Normaalne õpetaja saadaks lapse klassist välja ootama. Ja normaalne lapsevanem räägib kodus lapsele vajalikud asjad ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul töötajana ei tuleks mõttessegi juhtkonna koosolekule minna!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Pigem mitte. Võib tekitada olukorra, kus mõnel teemal ei saa nii vabalt rääkida. Ja üldiselt on kutse ju vanematele, mitte lastele. Mina näitasin hiljem saadetud protokolli, kui olin selle ise üle vaadanud, et seal mõnda õrna teemat pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas on väga taktitu ilmuda lastevanemate üldkoosolekule koos lapsega (11-a)? Tal hirmus suur huvi, mida järgmise õppeaasta kohta räägitakse.

Naljanumber ikka täielik. Ja kui huvi tekib su abieluvoodi vastu näiteks? Võtad ka kaasa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et näiteks eksamikomisjoni või õppenõukogu tööst oleks ka paljudel lastel suur huvi osa saada. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nalja teed või? Lapsel on selline huvi ja võtadki kaasa. On taktitu küll

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna kustutada ei saa, siis ma paneks ka selle teema nüüd lukku:) Ma ei saa koosoleku täpset teemat avaldada, aga see pakuks ilmselgelt rohkem lastele vajalikku infot kui nende vanemaile. Aga ok, sain kinnitust, et parem on mitte kaasa võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 11:06; 16.06 11:19; 17.06 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna kustutada ei saa, siis ma paneks ka selle teema nüüd lukku:) Ma ei saa koosoleku täpset teemat avaldada, aga see pakuks ilmselgelt rohkem lastele vajalikku infot kui nende vanemaile. Aga ok, sain kinnitust, et parem on mitte kaasa võtta.

Kui lastel on eriline huvi mingi teema suhtes, siis tee klassijuhatajale ettepanek teha laste jaoks eraldi koosolek/klassijuhataja tund, kus saaks need asjad kõigile selgeks räägitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jahhhh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna kustutada ei saa, siis ma paneks ka selle teema nüüd lukku:) Ma ei saa koosoleku täpset teemat avaldada, aga see pakuks ilmselgelt rohkem lastele vajalikku infot kui nende vanemaile. Aga ok, sain kinnitust, et parem on mitte kaasa võtta.

Mitte parem on mitte võtta, vaid võtmine oleks ilmselgelt arulage.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps lastevanemate üldkoosolek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.