Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: latt

Postitas:
Kägu

Mida arvate, ütlusest minu latt on kõrge jne…Kas teil on vahts tunne, et iniemsed ka hindavad üle? Otsivad kõrget latti, aga mida ise saavad pakkuda?

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel ei ole latt sama kõrgel ja olulised punktid samad. Igaühel on absoluutne õigus seada oma latt sinna, kuhu tahab. Seksuaalsusest ei räägiks, see on niigi selge.
Mina näiteks ei abiellunuks kunagi ilma kõrghariduseta mehega. Mõne jaoks loll nõudmine, minu jaoks kriitiliselt oluline. Lisaks pidi ta olema tarkade silmadega, intelligentne, töökas. Kindlasti mitte täiskarsklane. Kindlasti mitte liiga sportlik. Lisaks absoluutselt vajalik koera- ja kassiarmastus, ideaalsed lauakombed, austus naiste, laste, vanemate inimeste vastu, kõva süda (ses mõttes, et saab teha minu eest asju, mis mind öökima ajavad või näiteks mu aastateks õudusunenägudesse saadavad) ja kuiv huumorimeel. Terve sada nõudmist! Kas ise siis olen samasugune – EI, no nii ideaalne ma ei ole kaugeltki.
Sellise minu jaoks ideaalse mehe leidsin.

Tema nõudmised naisele olid, nagu hiljem teada sain, et naine peab olema huvitav vestluspartner ning heast perekonnast st mitmenda põlvkonna intelligent. Naine , kes kunagi ei hiline ja ei räägi tibuhäälega. Eelistatult konkreetne ja kiire otsustaja – vat sellised asjad olid talle määravad ning sellist naist ta otsis. Seda kõike ma olen. Samas teda ei huvitanud, et ma olen kole, enamustes reaaleluküsimustes täiesti abitu, täielik egoist ja kohutavalt laisk.
Kõrvaltvaatajad võivad küll mõelda, miks on sellisel mehel inetu naine, aga vat meie latid olid erinevad. Otsustavad asjaolud klappisid. Mind ei seganud tema puudused ega teda minu omad.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvate, ütlusest minu latt on kõrge jne…Kas teil on vahts tunne, et iniemsed ka hindavad üle? Otsivad kõrget latti, aga mida ise saavad pakkuda?

Minu meelest on vastupidi. Ma tean täpselt, milline mina olen ja seepärast annan endale ka selgelt aru, et minuga koos elada ei ole võimalik.  Ja kas keegi arvab, et see on ok? Muidugi mitte.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei otsi sihilikult kõrget latti, vaid lihtsalt latti ei saa ju vägisi langetada. St muidugi saab loobuda mingitest vähemolulistest asjadest, anda pealtnäha mittesobivatele inimestele võimalusi jne, aga kui ei teki sädet, siis ei teki, ja ei saa öelda, et no see ju nii normaalne mees/naine, mida imet sa veel ootad, lase latt madalamale ja lepi temaga.

Ma näiteks mitte kunagi ei armuks rumalasse mehesse, ta võiks olla välimuselt super ja töökas ja heasüdamlik, aga kui ta oleks harimatu (ei mõtle, et kraadid puuduvad, vaid just, et vähelugenud, maailmaasjades tumba), siis mind lihtsalt ei köidaks. Samuti ei suudaks armuda inimesesse, kes poleks hea ja empaatiline, ükskõik, kui tark ja rikas ja ilus ta seejuures poleks. Aga kui juba eeldada partnerist, et ta on päriselt ka nii heasüdamlik kui tark, siis tegelikult ongi latt üsna kõrgel, sest väga paljud ikka pole. Õnneks ma juhuse läbi leidsin sellise mehe, mitu mulle väga sümpaatset omadust on tal veel (ja no eks hulk neid ka, mis muudaksid ta paljude teiste naiste jaoks võibolla ebasobivaks, aga minu jaoks pole määravad, vaid üksnes õige veidi kohandumist nõudvad), aga ma ei lollita ennast, see oli vedamine, ja uuesti sellisele vedamisele küll loota ei julgeks. Väga raske on intelligentsel ja ennast väärtustaval naisel tegelikult leida tõeliselt “klikkivat” partnerit omale, eriti kui välimus on keskmine, normaalne, kuid mitte silmatorkavalt superilus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline suurepärane pealkiri on teemale pandud!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsivad kõrget latti, aga mida ise saavad pakkuda?

Pakun latt parimat suitsuvorsti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsivad kõrget latti, aga mida ise saavad pakkuda?

Pakun latt parimat suitsuvorsti.

See on liiga hea talle, latt doktorivorsti kärab küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on liiga hea talle, latt doktorivorsti kärab küll.

Suitsuvorst ja üldse vorstid pidavat tervisele kahjulikud olema. Samas ise ka söön, aga lihtsalt teadmiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Latt olgu pikk! Siis mu ei loe nii väga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvate, ütlusest minu latt on kõrge jne…Kas teil on vahts tunne, et iniemsed ka hindavad üle? Otsivad kõrget latti, aga mida ise saavad pakkuda?

enamasti need kõrge lati kuulutajad ei ole ise suuremat väärt.

inimesed kes on palju väärt, ei tule asja pealegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )