Esileht Koolilaps lauamäng 1. kl lapsele

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: lauamäng 1. kl lapsele

Postitas:
Kägu

soovitage lauamängu 7-aastasele, mis ei oleks kiiruse peale, mida saaks ka kahekesi mängida. siiani meeldivad Uno, Carcassone, Superfarmer…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil 8 a poiss ja kabe/male laud on üllatavalt pop. Vajalik on muidugi lapsevanem, kes õpetaks ja mängiks lapsega.

Scrabble on ka hea variant.

Alias samuti meeldib. Mängime omas tempos, üks lihtsalt seletab ja teised arvavad. Aega ei võeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Male ja kabe, eriti male.

 

Scrabblet mängime 4kesi, 2kesi natuke igav ja pikk.  Jõuluvana toob monopoly, enda lapsepõlvest mäeltan, et oli põnev.

Erinevad kaardimängd ka variandid (potik, perekonna tola, küüned)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu poiss armastab ka malet. Mina malet ei oska aga kabet mängime küll koos.
Alias meeldib, üks Lotte lauamäng. 5 sekundit on ka olemas aga see veel veidi raske seitsmesele. Endalgi ajab juhtme kokku ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

6.võtab on meil väga populaarne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ticket to ride. Ainult kahekesi mängimiseks on meil lemmikud neli ritta ja laevade pommitamine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu poiss armastab ka malet. Mina malet ei oska aga kabet mängime küll koos.

Alias meeldib, üks Lotte lauamäng. 5 sekundit on ka olemas aga see veel veidi raske seitsmesele. Endalgi ajab juhtme kokku ????

5 sekundit junior on ka olemas, meil on just see variant.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie lemmikud Tähelepanelik päkapikk (meeldib erinevas vanuses lastele, ka täiskasvanutele), Dobble (sama lugu, läheb peale erinevas vanuses mängijatele), Halli cups ka meil populaarne. Need on meie pere ja laste sõprade-sõbrannade 3 lemmikut. Male-kabe ka aga neid saab ainult kahekesi mängida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie lemmikud Tähelepanelik päkapikk (meeldib erinevas vanuses lastele, ka täiskasvanutele), Dobble (sama lugu, läheb peale erinevas vanuses mängijatele), Halli cups ka meil populaarne. Need on meie pere ja laste sõprade-sõbrannade 3 lemmikut. Male-kabe ka aga neid saab ainult kahekesi mängida.

Vabandust, mina olen see, kes neid mänge soovitas, need on küll kiiruse peale mängud aga reegleid saab alati ringi teha, nii et kiirus pole tähtis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Monopol juunior meeldis selles vanuses, mängisime tihti kahekesi lapsega. Ka sellised kiiruse peale mängud nagu Dobble, Halli Galli, Kes leiab esimesena ja Pigasus olid lemmikud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me just ostsime Scotland Yard Juniori ja meie esimese klassi lapsele väga meeldis.

Veel meeldib talle see https://www.apollo.ee/en/smart-games-lauamang-pingviinide-basseinipidu.html
See pigem üksi nokitsemiseks aga saab ju kordamööda ka nuputada kogu perega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

soovitan külastada ka lauamängupoodi Brain Games – seal oskavad müüjad väga hästi soovitada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Labürint ja vana hea doomino.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu esmaklassikul on mälumänguelemendiga lauamängude periood (Eesti mäng, maailma loomad jms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rummyt saab kahekesi mängida.

Quartot mängisime ka kahekesi, hea tähelepanumäng.

Carcassone, Saboteur. Ei ole vaja karta, et mängu peal on soovitus vanematele lastele. Mängu õppimiseks ongi alguses hea lapsega kahekesi mängida. Kui väga selgeks saab ja igavaks läheb, võib teisi juurde kutsuda.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuematest mängudest: 1) Who did it? 2) Kluster 3) Exploding kittens 4) Dixit – vana hea, aga vaja nac suuremat kampa st vähemalt 3 in; 5) Sequence.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vana-hea lauamäng Doomino

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps lauamäng 1. kl lapsele